از بين برندن كپي رايت vBulletin

متاسفانه شعور شما با گاو داره همسان می شه ، جامعه رو افرادی مثل شما به گند می کشن وقتی مثل آدم نمی شه با افرادی مثل شما برخورد کرد واقعا حقتون هست ناجا با لغت بزنه دنده شما رو خورد کنه.
ببین برای من اصلا مهم نیست تو چی کار می کنی خدمتی که با رفتن آبروی ملت باشه صد سال سیاه نباشه .

شما خودت سواد درست حسابی نداری اومدی به من می گی بیش از حد صحبت کردم. واقعا که افرادی مثل شما رو باید تو نطفه خفه کرد که حالا دم نیارید .
سایت وزارت مسکن رو شما فکر کردی کی زدی یکی مثل شما .
از یه مدیر بعیده چنین حرفهای بزنه واقعا" که :-?

moon_spell

Member
فايل از بين برنده كپي رايت vBulletin از پايين صفحه
البته چند جا شنيده بودم اين شركت وقتي سايت در موتور هاي جست و جو ثبت ميشه به دنبال كپي رايت خودش مي گرده و سايت استفاده كننده از نال شده ي اين نرم افزار رو پيدا مي كنه كه اگر به اين صورت باشه اين فايل خيلي ميتونه كمك كنه
نحوه استفاده اين فايل رو در شاخه install ريخته و بعد اين اسكريپت را نسب كنيد

خوب ميری تو قسمت قالب ها فوتر رو ويرايش ميکنی:lol:

ببينيد فرق اين 2 چی هست با هم ؟
1
2

در مورد جستجو در فايل ادمين کدی جا سازی شده که حتی ميتونن وارد سيستم شما بشن ! اين رو دارم ميزارم براتون چون open سرس ويبولتين رو کامل دارم !اين کد مربوط به همون قسمتی هست که بصورت هوشمند ورژن شما رو شناسايی ميکنه و به روز بودن قالب ها و ...

آخرین ویرایش:

mmlove2007

New Member
اشتباه گرفت شما با قسمت گفتگوي ازاد

متاسفانه شعور شما با گاو داره همسان می شه ، جامعه رو افرادی مثل شما به گند می کشن وقتی مثل آدم نمی شه با افرادی مثل شما برخورد کرد واقعا حقتون هست ناجا با لغت بزنه دنده شما رو خورد کنه.
ببین برای من اصلا مهم نیست تو چی کار می کنی خدمتی که با رفتن آبروی ملت باشه صد سال سیاه نباشه .

شما خودت سواد درست حسابی نداری اومدی به من می گی بیش از حد صحبت کردم. واقعا که افرادی مثل شما رو باید تو نطفه خفه کرد که حالا دم نیارید .
سایت وزارت مسکن رو شما فکر کردی کی زدی یکی مثل شما .

دوست عزيز اگر اين جوري بخاي صحبت كني چيزي كه پيش نميره هيچ بلكه خودت رو يك اسپانسر ويبولتين معرفي ميكني و اونوقت همه ميفهمن كه تو براي ويبولتين ساپسندي ميكني اقاوحيد بس سعي كن در را كشورت جلو بري نه ساپسندر امريكايي

mmlove2007

New Member
درخواست كدي كه گفتين

خوب ميری تو قسمت قالب ها فوتر رو ويرايش ميکنی:lol:

ببينيد فرق اين 2 چی هست با هم ؟
1
2

در مورد جستجو در فايل ادمين کدی جا سازی شده که حتی ميتونن وارد سيستم شما بشن ! اين رو دارم ميزارم براتون چون open سرس ويبولتين رو کامل دارم !اين کد مربوط به همون قسمتی هست که بصورت هوشمند ورژن شما رو شناسايی ميکنه و به روز بودن قالب ها و ...

اگه ميشه يك كم واضح تر و نكته به نكته بگين چون نفهميديم كدوم كدرو بايد برداريم

جدیدترین ارسال ها

بالا