با کیقیت ترین و ارزان ترین در ایران

DarkAngel

Member
با کیقیت ترین و ارزان ترین هاستینگ در ایران

سلام دوستان عزیز همانطور که قبلا توضیح دادم ما و شرکت مگاهاست یکی شدیم و الان روی یکی از بهترین سرورهای دنیا هستیم . که ان شاالله به زودی خبر های خوش تری را می شنوید

لیست قیمت های هاستینگ لینوکس

فضا قیمت
100 مگابایت سالیانه 5 هزار تومان
300 مگابایت سالیانه 10 هزار تومان
1 گیگابایت سالیانه 28 هزار تومان

و قیمت های دامین Com. Net.org 6500 تومان می باشد و دامنه .ir 5500 تومان می باشد .

آخرین ویرایش:

LordHack

New Member
دوست عزیز من خودم با این هاستینگ تماس گرفتم ولی می گن شما صاحب سایت Xmors هستید و دومین هارو بعد فروش می زنید ! من نمیدونم والا بچه ها میگن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چطوری میشه اطمینان کرد !! دوستان شما چی میگین !؟

DarkAngel

Member
من واقعا یک لحظه فکر کردم شوخی می کنیم و یا من رو توهم برداشته برای همین رفرش کردن صفحه را . دوست عزیزم تمامی این دامین هایی که ما به مشتریامون می دهیم سی پنل دارند و سی پنل دامینشون دست خودشون هست این از دامین . از لحاظ هاست هم بگم که گروه ایکس مورس دارند امنیت را برقرار میکنند و هنوز این قدر ضعیف نشده اند که این گونه کار ها را انجام بدهند . در هر صورت اگر سایتی را دارید که به این صورت هک شده است صد در صد در این تایپیک قرار بدهید تا عموم مشاهده کنند.
46.gif
72.gif
43.gif

J4vad

Member
خيلي خوبه اما اين كه 99% امنيت داره خيلي جالبه ؟!! ميشه در مورد 99% امنيت توضيح بديد كه چه چيزي اين رو تضمين مي كنه ؟

DarkAngel

Member
بله در واقع حرف شما درست است هاستینگ ما امنیت 99% دارد . و علاوه بر اینکه زیر نظر گروه ایکس مورس هست زیر متخصصان آمریکایی هم می باشد اگر دوست دارید بیشتر بدانید با شماره تلفن زیر ارتباط برقرار کنید .

واحد فروش : 09122707505 واحد فنی : 09173653903 مدیریت : 0018163371792-آمریکا

با تشکر

آخرین ویرایش:
سلام دوستان عزیز همانطور که قبلا توضیح دادم ما و شرکت مگاهاست یکی شدیم و الان روی یکی از بهترین سرورهای دنیا هستیم . که ان شاالله به زودی خبر های خوش تری را می شنوید

لیست قیمت های هاستینگ لینوکس

فضا قیمت
100 مگابایت سالیانه 5 هزار تومان
300 مگابایت سالیانه 10 هزار تومان
1 گیگابایت سالیانه 28 هزار تومان

و قیمت های دامین Com. Net.org 6500 تومان می باشد و دامنه .ir 5500 تومان می باشد .
اتفاقات جالبی تو این مدت پیش اومد.... از کجا به کجا....
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=60238&page=6#56
امیدوارم موفق باشید....

در ضمن جریان این پهنای باند بی نهایت برای من یکی روشن نشد.ما هر چی پرسیدیم سرور اصلی چتوریه و مشخصات مربوط به Bandwidth رو بگید هی مارو پیچوندن.خوب شاید از نظر امنیتی نباید گفت که جریان چطوریه!!!!!!!!!!

در مورد دوستی که گفته Xmors باید بگم ثابت کن ! که ما دامین دزدی کردیم و یک مشتری رو اقلا پیدا کن که از دست شرکت ناراضی باشه در ضمن این تیم ربطی به هاستینگ نداره فقط امنیت رو تامین می کنه و همراه چند تیم بزرگ ایرانی دیگه که لازم می دونم اسمشون رو نیارم

در ضمن جریان این پهنای باند بی نهایت برای من یکی روشن نشد.ما هر چی پرسیدیم سرور اصلی چتوریه و مشخصات مربوط به Bandwidth رو بگید هی مارو پیچوندن.خوب شاید از نظر امنیتی نباید گفت که جریان چطوریه!!!!!!!!!!

ببینید دوست عزیز
مثلا سرور ما نزدیک به چندین هزار پهنای باند داره که با دادن یک هزینه ی بسیار تا بسیار ناچیز می تونیم اونو دو برابر کنیم ! بله دو برابر ! که حرفی که زده شده بی خوده و از هوا زده نشده ! طبق یک برنامه
موفق باشید

دوست عزیز من خودم با این هاستینگ تماس گرفتم ولی می گن شما صاحب سایت Xmors هستید و دومین هارو بعد فروش می زنید ! من نمیدونم والا بچه ها میگن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چطوری میشه اطمینان کرد !! دوستان شما چی میگین !؟

الا دوباره خوندمش خیلی خندم گرفت وجالب بود
توصیه می کنم دوباره بخونیش؟ بعد از اینکه ثبت می کنند می زنندش ؟
این که می گن لمر بازی ؟ در ضمن کی گفته من مدیر Xmors هستم
حرفت رو ثابت کن
منتظرم
ولی قبلش حتما یک باری دیگه این جملت رو بخون

آخرین ویرایش:
خوب ؟
مشکلی که من ندیدم
می شه بگید؟
شما DArk Angel هستید؟

ببینید دوست عزیز
مثلا سرور ما نزدیک به چندین هزار پهنای باند داره که با دادن یک هزینه ی بسیار تا بسیار ناچیز می تونیم اونو دو برابر کنیم ! بله دو برابر ! که حرفی که زده شده بی خوده و از هوا زده نشده ! طبق یک برنامه
موفق باشید
چندین هزار پهنای باند داره
مگه پهنای باند تعداد داره؟ منظورتون چندین هزار گیگه؟

هزینه ی بسیار تا بسیار ناچیز
تا جایی که من می دونم پهنای باند با هزینه ی ناچیز دو برابر نمی شه!!!!! واقعا حرف خنده داری زدید.یکی از معیارهای اصلی برای قیمت گذاری رو سرور،میزان پهنای بانده... بعد شما با مبلغ ناچیز اونو افزایش میدید؟
در ضمن خطوط اتصال سرور شما چند MBPS هستن؟

کسی هم مشخصات سرور خواست
RAM: 4 gig
Processor InformationProcessor #1 Vendor: GenuineIntel
Processor #1 Name: Intel(R) Xeon(TM) CPU3000GHz
Processor #1 speed: 2667.732 MHz
Processor #1 cache size: 512 KB

Processor #2 Vendor: GenuineIntel
Processor #2 Name: Intel(R) Xeon(TM) CPU3000GHz
Processor #2 speed: 2667.732 MHz
Processor #2 cache size: 512 KB

Processor #3 Vendor: GenuineIntel
Processor #3 Name: Intel(R) Xeon(TM) CPU 3000GHz
Processor #3 speed: 2667.732 MHz
Processor #3 cache size: 512 KB
Processor #4 Vendor: GenuineIntel
Processor #4 Name: Intel(R) Xeon(TM) CPU3000GHz
Processor #4 speed: 2667.732 MHz
Processor #4 cache size: 512 KB
به زودی راه میفته قالب در حال اماده سازی 99% هستیم
و باید بگم سرور دارای 4 عدد CPU می باشد

شما DArk Angel هستید؟

تا جایی که من می دونم پهنای باند با هزینه ی ناچیز دو برابر نمی شه!!!!! واقعا حرف خنده داری زدید.یکی از معیارهای اصلی برای قیمت گذاری رو سرور،میزان پهنای بانده... بعد شما با مبلغ ناچیز اونو افزایش میدید؟
در ضمن خطوط اتصال سرور شما چند MBPS هستن؟

ولی درست نوشتم
با یک هزینه ی ناچیز برای ما بسیار ناچیزه به $ نه تومن ایران :wink: شاید از نظر شما حرف خنده داری باشه چون همیشه شما رو زیر نظر دارم و کاری جز خراب کاری ندارید و بهتره جواب شما رو از اینجا به بعد ندم کاری داشتید تماس بگیرید

آخرین ویرایش:
در مورد اینکه پهنای باند شرکت هم چه قدره لازم نمی دونم ذکر کنم !
فکر می کنم همین قدر که تا الا تونستیم جوابگوی سایت های بزرگی باشیم که حتی مطمن هستم هم می دونید و حتی سایت هایی که در ماه نزدیک به 150 گیگابایت پهنای باند مصرف می کنند کافی باشه

خيلي خوبه اما اين كه 99% امنيت داره خيلي جالبه ؟!! ميشه در مورد 99% امنيت توضيح بديد كه چه چيزي اين رو تضمين مي كنه ؟

جواد جان اگه می گفتیم امنیت 100% باید متعجب می شدید ولی همینطوری که دیدید 99%
امنیت نسبیه ( نمی دونم به زبان پارسی درست نوشتم یا نه ) ولی خوب می شه به مرز 99% رسوندش
که مال از این لحاظ مطمن هستیم
و به کار خود ایمان داریم

J4vad

Member
من فكر نمي كنم يك گروه امنيتي مثل Xmors بتونه امنيت يك هاستينگ رو تامين كنه !!! حتي اگر گروه Delta هم بود همين بود حرفم !! يا حق .

ولی درست نوشتم
با یک هزینه ی ناچیز برای ما بسیار ناچیزه به $ نه تومن ایران شاید از نظر شما حرف خنده داری باشه چون همیشه شما رو زیر نظر دارم و کاری جز خراب کاری ندارید و بهتره جواب شما رو از اینجا به بعد ندم کاری داشتید تماس بگیرید

با یک هزینه ی ناچیز برای ما بسیار ناچیزه به $ نه تومن ایران
دوست عزیز! شما بالاخره باید این پولو در بیارید.. از جیب که نمی زارید دلار دلار می کنید.اصلا چه فرقی داره دلار یا ریال؟ نه جدن چه فرقی داره؟ شما با $ بپردازید ارزون تر می فروشید؟ من نمی دونم منطق دوستان چطوریه!

همیشه شما رو زیر نظر دارم و کاری جز خراب کاری ندارید و بهتره جواب شما رو از اینجا به بعد ندم کاری داشتید تماس بگیرید
من کارم خراب کردنه؟ من فقط نکته هایی که باید گفت رو می گم.من به شما فحش دادم؟ توهین کردم؟ گفتم دزدید؟ گفتم کلاهبردارید؟ من نکته ها رو میگم،و سوالاتم رو می پرسم.میشه بگید کجای این مسئله خراب کردنه؟
من مشکلم اینه که سوالاتی می کنم که ثابت می کنه که حرفهاشون درست نیست... و برخی اوقات هم دوستان درست پاسخ می دن.و هیچ مشکلی پیش نمی یاد...
من فقط باید از شما بپرسم قیمت چنده یا آفرین به کار خوبتون؟
فکر نمی کنید فروم برای همینه و شما باید پاسخ بدید؟ اگر نمی دونید باید بگم این گونست...

تمام پستهای منو چک کنید... من فقط نکته ها رو می گم.. و نتیجه گیری رو می زارم پایه بازدید کننده ها و اعضا! من تا حالا نتیجه گیری نکردم...(تنها در شرایط خاص)

باید جو یک طوری بشه که کسی اگر اومد تو یک فروم چیزی نوشت،بتونه به سوالات پاسخ بده.شما هیچ وقت جوابی به سوالات ندادید... یعنی سوالاتی که اگر جواب رو بگید،متناقض با حرفهای قبلیتون...

میشه بگید کدوم سوال من جنبه خراب کردن شما رو داره؟
بازدید کننده ها و اعضا هم بگن.مشکلی هست؟

در ضمن خطوط اتصال سرور شما چند Mbps هستن؟
این سوال خراب کردن بود؟

نقل قول:
چندین هزار پهنای باند داره

یا این سوال؟

یا این؟

خواهش می کنم بقیه اعضا هم بگن که من دارم اشتباهی می کنم یا؟

ady_constantine

Active Member
koosha system حرف های شما مشکلی نداره و خیلی سوالات دیگر و ادعاهایی که اینها می کنند سوال است که من ترجیح دادم که با اینها بحث نکنم ! بنظرم شما هم بیخیال اینها بشید که مسلما پاسخ درستی نخواهید شنید !

بنابراین تصمیم گیری را بعهده کاربران فروم بگذارید ;)

من در این تاپیک اصلا نمی خواستم مطلبی ارسال کنم و فقط در جواب شما امدم پست دادم :
خواهش می کنم بقیه اعضا هم بگن که من دارم اشتباهی می کنم یا؟

جدیدترین ارسال ها

بالا