آموزش Reactor در 3D MAX8 به زبان فارسی

امین تری دی

Active Member
با سلام و خسته نباشيد خدمت شما دوست عزيز اقاي امين تري دي
کارتان خوب بود - کليه فايل هاي معرفي شده را گرچه 3Dmax کار نيستم دنلود کردم و البته تمام فايل هاي RAR شده درست بودند - زحمت بسيار کشيده ايد و به شخصه متشکرم...
اعتراضي کلي هم دارم - خوب من يک Programer هستم
به زبان ساده software architect and RUP process engineer مي باشم و البته تيم ما مدعي بزرگي است - البته نه در تخصص و زمينه مهارتي شما ... پيشاپيش هم اگر حرفم در ارتباط با اين مبحث نيست عذر مي خواهم ... دوست گرامي چرا کليه فايل هاي اموزشي را در يک PDF و يا HELP همراه با فايل هاي مکس و البته لينک بر روي اين فايل ها ارائه نکرديد ؟ البته اگر به مرور اين کار انجام گرفته و به ترتيب زماني دسته بندي کرده ايد درست عمل نموده ايد اما من پيشنهاد مي کنم بطور کامل انها را در يک طرح جمع اوري نمائيد...
با اميد روزهايي خوش براي شما.
سلام

بله درسته شاید حق با شما باشه

ولی انجام این کار زمان بسیار زیاد میبره

و من ترجیح میدهم که آموزش های خودم رو تک تک و با فاصله زمان

ارائه بدم شاید بعضی از دوستان برای یادگیری هر کدوم نیاز به زمانی دارند و

و اگر قرار باشه که در یک مرحله 20 تا آموزش رو در یک فایل PDFقرار بدم

سردرگم بشن ....... قبول دارید

Mds

Active Member
با تشکر از امین آقا . فقط یه سوال:
آقا امین تو این تمرین ایکون راکتوری تو viewport ها معلوم نبود اما باز هم به کار میکرد
شما انیمیشن رو ساختی و بعد آیکون ها رو پاک کردی یا .......
اگر توضیح بدی ممنون میشم.

parsun

Banned
بالغ بر 15 سال است که از ورود بازی‌های رایانه‌ای به کشور می‌گذرد. امروزه افزایش جاذبه‌های سمعی و بصری این گونه بازی‌ها باعث افزایش طیف وسیعی از مخاطبان شده است. به گونه‌ای که دیگر فقط کودکان و نوجوانان نیستند که برای به مرحله نهایی رسیدن یک بازی رایانه‌ی تا پاسی از شب را بیدار می‌مانند، بلکه بزرگسالان نیز گاه در کنار فرزندان خود به انجام بازی‌های رایانه‌ای علاقه نشان می‌دهند.

افزایش ضریب نفوذ بازی‌های رایانه‌ای در میان مخاطبان باعث شده است، رویکرد تولیدکنندگان این نوع بازی‌ها نیز در مقایسه با گذشته تغییر پیدا کرده و بازی‌های رایانه‌ای علاوه بر تبدیل به یک رشته دانشگاهی در کشورهای پیشرفته به صنعتی بسیار درآمدزا نیز مبدل شده است.
یبشتر http://www.eng.persianblog.com/

وب سايت بازی عصر پهلوانان به زودی

http://orient-thegame.com/

http://www.asrepahlevanan.ir/

Masoud Asgarian

New Member
با سلام خدمت امين عزيز من 6 سالي ميشه كه max كار مي كنم . در حال حاضر هم در يكي از شركت هاي ساخت انيميشن فعاليت دارم .
آموزش هاي reactor هم حرف نداشت خوشحال مي شم . با هم كمي صحبت كنيم .
عضو جديد مسعود عسگريان

parsun

Banned
اولین بازی نقش*آفرینی ایرانی در راه است

پیش به سوی سیستان

افسانه عصر پهلوانان و آتار، در دنیای تخیلی به نام سیستان رخ می*دهد که قرار نیست هیچ*گونه بازسازی تاریخی از ایران قدیم باشد. در این دنیای زیبا، می*توانید هرچیزی که به نوعی به تاریخ ایران و اساطیر ما ربط دارند را ببینید...

3DMAN

New Member
آقا امین دمت گرم مرسی راستی قیافتم مثل کارت درسته ازت خیلی ممنونم من تو نور پردازی کمی مشکل دارم منظورم اون نورپردازییه که بتونه مدلهای طراهی شده رو واقعی تر جلوه بده انعکاس و انکسار نور برگشت نور جلوه مناسب صحنه هست.تجربیات خودم نیازم رو ارضاء نمیکنه مرسی بازم ممنونم

[email protected]

امین تری دی

Active Member
آقا امین دمت گرم مرسی راستی قیافتم مثل کارت درسته ازت خیلی ممنونم من تو نور پردازی کمی مشکل دارم منظورم اون نورپردازییه که بتونه مدلهای طراهی شده رو واقعی تر جلوه بده انعکاس و انکسار نور برگشت نور جلوه مناسب صحنه هست.تجربیات خودم نیازم رو ارضاء نمیکنه مرسی بازم ممنونم

[email protected]

من نوکرتم دادش

به نظرم با منتال ری خیلی خوب میشه نور پردازی حرفه ای کرد

برای یاد گیریش از Help خود مکس استفاده کن

موفق باشی

dardezamin

New Member
امین جان واقعا متشکرم شما در حق مبتدی ها لطف دارین
امین من آموزشهای زیادی رو در مورد انسان و سر انسان گرفته ام ولی باز یه قسمتاز اونو نمی فهمم
همه آنها یه عکسرو میارن و نمی دونم چطوری تبدیل به سر می کنن
امین بافت رو ری می شه ساخت
بازم ممنون

امین تری دی

Active Member
امین جان واقعا متشکرم شما در حق مبتدی ها لطف دارین
امین من آموزشهای زیادی رو در مورد انسان و سر انسان گرفته ام ولی باز یه قسمتاز اونو نمی فهمم
همه آنها یه عکسرو میارن و نمی دونم چطوری تبدیل به سر می کنن
امین بافت رو ری می شه ساخت
بازم ممنون
مرسی از این هم لطفی که بنده دارید

ببین ساختن سر انسان کار خیلی سختی نیست فط کافی یک مقدار

تمرین کنی شاید با یک بار نتونی اون چیزی که می خوای در بیاری ولی

اگذ مدام تمرین کنی بهت قول میدم به یک ماه نمیرسه که

خیلی راحت هر صورتی رو که بخوای بسازی

جدیدترین ارسال ها

بالا