آموزش Reactor در 3D MAX8 به زبان فارسی

سلام امین جان من1سال بدون هیچ چیزی تری دی را درحد متوسط یاد گرفتم اما بعد که خواستم به صورت حرفه ای کار کنم هیچ کلاس یا کتابی پیدا نکردم حالا شما رو پیدا کردم ایا متوانید به من یاد بدین یا اسم یک کتابی رو بهم بگین

امین تری دی

Active Member
---the Punisher--- گفت:
سلام امین جان من1سال بدون هیچ چیزی تری دی را درحد متوسط یاد گرفتم اما بعد که خواستم به صورت حرفه ای کار کنم هیچ کلاس یا کتابی پیدا نکردم حالا شما رو پیدا کردم ایا متوانید به من یاد بدین یا اسم یک کتابی رو بهم بگین
بله چرا که نه هر وقت هم مشکلی داشتی به خودم ایمیل بزن یا یک پیغام بفرست

در مورد کتاب هم باید بگم که

کتاب های آقای داریوش فرسایی خیلی خوبن و به نظر من از اونها استفاده کن

javane_khob

New Member
با سلام
خيلي خوبه ميشه يه جلسه تشكيل بدين چون من ! بيلمز بيلمزم و چون تازه وارد تري دي شدم اطلاعاتم كمه (يه ترم تو دانشگاه خوندم كه خيلي چشمو گرفته ) اگه كمك كونين ممنون ميشم

javane_khob

New Member
با سلام و خسته نباشيد
اقا امين ريكتورهاتون هيچ كدومش كار نميكنه
ولي از اينكه بصورت جي پي جي نوشته بودين كار خوب و پسنديده اي كرده بودين ولي خيلي خلاصه هست اگه ميشه بيشتر توضيح بدين. قربان :shock: شما سعيد.

پرواز

Member
باسلام خدمت دوستان بالاخص امين تري دي عزيز(سفارشي:D )
من پرواز هستم چند سالي است بدون استاد در تري دي مکس فعاليت مي کنم و گاه وقتي به دنبال اموزشهاي تريدي مکس در اينترنت به جاههاي مختلف سرکي مي کشم
تا اينکه بطور اتفاقي با مجيد انلاين و با بخش تري دي مکس ان اشنا شدم
مطالب اين تاپيک را در مورد رکتورها خواندم جالب ودر عين حال بسيار مختصر!!!!!!بود
اميدوارم هميشه موفق باشي واين تاپيک را براي پاسخ دادن به سوالات مربوط به رکتورها همواره فعال نگه داري
در ضمن اگر ميشود خواهش ميکنم در تاپيکي جديدي کنترل صدا در تري مکس (suond clipAudio )
و همچنین گزينه هاي مربوط به (create\helpers\VRLM 97)را براي خيلي ازکساني که بلد نيستند اموزش دهيد-:cry: البته ماکه بلديم و مشکلي نداريم:cry:
باز هم تشکر مي کنم

آخرین ویرایش:

امین تری دی

Active Member
باسلام خدمت دوستان بالاخص امين تري دي عزيز(سفارشي:D )
من پرواز هستم چند سالي است بدون استاد در تري دي مکس فعاليت مي کنم و گاه وقتي به دنبال اموزشهاي تريدي مکس در اينترنت به جاههاي مختلف سرکي مي کشم
تا اينکه بطور اتفاقي با مجيد انلاين و با بخش تري دي مکس ان اشنا شدم
مطالب اين تاپيک را در مورد رکتورها خواندم جالب ودر عين حال بسيار مختصر!!!!!!بود
اميدوارم هميشه موفق باشي واين تاپيک را براي پاسخ دادن به سوالات مربوط به رکتورها همواره فعال نگه داري
در ضمن اگر ميشود خواهش ميکنم در تاپيکي جديدي کنترل صدا در تري مکس (suond clipAudio )
و همچنین گزينه هاي مربوط به (create\helpers\VRLM 97)را براي خيلي ازکساني که بلد نيستند اموزش دهيد-:cry: البته ماکه بلديم و مشکلي نداريم:cry:
باز هم تشکر مي کنم
از نظرات شما دوست عزیز خیلی خیلی بهره بردیم

بله در صورتی که فرصتی مناسب پیش بیاد حتما به بحث در مورد هر کدوم از این واردی که فرمودید

می پردازیم باز هم تشکر می کنم

امین تری دی

Active Member
مرسی از شما
من می خوام در جشنواره فیلم و انیمیشن شر کت کنم

اما هیچ منبعی که بتونه من رو یاری کنه پیدا نکردم

شما اگر در تهران هستید می تونید کمکم کنید

که مثلا شروع جشنواره کی و زمان برگزاری و خیلی چیزای دیگه

Mohsen_932

New Member
سلام .
می خواستم یک logo انیمیسن برای یک شرکت بسازم ولی هیچ ایده ای ندارم .
میخاستم بدنم که شما می تونید به من کمک کنید.
Bay

امین تری دی

Active Member
سلام

به هم دوستان عزیز

از استقبالی که از آموزش های من کردید ممنون و متشکرم

من به این فکر افتاد که اگر زمانش فراهم بشه

مبحث Reactor رو ادامه بدم و

چیزهای جدیدی به شما که علاقمند هستید

بیاموزم

جدیدترین ارسال ها

بالا