از بين برندن كپي رايت vBulletin

gb_shahin

Member
فايل از بين برنده كپي رايت vBulletin از پايين صفحه
البته چند جا شنيده بودم اين شركت وقتي سايت در موتور هاي جست و جو ثبت ميشه به دنبال كپي رايت خودش مي گرده و سايت استفاده كننده از نال شده ي اين نرم افزار رو پيدا مي كنه كه اگر به اين صورت باشه اين فايل خيلي ميتونه كمك كنه
نحوه استفاده اين فايل رو در شاخه install ريخته و بعد اين اسكريپت را نسب كنيد

پیوست ها

• nocopyright.zip
    152.8 کیلوبایت · بازدیدها: 72

sparksun

Member
فايل از بين برنده كپي رايت vBulletin از پايين صفحه
البته چند جا شنيده بودم اين شركت وقتي سايت در موتور هاي جست و جو ثبت ميشه به دنبال كپي رايت خودش مي گرده و سايت استفاده كننده از نال شده ي اين نرم افزار رو پيدا مي كنه كه اگر به اين صورت باشه اين فايل خيلي ميتونه كمك كنه
نحوه استفاده اين فايل رو در شاخه install ريخته و بعد اين اسكريپت را نسب كنيد

شما فقط استایل رو تغییر دادید و این کار درستی نیست اگر بخواید کپی رایت رو بردارید .. برای این کار باید به زبان ها بروید و در انجا با جستجوری کپی رایت و پیدا کردنش برش دارید ..

در مورد برداشتن کپی رایت یا بر نداشتن باید بگم وی بولیتین خیلی جاها دارد بشود فهمید این محصول مال کجا هست ولی منظور از چگونگی پیدا کردن توسط موتور های جستجو این هست که در حالت پیش فرض کلمات کلیدی برای بهتر پیوند خوردن با موتور های جستجو با کلمات کلیدی ویبولیتین یکی می باشد و از این طریق پیدا می کنند ..

موفق و پیروز باشید
بهرام

آخرین ویرایش:

p30tip

Member
این کار درست نیست و بهتره که کپی رایت درست کننده آن را جاویدان بگزاریم.

آخرین ویرایش:

VAHID216

مدیر بازنشسته
من نمی دونم چرا شعور کاربارنی که تازه یه انجمن یا یه سیستم نصب می کنن این قدر پایینه که کپی رایت رو وردارن. اولین کاری که برای بازدید کننده ها پیش می یاد اونایی که تو باغ هستن از صد فرسخی می فهمن شعور دارنده سایت کمه و کپی رایت رو برداشته و آماتوره که هیچ . اونایی که که نمی دونن اصلا فرقی نداره مال کجا و چه خراب شده ای باشه فقط می خوان از اون سایت جواب رو بگیرن و برن و دیگه بر نگردن.
کلا این کار علاوه بر اینکه کار افراد آماتور هست انجام دهنده اون کار احتمالا از شعور کافی برخوردار نیست.

sparksun

Member
من نمی دونم چرا شعور کاربارنی که تازه یه انجمن یا یه سیستم نصب می کنن این قدر پایینه که کپی رایت رو وردارن. اولین کاری که برای بازدید کننده ها پیش می یاد اونایی که تو باغ هستن از صد فرسخی می فهمن شعور دارنده سایت کمه و کپی رایت رو برداشته و آماتوره که هیچ . اونایی که که نمی دونن اصلا فرقی نداره مال کجا و چه خراب شده ای باشه فقط می خوان از اون سایت جواب رو بگیرن و برن و دیگه بر نگردن.
کلا این کار علاوه بر اینکه کار افراد آماتور هست انجام دهنده اون کار احتمالا از شعور کافی برخوردار نیست.
دوست عزیز اینجا انجمن ویبولیتین هست نه انجمن گفتگوی ازاد و یا طرح نظر های شخصی .. اگر هم می بینید که ما روش و یا ترفندی را قرار دادیم تنها برای آموزش بوده و نه گفتیم انجام بدهید و یا ندهید .. سخن شما در اینجا به نظر بنده هیچ ربطی با این موضوع نداشته و تنها سر چشمه از توهم های درونی و فکری خودتان نسبت به یک سری از موارد شخصی بوده .. بنده خودم چون وارز کار می کنم در جواب سخن شما که می فرماید کسی که آماتور کار می کنه کپی رایت بر می داره و یا کاربران می آیند و سر می زنند و می روند بنده کپی رایت را برداشتم و هیچ گونه این حرفایی که شما فرمودید نبوده و نیست نه آماتور هستم و نه بازدید کمی دارم .. lol
در مورد شعور ادم ها هم فکر نمی کنم شما در جایی نشسته باشید که بتوان همچین نظری بدهید
اگر در مورد خود از بین بردن کپی رایت سوالی دارید تا جای که در توان باشه کمک و راهنمایی می کنیم ولی اگر می خواهید چیزی را نسبت بدهید بهتر هست به یه روان پزشک مراجعه بکنید چون اینجا تاپیک ابراز احساسات درونی نیست و ما هم روان پزشک نیستیم

ببخشید از دوستان که تند رفتم چون فکر می کنم نظر و صحبت این دوست عزیز در مورد انجمن بنده و خود بنده بود ..

موفق و پیروز باشید
بهرام

آخرین ویرایش:

VAHID216

مدیر بازنشسته
ببخشید از دوستان که تند رفتم چون فکر می کنم نظر و صحبت این دوست عزیز در مورد انجمن بنده و خود بنده بود ..
من اصلا انجمن شما رو ندیده بودم حالا که تاپیک شما رو دیدم ، دیدم که کپی رایت رو برداشتین وگرنه اگر می دونستم برخوردم بیشتر تند بود .
دوست عزیز اینجا انجمن ویبولیتین هست نه انجمن گفتگوی ازاد و یا طرح نظر های شخصی ..
من نظر شخصیم رو نگفتم بلکه تجربه خودم رو در طی این 6 سال گفتم .
اگر هم می بینید که ما روش و یا ترفندی را قرار دادیم تنها برای آموزش بوده و نه گفتیم انجام بدهید و یا ندهید
عزیز من خودتون رو گول نزنید که برای آموزش هست خودتون هم می دونید این کار هیچ چیز مثبتی درش نیست .
بنده خودم چون وارز کار می کنم
خیلی خوبه در چه رشته ای از اون فعالیت دارید ؟!
اگر در مورد خود از بین بردن کپی رایت سوالی دارید تا جای که در توان باشه کمک و راهنمایی می کنیم ولی اگر می خواهید چیزی را نسبت بدهید بهتر هست به یه روان پزشک مراجعه بکنید چون اینجا تاپیک ابراز احساسات درونی نیست و ما هم روان پزشک نیستیم
خوش بختانه من از این قصد های مذخرفی که معمولا تو ایران خودمون زیاد هست ندارم چه برسه بخوام از شما کمک بگیرم . در ضمن من در اول تاپیک اصلا منظورم به شما نبود که شما این طوری به تریجیه قباتون بر می خوره. اگر کار درست رو کردید که هیچ اگر کار اشتباه هم کردید دیگه این قدر دلیل آوردن نداره که . این همه از سایت های وارز هستن خیلی کم دیده می شن که کپی رایت رو بردارن یا بهتر بگم اصلا دیده نمی شه حالا این فرهنگ ما ایرانی هاست به کنار.
در ضمن خیلی خوشحال می شم سوابقتون رو در مورد تجربه کاری وارزتون بیان کنید. مثلا بفرمایید کرکی ساختید برنامه ای درست کردید قالبی از روی مدل اصلی Rip کردید و غیره.

در ضمن هر چیزی که مطرح می شه حتما با شما نیست ولی از اونجایی که شما این کارو کردید دیگه ... .

S4DEGH

Well-Known Member
برداشتن كپي رايت و استفاده از سيستم هاي نال شده در كل دنيا ممنوع و بي فرهنگي رو ميرسونه ..

گرچه توي اين جامعه ما فكر ميكنن زرنگي هست ! براي همينه به ما ميگن جهان سومي !!

لازم به ذكر هست كه در نسخه هاي نال شده توسط تيم هايي مثل DGT ؤ امثالهم اين ها بصورت كامل نسخه رو به اندازه كافي كرك كرده اند و نيازي به برداشتن كپي رايت پايين نيست وگرنه خودشون هم در نسخه هاي نالشون همچينكاري ميكردن !!

فقط كپي رايت نيست كه !
هر فايل vb كد لانس خورده و خروجي ميگيره به سايت اصلي وي بي .. و از اونجاست كه مشخص ميشه !!
هيچ وقت فكر نكنيد برداشتن كپي رايت مثلا همين ويبي متوجه نميشه چرا خوبم متوجه ميشه .. همين نسخه نيوك پلات رو اگه توي يكي از سورس هاش نگاه كنيد .. چند خط كد شده هست كه مال چكينگ هست .. و به سايت اصلي يعني فيوچر اعلام ميكنه فلان سايت از سيستم داره استفاده ميكنه به چه مدت و چه تاريخ و .. حتي اگر خط هاي كد رو برداري كل سيستم از كار مي افته !!
اين تازه مال يه سيستم فيري هست واي بحال vb .. !!
پس ربطي به كپي رايت نداره ..
نسخه هاي نال شده تمامي خروجه ها به سايت وي بي رو بستن و جاي نگراني نيست .. مگر اينكه يكي بره گزارش كنه كه ماشالله اگر شركت vb يه ليست آماري از گزارش كنندگان ارائه بده .. مطمئن باشيد ايران جزو اولين ليستش هست .. !!

همين مجيد آنلاين رو كه نسخه رو از اول خريده .. كلي آدم رفتن گزارش دادن كه نسخه نال داره استفاده ميكنه گرچه اين بي فرهنگي رو ميرسونه ولي بار ها اين موارد ديده شده .. !!

پس يا نسخه رو بخريد .. يا پيه همه چيز رو به تنتون بماليد و از نال استفاده كنيد ... :)

sparksun جان .. وحيد خان اصلا بحثش چيز ديگري بود پس پيشنهاد ميكنم از اين به بعد اول درست متوجه بشيد بعد حرفي بزنيد .. :)

sparksun

Member
بنده پیشنهاد می کنم یک بار تایپک را بخونید .. در هر حال فکر کنم حرفام رو زدم حالا شما هم دارید سر مساعل دیگه حرفایی می زنید که اینجا جاش نیست .. لطفا خارج از موضوع تاپیک حرف نزنید اگر می خواید صحبتی بکنید برید یه تاپیک بزنید و اونجا حرف بزنید نه این که برای چایی شیرن کردن خودتون هرجا دستون رسید یه متنی رو بگذارید ..
بنده کپی رایت رو برداشتم و از کسی هم نه ترسی دارم و نه چیزی هست که بخوام منکرش بشم شما ها هم یک بار گفتم در جایی نشستید که بخواید حرف و نظری بدید مورد پسند باشه .. فقط خودتون با خودتون حال می کنید و بس .. حالا هم مثل لغت نامه ده خدا بیاید و جمله های من رو مورد برسی قرار بدید به صورت خط خط ..

گفتنی هام رو گفتم حالا هر کسی می خواد هر جور که دوست داره فکر بکنه و برداشت بکنه ..
می تونید بهم بگید به فرهنگ یا هر چی که دوست دارید برام مهم نیست اگر کس دیگه ای بود این حرف رو می زد مطمئن باشید گوش می کردم و لی چون شما ها گفتید شرمنده برام مهم نیست .. باز هم بگید چون همین ها رو برای گفتند فقط دارید ..
پس باز هم بگید تا کمی حال بکنید با هم دیگه ..

( خط خط مورد برسی قرار دادن صحبت های من فراموش نشه ) :d

دیگه در این تاپیک پست نمی دم چون گفتنی ها رو گفتم و بیشتر بخوام بگم ممکنه بعضی ها خوش بحالشون بشه
در مورد وارز کار کردن من هم وحید جان اون کس هایی که باید بدانند می دانند مهم نیست که تو اومدی به انجمن من یا نه و یا می دونی بنده چی کارا کردم و یا نکردم ..

موفق و پیروز باشید
بهرام

gb_shahin

Member
خوش گذشت !

با سلام خدمت همه كاربران خوب اين فروم !
دوستان فكر كردن چه خبره مخصوصا آقاي VAHID216 هدف از گذاشتن اين فايل خدمته نه غير دوست عزيز فكر كنم خيلي بيشتر از حد صحبت كردي ! حرف از كپي رايت ميزني ؟ تو كشوري كه هيچ كپي رايتي رعايت نميشه سايت وزارت مسكن رو نگاه كنيد قسمتي كه لوگين كردين صفحه از يك قالب خارجي هست وقتي سايت هايي به اين قدرت از تم هاي آماده استفاده مي كنن و كپي رايتش را حذف مي كنن چه انتظاري مي شه از مردم داشت پس حرف اضافي نزن به جاي اين حرف هاي كليشه اي برو يكم به جامعه نگاه كن يك مطلب در مورد اسپم فرستاده بودم مثل آدم اومد جناب آقاي ... گفت بهتره كه اسپم رو رواج نديم و ... حذفش كردم حالا شما هم مثل جناب آقاي p30tip نظرتو اعلام مي كرديد چه كار به شور مردم داشتي !

از جناب آقاي sparksun به خاطر حرف هاي درستي كه زدن متشكرم !

اين تاپيك به نظر من هم بسته شده است !

حرف آخرم هم به آقاي VAHID216 هم هست : كه vBulletin برات جايزه گذاشته حتما برو بگير

آخرین ویرایش:

VAHID216

مدیر بازنشسته
با سلام خدمت همه كاربران خوب اين فروم !
دوستان فكر كردن چه خبره مخصوصا آقاي VAHID216 حدف از گذاشتن اين فايل خدمته نه غير دوست عزيز فكر كنم خيلي بيشتر از حد صحبت كردي ! حرف از كپي رايت ميزني ؟ تو كشوري كه هيچ كپي رايتي رعايت نميشه سايت وزارت مسكن رو نگاه كنيد قسمتي كه لوگين كردين صفحه از يك قالب خارجي هست وقتي سايت هايي به اين قدرت از تم هاي آماده استفاده مي كنن و كپي رايتش را حذف مي كنن چه انتظاري مي شه از مردم داشت پس حرف اضافي نزن به جاي اين حرف هاي كليشه اي برو يكم به جامعه نگاه كن يك مطلب در مورد اسپم فرستاده بودم مثل آدم اومد جناب آقاي ... گفت بهتره كه اسپم رو رواج نديم و ... حذفش كردم حالا شما هم مثل جناب آقاي p30tip نظرتو اعلام مي كرديد چه كار به شور مردم داشتي !
متاسفانه شعور شما با گاو داره همسان می شه ، جامعه رو افرادی مثل شما به گند می کشن وقتی مثل آدم نمی شه با افرادی مثل شما برخورد کرد واقعا حقتون هست ناجا با لغت بزنه دنده شما رو خورد کنه.
ببین برای من اصلا مهم نیست تو چی کار می کنی خدمتی که با رفتن آبروی ملت باشه صد سال سیاه نباشه .
حدف از گذاشتن اين فايل خدمته نه غير دوست عزيز فكر كن
شما خودت سواد درست حسابی نداری اومدی به من می گی بیش از حد صحبت کردم. واقعا که افرادی مثل شما رو باید تو نطفه خفه کرد که حالا دم نیارید .
سایت وزارت مسکن رو شما فکر کردی کی زدی یکی مثل شما .

r00t

Member
وقتی که warez بیفته دست یه عده بی سواد بهتر از این نمیشه
چند وقت پیش تو این سایت یکی نوشته بود منم رفتم فهمیدم درست میگه همین sparksun نسخه نال شده تو سایتش برای دانلود گذاشته بود ولی قاطی فایلها یه فایل shell بود که میرفت سایت طرف رو هک میکرد و خرابکاری میکرد بعد میشد دلسوز طرف که بیا پول بده سایتت رو اپتیمایز کنم و این حرفها
یه بار هم اینجا نوشته بود یکی که دیتابیس فلاین سایت رو دزدیده همین sparksun داره به اسم فروش سایت حراجش میکنه
فارسی ساز ermia رو دزدید که خود اون فارسی ساز هم مال سایت ماهواره دات نت بود که تو همین سایت هم داستانی داشت قدیما سر همونم گفتن فارسی ساز دیگه معرفی نشه اینجا
خلاصه که آقای sparksun فارسی ساز میده بیرون :D ولی فقط کپی رایت اسم سایت دیگه رو پاک کرده و اسم سایت خودشو زده چون سوادش رو نداره فارسی کنه سواد فارسیش هم که افتضاح .. چند وقت پیش یه بابایی لینک داد گفت بیا اینو ببین رفتم دیدم زیر کپی رایت سایتش که نوشته از ما کپی نکنید مسئولیت رو دوبار نوشته مسعولیت :razz: با این سواد فارسی میکنی

اینا فقط یه عده کپی پیست کار هستن که زحمات دیگران رو به اسم خودشون پخش میکنن :mad:

اون هک امضاش هم خیلی باحاله یکی از رفیقای قدیمش mr salki میگفت هک یکی دیگه رو دستکاری کرده به اسم خودش زده :eek:

r00t

Member
یه سایت مثل این سایت
http://forum.irtools.info/forumdisplay.php?f=287
بی منت و پول یاد میده
این یکی برای warez پول میگیره :D
معنی warez رو هم نمیدونه بدبختی ادعای وارز میکنه
یه چیز باحال دیگه
میره سایتهایی که vb نال نصب کردن رو به vb لو میده که سایت طرف رو ببندن بعد طرف رو خر کنه بیا از هاست warez ایرانی سایت بخر که از این راه دلالی کنه
خدایا اینترنت رو از وجود این اشرار در امان بدار

gb_shahin

Member
سلام مي كنم خدمت همه ي كاربران خوب مجيد آنلاين دوست من بقول يكي از كاربران اين روم فكركنم نويسنده ده خدا تو باشي و با كلمه غلط تايپي هم آشنايي نداشته باشي چون براي چراندن گوسفند ها و گرقتن شير از گاوا نيازي به دونستن اين كلمه نيست !

در آخر هم باز هم از جناب ملالغت آقاي Vahid216 تشكر مي كنم كه در تلاشن ديكته ي كاربران مجيد آنلاين خوب بشه !

VAHID216

مدیر بازنشسته
كاربران اين روم فكركنم
دوست عزیز این جا چت روم نیست . کمی بیشتر دقت کنید فرق اینجا رو با چت روم بدونید بعد بیاد نظر بدید از تجربه چوپانی و دامداری تون .
در ضمن شما در بدیهی ترین چیزا مشکل داری مثلا یه کلمه سخت باشه یه چیزی نکه آبروی هر چی با سواد ببری یه هدف رو نتونی بنوسی .

sdjamshidi

New Member
اندر حكايت لغت زدن مامورين ناجا!

يا الله .......
آبجي ها چادر سرشون كنن نا محرم اومده
ببخشيد شوخي كردم
اين اولين مطلبي كه توي يكي از سايت هاي فوق العاده خوب ايراني مي نويسم
از اين جهت خيلي خوشحالم
ولي از اينكه در جواب يك جنگ زرگري است خيلي متأسفم!
داشتم دنبال مطالبي پيرامون وي بي مي گشتم و در موردش تحقيق مي كردم كه پام به اينجا باز شد!

متاسفانه شعور شما با گاو داره همسان می شه ، جامعه رو افرادی مثل شما به گند می کشن وقتی مثل آدم نمی شه با افرادی مثل شما برخورد کرد واقعا حقتون هست ناجا با لغت بزنه دنده شما رو خورد کنه.

دوست عزيز! از اينكه اينگونه صحبت كردن مثل آدم رو به همه ما آموختيد ممنون و سپاسگذارم!

ناجا با لغت بزنه دنده شما رو خورد کنه.
شما خودت سواد درست حسابی نداری اومدی به من می گی ...

من تنها برداشتي كه از صحبت هاي دوستمون مي تونم داشته باشم اين هست كه، سواد چيز خوبيه! تا ناجا با "لغت"(بخوانيد لگد) دنده هاي ما را خرد نكند(نقطه!)

از اين حرف ها گذشته بايد خدمت دوستان محترمي كه از نرم افزارهاي قفل شكسته استفاده مي كنند و چه اونهايي كه مثل اين دوست ما داعيه حمايت از نرم افزار و حقوق بشر و شعور بشر و حيوانات اهلي و وحشي و گاو گوسفند رو دارند ارض (عرض) كنم كه:
اصولا اون بنده خدايي كه نرم افزار ويندور اوريجينال خريداري مي كنه و اون ينگنه دنيايي كه چند ده هزار دلار پول خريد فلان نرم افزار رو مي ده، در پايان سال كاري خودش مي تونه زندگي من و شما رو با هم بخره و بفرستدمون فلسطين بردگي كنيم!!! و سنگ بندازيم!!! چرا؟! چون درآمدش بالاست قربونت برم! چون حقوق يك ماهش برابري مي كنه با حقوق يك سال من و شما و پدر بزرگوار شما! به اين دليله كه به ما مي گن جهان سومي جيگر! نه به خاطر اون دليلي كه شما آورديد!
يه كم منطقي باش و از سر شكم و سر سيري صحبت نكن! من كاري به حذف كپي رايت و اينها ندارم، فقط و فقط مي گم كه بي خود از چيزي كه اطلاعات نداري دفاع نكن!
با اين تفاسير بايد همه طرفداران متن باز يا همون Open Source رو بي شعور و احمق و جهان سومي دونست، آره؟!!!
من نمي دونم چه چيزي باعث شده كه شما اينقدر برافروخته شدي؟!
مگه غير از اينه كه اكثر اين سيستم ها و نرم افزارها رو همون عزيزان خارجي_ جهان اولي كه ازشون دفاع مي كني نال مي كنن يا كرك مي كنن؟!
پس عزيز من، سعي كن زياد وقت خودت و باقي دوستاني براي رفع نيازهاشون توي اين انجمن مي آيند رو تلف نكني! مشكلات شخصي رو بگذاريد توي محل خودش مرتفع كنيد.

موفق باشي

sdjamshidi

New Member
ضمنا! فكر مي كنم بد نباشه به يادتون بيارم كه تمام نرم افزارهايي كه شما استفاده مي كنيد قفل شكسته و كرك شده است!

آخرین ویرایش:

r00t

Member
نال شده هم نمیدن آخه
همین sparksun ورمیداره یه vb نال شده تو سایت میزنه هرکی هم دانلود کنه بی خبر نمیدونه چی قاطی فایلها هست
من 2 بار مچش رو گرفتم phpshell قاطی فایلها گذاشته بود باهاش سایت طرف رو هک میکرد
طرف اومد فروم ما که سایتمون هر روز هک میشه رفتیم مشکلش رو حل کنیم آخرش رسیدیم به اون فایل اصل فایل رو دوباره دانلود کردیم دیدم به تو اون هم هست کسی رو سرور این نذاشته
من هرجا ببینم sparksun توش بچره آبروش رو میبرم سایتش هم چند بار بعد اون هک کردم :razz:

p30tip

Member
re

واقعا برای بعضی ها متاسفم که مردم به اون ها اطمینان می کنند و این قدر پست و نامرد هستند که میان دیتابیس سایت رو میفروشن یا سایت رو هک می کنن!:mad:

bahram0110

Member

سلام
درسته با حذف کپی رایت مخالفم ولی این طرز صحبت کردن یک مدیر نیست

جدیدترین ارسال ها

بالا