تحريم Cpanel !

J4vad

Member
ehsanch جان از Directadmin استفاده کنید ! Script تبدیل Backup ها از Cpanel به Directadmin را دارد و به راحتی قابل تغییر است ! در ایران هم نمایندگی رسمی داره !

hosseintdk775 عزیز مشکل فقط و فقط سختی آن نیست ! مشکل نداشتن یک سری امکانات نسبت به Cpanel است که باز Directadmin حداقل این امکانات رو داره !

موفق باشید.

karajhost

New Member
سلام دوستان !

ما یه تیم امنیتی کوچولو داریم به نام آشیانه راستش چون متن آزاد هستش این پلست همه هکر ها هم مثل ما روش کار میکنن

من به شخصه اگه بگن بهم که سی پانلتو بستن خودم از روی سی پانل یه چیزی توی این مایه ها که فقط کار منو با مشتریهامو راه بننندازه مینویسم

من به شخصه از نظر امنیتی به هیچ وجه پلسک رو قبول ندارم به شما هم توصیه میکنم که باهاش کار نکنید !!!!

the_king

مدیرکل انجمن
چون متن آزاد هستش این پلست همه هکر ها هم مثل ما روش کار میکنن
من به شخصه از نظر امنیتی به هیچ وجه پلسک رو قبول ندارم به شما هم توصیه میکنم که باهاش کار نکنید !!!!

برعکس این استدلالی که عنوان کردید، یکی از مزیت های نرم افزار کد باز امنیت بیشتر است.
چون کد در اختیار عموم قرار می گیره و هکر ها رویش کار می کنند نقاط ضعف و شکاف های امنیتی اش سریعتر شناسایی
و بر طرف میشه. اینطوری مدت زمانی که نرم افزار برای رسیدن به پایداری قابل قبول طی می کنه کاهش پیدا خواهد کرد.
طراح نرم افزار با ارائه کد اش در عمل هکر ها را به میدان مبارزه دعوت می کند و شکست لازمه پیروزی است.

هر نرم افزاری در ابتدا شکاف های امنیتی خود را خواهد داشت، حالا کدش را در اختیار عموم قرار بده یا نده.
اما مهم اینه که این شکاف های امنیتی سریع شناسایی و رفع شوند، این چرخه در نرم افزار هایی که کدشان را
پنهان می کنند خیلی طولانی تر است و این خودش به تنهایی عیب بزرگی است.

mamoolhacker

Active Member
خوب دوستان یکی کامل توضیح بده برای انتقال از Cpanel به پلسک چه کار هایی لازم است .
توجه کنید مستقیما اطلاعات از روی Cpanel به پلسک بره روی یک سرور

hooshang021

New Member
lxadmin که خیلی چرته !

من هیچ خوشم نیومد (چون نتونستم دموش رو ببینم)

آخرین ویرایش:

mehriz

Active Member
به نظر من بايد روبه lxadmin كرد . و با دست گذاشتن روي دست كه نميشه كاري كرد. يه موقعي ديديم كه فردا هاست هامون را هم بستن .

J4vad

Member
متاسفانه اسکریپت کانورت cpanel به lxadmin نیست !
چیکار کنی

Lxadmin قول داده به زودی Convertor رو ارائه بده ، اما در هر حال بنده Directadmin رو پیشنهاد می کنم , داشتن ساپورت تلفنی ؛ Forum و Support Tickets در حد بسیار عالی ؛ مبدل گر Cpanel به Directadmin هم موجود می باشد. نمایندگی فروش در ایران ؛ و انجام پرداخت های شما به صورت ریالی می تواند از بهترین مزیت های آن باشد .

موفق باشید ./:)

ataturk

Member
با سلام متاسفانانه این مشکل برای من هم پیش اومده بود البته ذکر کنم من خودم یه مشتری هستم و یک مدیر سرور نیستم . و متاسفانه این مشکل برای من هم به وجود آمد و لایسنس cpanel شرکتی که از اون خرید کرده بودم بسته شده بود .

پیامی که شرکت اعلام کرده بود :

احتراماً؛ پیرو مشکلات اخیر سرور لینوکس شرکت متبوع (مطابق با مستندات پیوست) به استحضار می رساند، در حال حاضر مجوز استفاده از کنترل پنل هاستینگ توسط شرکت آمریکایی CPanel به دلایل تحریم اقتصادی باطل شده و استفاده از آن امکان پذیر نمی باشد، لذا وکلای حقوقی شرکت در حال پیگیری موضوع جهت انتقال اطلاعات از کشور آمریکا به انگلستان می باشند که انجام پروسه فوق بین 3 الی 4 روز کاری زمان نیاز دارد و پیش بینی میشود تا تاریخ 87/02/12 این مشکل به طور قطع حل شود.
لازم به ذکر است کلیه اطلاعات قرار گرفته روی سرور این شرکت کاملاً سالم و محفوظ می باشد.
پیشاپیش از صبر و همکاری صمیمانه شما سپاسگذاریم

و. چند روز بعد هم مشکل حل شد . و پیام زیر به من ارسال شد :
خوشبختانه مشکل فوق با تلاش شبانه روزی و بی وقفه مهندسان شرکت و قبل از موعد مقرر بطور کامل بر طرف شده است و با مدارکی که توسط وکلای خارجی شرکت ارائه شده، دیگر شاهد بروز مشکل فوق نخواهیم بود.
حالا خدا را شکر ما که مشکل نداریم ببینید می تونید کاری بکنید ؟
واقعا این بحث های سیاسی و درگیری بر سر قدرت و موقعیت چه بلایی سر دیگران نمیاره . بابا میگم مگه همه آدم نیستند . خوب چه فرقی داره چه ایرانی باشی ! چه ترکیه ای ، چه آفریقایی ، چه چینی و یا آمریکایی آدم آدمه دیگه .

این نیز بگذرد ...

karajhost

New Member
سلام بچه ها !

متاسفانه ! منم به جمع تحريم شده ها پيوستم

من تمام خريد هايي كه انجام دادم با سرور انگليس بود فكر ميكنم بخاطر دامنه هاي دات آي آر منو هم بستن

ميگردم دنبال چاره اگه فكر بهتري به نظرم رسيد در جريانتون ميزارم

ehsanch

Active Member
یه سوال از همه

آیا همه شما مشتری iweb بودید ؟
و آیا whois دامین هاست نیم که روش سی پنل بود با آدرس ایران بود ؟

mamoolhacker

Active Member
ما نبودیم.
هویز دامنه هم ایران نبود یعنی دفعه پیش که تحریم شدیم عوض کردیم احتمال داره از هیستوری هویز دیده باشن

ehsanch

Active Member
الان شما چیکار کردید ؟ من دارم دیوونه میشم

mamoolhacker اسم دومینی که روش هاست نیم ست بود چی بود ؟

آخرین ویرایش:

alborz.ho

Member
احتمالا فردا هم پلسک و سیستم های دیگه به همین وضعیت دچار میشند.
از این برنامه به اون برنامه کردن به نظرم راه حل خوبی نیست
بهتره یک گروه از برنامه نویسای ایرانی بشینند یک سیستم بنویسند.ما که داریم ماهیانه به سی پنل هزینه پرداخت میکنیم همین هزینه رو میدیم به برنامه نویسای ایرانی خیالمون هم راحته پس فردا از این بازی ها سرمون در نمیارن.
ولی برای گذشتن از این مشکلی که سی پنل برای ایرانی ها پدید آورده یک راه حل سریع باید پیدا کرد.
بهترین راه به نظرم استفاده از یک برنامه دیگه و عادت دادن وب مسترها به سیستم های غیر از سی پانله

sepehr10

Banned
عجیب تر از همه ماجرای بلاک شدن منه .
من از همون اول دومین دی ان اس هام رو با آدرس آمریکا ( یه آدرس کاملا قابل وریفای و درست ) ثبت کردم . تو هاب آی وب هم آدرس همون آمریکا . یعنی کلا هیچ آدرس از من نبود .
اما وقتی از سیپنل پرسیدم چرا منو بستید گفت :
According to our investigation you live in Torbat-e Jām, Iran

جدیدترین ارسال ها

بالا