با کیقیت ترین و ارزان ترین در ایران

J4vad

Member
خيلي جالب هست خوب فكر مي كنم DarkAngel بودند نيازي به 2 نفر نبود اقاي ArianHosting .
من سوالي پرسيدم نه اينكه 2 نفري جواب نداديد بلكه با سوالاي ديگه پوشوندينش ديگه ادامه نمي دم يا حق .

DarkAngel و ArianHosting
من دیگه حرفی ندارم.
نمی دونم دیگه چطوری می خوایید ادامه بدید...

دوست عزیز! شما بالاخره باید این پولو در بیارید.. از جیب که نمی زارید دلار دلار می کنید.اصلا چه فرقی داره دلار یا ریال؟ نه جدن چه فرقی داره؟ شما با $ بپردازید ارزون تر می فروشید؟ من نمی دونم منطق دوستان چطوریه!

من کارم خراب کردنه؟ من فقط نکته هایی که باید گفت رو می گم.من به شما فحش دادم؟ توهین کردم؟ گفتم دزدید؟ گفتم کلاهبردارید؟ من نکته ها رو میگم،و سوالاتم رو می پرسم.میشه بگید کجای این مسئله خراب کردنه؟
من مشکلم اینه که سوالاتی می کنم که ثابت می کنه که حرفهاشون درست نیست... و برخی اوقات هم دوستان درست پاسخ می دن.و هیچ مشکلی پیش نمی یاد...
من فقط باید از شما بپرسم قیمت چنده یا آفرین به کار خوبتون؟
فکر نمی کنید فروم برای همینه و شما باید پاسخ بدید؟ اگر نمی دونید باید بگم این گونست...

تمام پستهای منو چک کنید... من فقط نکته ها رو می گم.. و نتیجه گیری رو می زارم پایه بازدید کننده ها و اعضا! من تا حالا نتیجه گیری نکردم...(تنها در شرایط خاص)

باید جو یک طوری بشه که کسی اگر اومد تو یک فروم چیزی نوشت،بتونه به سوالات پاسخ بده.شما هیچ وقت جوابی به سوالات ندادید... یعنی سوالاتی که اگر جواب رو بگید،متناقض با حرفهای قبلیتون...

میشه بگید کدوم سوال من جنبه خراب کردن شما رو داره؟
بازدید کننده ها و اعضا هم بگن.مشکلی هست؟

این سوال خراب کردن بود؟

یا این سوال؟

یا این؟

خواهش می کنم بقیه اعضا هم بگن که من دارم اشتباهی می کنم یا؟
سلام خدمت شما دوست عزیز
در مورد سوالاتتون
فکر نمی کنم تا به حال یک شرکت بیاد پهنای باندشو بگه ولی کافیه بدونید پهنای باند بیش از 2400 گیگابایت در ماه هستش
و سرعت کانکشنها هم لازم نمی دونم ذکر کنم
و اینکه مدیریت در ایران نخواهد بود فکر می کنم 10 $ 100 $ برای آمریکایی اونایی که وضع مالی خوبی دارند بسیار ناچیز باشد :wink:
همه که در ایران عزیز نیستند و یا وضع مالیشون مثل دیگری نیست

koosha system حرف های شما مشکلی نداره و خیلی سوالات دیگر و ادعاهایی که اینها می کنند سوال است که من ترجیح دادم که با اینها بحث نکنم ! بنظرم شما هم بیخیال اینها بشید که مسلما پاسخ درستی نخواهید شنید !

بنابراین تصمیم گیری را بعهده کاربران فروم بگذارید ;)

من در این تاپیک اصلا نمی خواستم مطلبی ارسال کنم و فقط در جواب شما امدم پست دادم :

بهتره جواب شما رو ندهم سنگینتر هستش:wink:
با سپاس از نظری که دادید
ولی از همین مجید انلاین خیلی ها مشتری های ما هستند به 3 گیگ و دو گیگ که از اینکه به ما اعتماد کردند باعث افتخاره امیدوارم یکیشون بیاد بگه
واقعا چیز مبهمی بود ؟ و یا بدی دیده اید ؟
با تشکر:wink:

خيلي جالب هست خوب فكر مي كنم DarkAngel بودند نيازي به 2 نفر نبود اقاي ArianHosting .
من سوالي پرسيدم نه اينكه 2 نفري جواب نداديد بلكه با سوالاي ديگه پوشوندينش ديگه ادامه نمي دم يا حق .

دوست عزیز جواب از این بهتر ؟
پست قبلی رو نخوندید ؟
دیگه چه پاسخی باید داده بودم ؟
در ضمن من همینطوری پست دارک رو دیدم و گفتم باید تاپیک رو هدایت کنم
با تشکر

آخرین ویرایش:
من فكر نمي كنم يك گروه امنيتي مثل Xmors بتونه امنيت يك هاستينگ رو تامين كنه !!! حتي اگر گروه Delta هم بود همين بود حرفم !! يا حق .

جواد جان
عرض کردم که
امنیت رو می شه به 99% رسوند در ضمن ذکر کردم
با مشارکت چندین تیم مطرح ایرانی صورت گرفته که حتی به خاطر هزینه ی در نظر گرفته ایم
فکر کنم کافی باشه برای حفظ امنیت یک هاستینگ
:)

در مورد کانکشن هم برای اینکه کسی ناراحت نشه
100MBit
هستش
سوال دیگه ای بود در خدمتیم

آخرین ویرایش:
و اینکه مدیریت در ایران نخواهد بود فکر می کنم 10 $ 100 $ برای آمریکایی اونایی که وضع مالی خوبی دارند بسیار ناچیز باشد
مرد مومن،قیمت هاست با همین 10$ 100$ ها تعیین میشه...
وضع مالب خوب یعنی چی؟ دوست عزیز قیمت این هاست 100mb شما بالای 50$ ماهانه! آمریکاست.همونا که وضع مالی خوب دارن! پهنای باند بی نهایت رو بجز چندتا شرکت گردن کلفت آمریکایی نمی دن...
حالا ما فرض می کنیم،شما هم جزء گردن کلفتا هستید... شما سالی 10تومن میدید؟
من نمی دونم چی بگم وقتی شما هنوز نمی فهمید دلار یعنی چی... تفاوت قیمت ارز یعنی چی...

و سرعت کانکشنها هم لازم نمی دونم ذکر کنم
خیلی خیلی مهمه،چون وقتی کسی پهنای باند بی نهایت میده،باید یک سری ویژگی ها داشته باشه که حدس می زنم،شما اصلا نمی دونید چی هستن که نمی گید...

من دیگه بحث رو ادامه نمی دم.بازدیدکنندگان برداشت خودشون رو راحت می تونن بکنن.به طور کاملا صحیح چون هم من هم دوستان کاملا وضعیت شما رو مشخص کردن.
شاد باشید ارزون فروش ترین هاستینگ ایران که به خاطر اینکه تو کار دلارید،قیمتون ارزونه....

مرد مومن،قیمت هاست با همین 10$ 100$ ها تعیین میشه...
وضع مالب خوب یعنی چی؟ دوست عزیز قیمت این هاست 100mb شما بالای 50$ ماهانه! آمریکاست.همونا که وضع مالی خوب دارن! پهنای باند بی نهایت رو بجز چندتا شرکت گردن کلفت آمریکایی نمی دن...
حالا ما فرض می کنیم،شما هم جزء گردن کلفتا هستید... شما سالی 10تومن میدید؟
من نمی دونم چی بگم وقتی شما هنوز نمی فهمید دلار یعنی چی... تفاوت قیمت ارز یعنی چی...

خیلی خیلی مهمه،چون وقتی کسی پهنای باند بی نهایت میده،باید یک سری ویژگی ها داشته باشه که حدس می زنم،شما اصلا نمی دونید چی هستن که نمی گید...

من دیگه بحث رو ادامه نمی دم.بازدیدکنندگان برداشت خودشون رو راحت می تونن بکنن.به طور کاملا صحیح چون هم من هم دوستان کاملا وضعیت شما رو مشخص کردن.
شاد باشید ارزون فروش ترین هاستینگ ایران که به خاطر اینکه تو کار دلارید،قیمتون ارزونه....

دوست عزیز
تاپیک بالایی رو بخونید:wink: قبل از اینکه پست بدید
و اینکه ما ایران نیستیم
من به طور مستقیم اینو خریداری کردیم بدون نیاز به هزینه ی جانبی از جمله خرید CC کارت و..
موفق باشید
سوالی بود در خدمتیم

آخرین ویرایش:
حرفهای شما منو مجبور می کنه ادامه بدم.
دوست عزیز
تاپیک بالایی رو بخونید قبل از اینکه پست بدید
و اینکه ما ایران نیستیم
من به طور مستقیم اینو خریداری کردیم بدون نیاز به هزینه ی جانبی از جمله خرید CC کارت و..
موفق باشید
سوالی بود در خدمتیم
دوست عزیز،من اصلا خرید کارت اعتباری و ... رو جزو مخارج حساب نکردم.چون اصلا پولی نیست که شما این حرفو می زنید!
واقعا شما تاحالا قیمت های یک Data center رو دید؟ خودتون تو چه دیتاسنتری هستید؟ اصلا از قیمتها اطلاع دارید؟

اینکه ما ایران نیستیم
من دارم سعی می کنم به شما بفهمونم که چه فرقی می کنه که ایرانید یا خارج؟
چون خارج هستید ،پکیج ماهی 50$ رو میدید 10هزار که می شه 1$ ماهانه؟ چون پولدارید و تو کار دلارید یک،پنجاهم میدید؟

سوالی بود در خدمتیم

منتظرم پاسخ های شیوای شما هستم!

ali-msh

Member
البته تو تاپیک قبلی که بحث این هاستینگ و گروه پیش اومد همه دیدن که کار به کجا رسید !!!! ( وقعا هنوز اون برخورد این گروه یادم نرفته !!!! ادامش ندیم )

اما اون موقع که سرور نداشتن به جایی نرسیدیم و قرار شد هر موقع که سرور رو تحویل گرفتند اطلاعات تقریبا کاملی به ما بدن که این سوء تفاهم ها برطرف بشه اما در حال حاظر ما هیچ توضیحات تکمیلی نسبت به این هاستینگ ندیدیم !!

بهتر نبود قبل از شروع تبلیغات در مورد خودتون کمی اطلاعات دهید ؟؟!!؟؟

در ضمن فکر نمیکنم اینکه شما مستقیما بصورت حضوری هم سرور بگیرید تفاوتی تو قیمت ها داشته باشه !؟ در هر صورت منتظر توضیحات شما در مورد سرور هستم چونکه ما مثل بقیه در جریان کارهای شما نبودیم

همگی موفق باشید

کوشا جان ا گه درست متوجه شدم
الا اکثر وب هاستینگهایی که اومدن می دن 50 گیگ ماهی 7.99 دلار شما میگید بده ؟
راستش نمونش همین بلوهاست من باهاش یک سال کار کردم اگه بگم بهترین خدمات رو داشت کی باور می کنه ؟ یک بار داون بودن رو با بلوهاست ندیدم ولی خوب بگذریم
اینطوری که دارک جان در مورد مستر کارت در جریان بودند در مورد ایران ! (خرید) می گفتند خرید هر مستر کارت نزدیک به 50 الی 60 تومن هستش که واقعا برای یک هاستینگ به صرفه نیست !!! وکسی که می خواد هر ماه این هزینه رو بپردازه خوب نمی صرفه تازه کسی که مستر کارت هم فوقش میگیره 50 تومن ایران 50 $ توش نیست فوقش 20 $ اگهه درست نوشتم اعتبارشه که واقعا نمی صرفه
ما حتی مشتری هایی داریم برید تحقیق کنید در صورتی که نتونند هزینه رو بپردازند ماهی 1000 تومن ایران بله 1000 تومن ایران پرداخت می کنند
دوست داریم اگه بخواد بخواد با تلاش یکدیگر یه کمی جلوتر در زمینه ی هاستینگ هم بریم
ما به این فکر می کنیم که همین 1 $ 1$ هستش که جمع می شه یه دفعه سر به فلک می کشه
ما ایرانیا یک ضرب المثلی داریم
قطره قطره جمع گردد وانگی دریا شود
و باید بگم این کار ما نتیجه داد نه تنها هزینه ی سرور بلکه داره به خوبی هم پاسخگویی این سرور که بسیار هزینه برداشت مخصوصا در خرید لایسنس کنترل پنل
استقبال خوبی شده شکر خدا امیدواریم شرمنده ی بچه ها نشیم
سوالی دیگه ای بود در خدمتم
با تشکر

آخرین ویرایش:
البته تو تاپیک قبلی که بحث این هاستینگ و گروه پیش اومد همه دیدن که کار به کجا رسید !!!! ( وقعا هنوز اون برخورد این گروه یادم نرفته !!!! ادامش ندیم )

اما اون موقع که سرور نداشتن به جایی نرسیدیم و قرار شد هر موقع که سرور رو تحویل گرفتند اطلاعات تقریبا کاملی به ما بدن که این سوء تفاهم ها برطرف بشه اما در حال حاظر ما هیچ توضیحات تکمیلی نسبت به این هاستینگ ندیدیم !!

بهتر نبود قبل از شروع تبلیغات در مورد خودتون کمی اطلاعات دهید ؟؟!!؟؟

در ضمن فکر نمیکنم اینکه شما مستقیما بصورت حضوری هم سرور بگیرید تفاوتی تو قیمت ها داشته باشه !؟ در هر صورت منتظر توضیحات شما در مورد سرور هستم چونکه ما مثل بقیه در جریان کارهای شما نبودیم

همگی موفق باشید

دوست عزیز سلام
بهتر بود پست های قبلی رو هم یک مروری کوچکی هم می کردید قبل از پست دادن چون مشخصات سرور و کانکشن ها رو و حتی پهنای باند به صورت نصبی گفتم
با تشکر

آخرین ویرایش:
کوشا جان ا گه درست متوجه شدم
الا اکثر وب هاستینگهایی که اومدن می دن 50 گیگ ماهی 7.99 دلار شما میگید بده ؟
راستش نمونش همین بلوهاست من باهاش یک سال کار کردم اگه بگم بهترین خدمات رو داشت کی باور می کنه ؟ یک بار داون بودن رو با بلوهاست ندیدم ولی خوب بگذریم
اینطوری که دارک جان در مورد مستر کارت در جریان بودند می گفتند خرید هر مستر کارت نزدیک به 50 الی 60 تومن هستش که واقعا برای یک هاستینگ به صرفه نیست !!! وکسی که می خواد هر ماه این هزینه رو بپردازه خوب نمی صرفه تازه کسی که مستر کارت هم فوقش میگیره 50 تومن ایران 50 $ توش نیست فوقش 20 $ اگهه درست نوشتم اعتبارشه که واقعا نمی صرفه
ما حتی مشتری هایی داریم برید تحقیق کنید در صورتی که نتونند هزینه رو بپردازند ماهی 1000 تومن ایران بله 1000 تومن ایران پرداخت می کنند
دوست داریم اگه بخواد بخواد با تلاش یکدیگر یه کمی جلوتر در زمینه ی هاستینگ هم بریم
ما به این فکر می کنیم که همین 1 $ 1$ هستش که جمع می شه یه دفعه سر به فلک می کشه
ما ایرانیا یک ضرب المثلی داریم
قطره قطره جمع گردد وانگی دریا شود
و باید بگم این کار ما نتیجه داد نه تنها هزینه ی سرور بلکه داره به خوبی هم پاسخگویی این سرور که بسیار هزینه برداشت مخصوصا در خرید لایسنس کنترل پنل
استقبال خوبی شده شکر خدا امیدواریم شرمنده ی بچه ها نشیم
سوالی دیگه ای بود در خدمتم
با تشکر
ای بابا،حرف من اینه که شما چطوری پکیج 50$ رو میدید 1$؟
مثل اینکه این طوری قرار نیست شما چیزی رو بگیرید...
همه ی مشکلاتی که قبل ذکر کردم + سروری که شما مشخصاتش رو نوشتید،حداقل ماهی 500$ هزینشه... یعنی شما باید ماهی 500 تا 1$ بفروشی که میشه سالی:
500x12 = 6000 تا سایت رو یک سرور.حسابم غلطه؟
6000 تا سایت رو یک سرور یعنی سرور خاموش... (4تا CPU که هیچ،10 تا هم جواب نمیده...)
حرفم غلطه یا شما به خاطر اینکه تو کار دلارید 200 سایت می ندازید رو سرور؟ یعنی سالی 200$؟ که میشه نصف یک ماه!

ای بابا،حرف من اینه که شما چطوری پکیج 50$ رو میدید 1$؟
مثل اینکه این طوری قرار نیست شما چیزی رو بگیرید...
همه ی مشکلاتی که قبل ذکر کردم + سروری که شما مشخصاتش رو نوشتید،حداقل ماهی 500$ هزینشه... یعنی شما باید ماهی 500 تا 1$ بفروشی که میشه سالی:
500x12 = 6000 تا سایت رو یک سرور.حسابم غلطه؟
6000 تا سایت رو یک سرور یعنی سرور خاموش... (4تا CPU که هیچ،10 تا هم جواب نمیده...)
حرفم غلطه یا شما به خاطر اینکه تو کار دلارید 200 سایت می ندازید رو سرور؟ یعنی سالی 200$؟ که میشه نصف یک ماه!
کوشا جان ما که یک نفر نیستیم ؟ نزدیک به 6 نفریم حتی ناگفته نماند ولی اسمشون نمیارم چند تا از هاست های مطرح همین مجید انلاین قرار بود با ما یک تیم شوند و در یک سرور و بهتره بگیم در همین سرور شروع به کار کنیم به صورت یک تیم ولی خوب تیم قبول نکردم به خاطر مشکلات احتمالی
در مورد 1 گیگ هم گفتم که الا هاست های خارجی می دن 50 گیگابایت ماهی 7 دلار یعنی بسیار عالی و بهترین قیمت
می خوای نمونه چند تا از بهترین هاست های دنیا رو بهد بدم که 100 گیگ رو هم میدن ماهی 10 دلار و....
در مورد 6000 تا هنوز پارس دیتا به این قدر نرسیده که دیگه گیر ما اینقدر بیاد که شروع کردیم:shock:
یک جمله رو در آخر می خوام بگم شاید الا انتقاد زیادی برای ماها بشه
ما گفتیم نیازی به این پول نداریم ما هزینه ی سرور رو میدیم فقط یک تیم قوی رو تشکیل بدند بچه ها که جوابگو باشند که تا اینجا سربلند شدند و جای خوشحالی هستش
که قراره پول تبلیغ شاید در مجید انلاین و یا شاید در p30worldهم داده بشه و یا شاید در مطبوعات ایران و یا بلگفا که با اقای شیرازی در تماس هستیم انشالله اگه خدا بخواد به زودی
در صورتی که گفتیم چیزی هم باقی موند هزینه ی رو به ما هم بفرستید باور کردنش خیلی سخته ولی حقیقت همینه
با تشکر

در مورد 6000 تا هنوز پارس دیتا به این قدر نرسیده که دیگه گیر ما اینقدر بیاد که شروع کردیم
پس پول سرور رو از کجا می یارید؟ هاستینگ صلواتیه؟

می خوای نمونه چند تا از بهترین هاست های دنیا رو بهد بدم که 100 گیگ رو هم میدن ماهی 10 دلار و....
بله،لطفا لینک بدید.جایی که فضا می دن با پهنای باند بی نهاید مثل شما،من تو همین تاپیک گفتم که قیمت Bandwidth خیلی بیشتر از HDD .
اونم 100mbps

که قراره پول تبلیغ شاید در مجید انلاین و یا شاید در p30worldهم داده بشه و یا شاید در مطبوعات ایران و یا بلگفا که با اقای شیرازی در تماس هستیم انشالله اگه خدا بخواد به زودی
در صورتی که گفتیم چیزی هم باقی موند هزینه ی رو به ما هم بفرستید باور کردنش خیلی سخته ولی حقیقت همینه
دوستان،این جمله ربطی به بحث داشت؟

ما گفتیم نیازی به این پول نداریم ما هزینه ی سرور رو میدیم فقط یک تیم قوی رو تشکیل بدند بچه ها که جوابگو باشند که تا اینجا سربلند شدند و جای خوشحالی هستش
شما چند سالتونه؟ جدی میگم.می شه یکم در مورد خودتون صحبت کنید... اگه می خوایید تو تاپیک مطرح نشه،ممنون می شم برام Private Message ارسال کنید.

کوشا جان ما که یک نفر نیستیم ؟ نزدیک به 6 نفریم
چون 6 نفرید از جیب می زارید؟

پس پول سرور رو از کجا می یارید؟ هاستینگ صلواتیه؟

بله،لطفا لینک بدید.جایی که فضا می دن با پهنای باند بی نهاید مثل شما،من تو همین تاپیک گفتم که قیمت Bandwidth خیلی بیشتر از HDD .
اونم 100mbps

دوستان،این جمله ربطی به بحث داشت؟

شما چند سالتونه؟ جدی میگم.می شه یکم در مورد خودتون صحبت کنید... اگه می خوایید تو تاپیک مطرح نشه،ممنون می شم برام Private Message ارسال کنید.

چون 6 نفرید از جیب می زارید؟
فکر نمی کنم ماهی 100 یا 50 $ هزینه ای زیادی باشه برای ما
در ضمن من از اقوام و رفقای نزدیک یکدیگر هستیم
در مورد پهنای باند هم باید بگم که اتفاقا ما با دادن هزینه ی ناچیز شاید 5 $ شاید 20 شاید 40 $
پرمیوم پهنای باند به ما تعلق می گیره
http://www.webarthost.com/services.php
Unlimit bandwidth transfer rate

آخرین ویرایش:

J4vad

Member
من ديگه ادامه نمي دم وگرنه زياد حرف داشتم شما هم به هدايت تاپيك بپردازيد !!!! يا حق .

ali-msh

Member
ArianHosting عزیز مطمئن باشید من تمام این بحث رو خوندم ولی جز جوابهای تکراری چیزی دستگیرم نشد

البته دارک انجل نمیدونم با کجا میخواسته کار کنه که بهش گفتم 60$ هزینه اضافه داره ، چون یکی از دوستانم چند وقت پیش روی هر 100 دلار 2$ سود میگرفت !!!! بد ترین شرکت ایرانی هم به این قیمت نمیگیره
درحال حاظر هم ما یا خیلی هاستینگ های دیگه دارن کار میکنند فکر نمیکنم مشکلی برای کارت اعتباری داشته باشند

البته شما جز 4 تا سخت افزار سرور اطلاعات دیگه ای ندادید اما برام خیلی جالبه که این سرور رو کجا میده 50$ ؟ که این پول برای شما چیزی نیست

بازم فکر نمیکنم کسی تو ایران بخواد سرور بگیره یا تو کشوری که دیتا سنتر اونجا هست انقدر تفاوت قیمت داشته باشه مثل اینه که شما بگید مثلا ما حضوری میریم توسعه سامان و هاست میهن نیک رو یک چهارم قیمت میگیریم !!!!

خودتون میگید که چند نفر هستید یعنی شما چند نفر صلواتی و بدون سود کار میکنید ؟؟

لطفا این مسئله ها رو شفاف تر کنید . با توجه به حرفهای شما حالا که ما چیزی نمیدونیم از این کارها شما قدری تجربه ما رو بیشتر کنید

فکر نمی کنم ماهی 100 یا 50 $ هزینه ای زیادی باشه برای ما
در ضمن من از اقوام و رفقای نزدیک یکدیگر هستیم
در مورد پهنای باند هم باید بگم که اتفاقا ما با دادن هزینه ی ناچیز شاید 5 $ شاید 20 شاید 40 $
پرمیوم پهنای باند به ما تعلق می گیره
http://www.webarthost.com/services.php
Unlimit bandwidth transfer rate
واقعا مثال قشنگی زدید...........
تو صفحه ای که دادید 300mb رو می دن 100$ ماهانه! میشه سالی 1200$ شما می دید 20$
مشکل حل شد.دوست عزیز،نمی دونم کی قرار از شما سرویس بگیره.
سیاست فروشتون جالبه،ولی این نوع فروش باید دور از نظر عموم باشه.این سبک فروش برابر "انداختنه"
شما سیاست PersianWeb.com رو پیش گرفتید که تفسیری نمی تونم در این مورد بگم.که هیچ آدم با عقل سالمی از این شرکت خرید نمی کنه.
شاد و پیروز باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا