آموزش نصب پی اچ پی ناک روی لوکال هاست

ami

New Member
من از شما ممنونم آقا حميد گل
فكر كنم فعلا بايد بيخيالش بشم يا نوك رو روي وب امتحان كنم
چون حجمش زياده هنوز اين كار رو نكردم

ami/fanuke/html/index.php
ami/fanuke/html/admin.php
يا صفحه هاي ديگر
بدون پيغام .. صفحه سفيد

چه گيري كرديما

No1

New Member
اقا من يه اررور عجيب دارم ميشه بگين چيكار كنم؟

اينو ميده
You have added a new user.

SQL-query :
GRANT ALL PRIVILEGES ON * . * TO "as"@ "localhost"IDENTIFIED BY "******"WITH GRANT OPTION MAX_QUERIES_PER_HOUR 0 MAX_CONNECTIONS_PER_HOUR 0 MAX_UPDATES_PER_HOUR 0 ;

البته اينو بعد از اينكه Go اول رو ميزنم ميده همون چك مازكها مياد بعد يه سري اپشن هم بهش اضافه شده كمك كنين

لطفآ

No1

New Member
مگه نبايد بعد از گو اول كه كليك ميكنيد كريت بياد من حتي ديتا بيسم خمون جور كه آقا حميد درست كرده بود درست كردم اما بي فايده بود

يه صفحه شبيه صفحه اوليه گو اومد با يه سري اپشن اضافه شده بعد بالاشم همون اررور بالايي رو ميداد

ثارا.. كمك كن

بروبكس كمك ثواب داره به خدا كمك كنين

sarallah

Member
No1 جان
ميشه يه دور بگين شما چه كارهايي رو انجام دادين تا من شما ر و راهنمايي كنم

blacklife1

Member
سلام
بالاخره موفق به نصب ناك روي لوكال هاست بدون مشكل شدم
خوب چند تا راهنمايي مي خوام
اول اينكه چجوري بايد برم به كنترل پنل ادمين
دوم اينكه چجوري ميتونم ماژول هايي مثل آب و هوا و جوك و اينا رو به ناك اضافه كنم
منتظرم ثارالله جان

blacklife1

Member
يعني توي اين سه ساعته كسي نيومده تو سايت؟؟؟
شما رو جون هر كي دوست دارين جواب بدين
لنگ اين موضوعاتمااااااااااا

No1

New Member
اقاي ثارالله من مشكلم اينه بعد از اينكه فيلد اول رو پر ميكنم و گو رو ميزنم او پيجي كه بايد ما ديتابيس و بنويسيم و كريت رو بزنيم نمي آد يه اررور ميده هموني كه بالا نوشنم و كلي اپشن هم به همون پيج اول اضافه ميشه از جمه چنج پسورد و چند تا ديگه اين اررور و اين صفحه بعد از اينكه من گو رو ميزنم مياد گو يه اول يعني همون اول كار گيره
ممنوونم

sarallah

Member
blacklife1 جان شما با تايپ admin.php ميتوني به قسمت مديريت بريد
و موژولهاي اضافي رو هم بايد از سايتهاي ديگه دانلود كنيد و هر فايل را در جاي خودش كپي كنيد تا موژول نصب شه

No1 شما اين مشكل رو سرور داريد يا كامپيوتر خودتون ؟

ولي من فكر ميكنم كه رو سرور باشه و شما هنوز يه پايگاه داده و كاربر جديد تعريف نكرديد ٬ كه اين كارو بايد از Cpanel انجام بديد ...
اگه مشكلي بود من در خدمتم

No1

New Member
اقاي ثارالله من متاسفانه اين مشكل رو رو لوكال هاست دارم
حدس ميزنيد مشكل از چي باشه؟

No1

New Member
يه سوال ديگه اونم اينه كه اقاي ثار الله براي تغيير نام ادمين دات پي اچ پي كافيه ادمين و فقط رينيم كنيم يا براي تغيير نام ادمين دات پي اچ پي تغييرات ديگه اي هم لازمه كه انجام بشه اينم توضيح بديد ممنون ميشم

sarallah

Member
شما يه چك كن ببين از قسمت Privileges يوزري درست كردي ٬ اگه كردي دسترسي هاي لازم رو بهش دادي ...
يا يوزر قبلي اگه بود اديتش كن و دسترسي هاي لازم رو بهش بده ( اگه درست متوجه شده باشم )

در مورد فايل ادمين هم شما بايد خيلي از فايلها رو دستكاري كنيد و اين نميتونه روش مفيدي باشه ...

Setak

Member
چرا انگلیسی نوک کار نمی کنه؟

بسمه تعالی

با سلام

چرا با تغییر زبان نوک از فارسی به انگلیسی فقط گزینه homeتغییر می کنه؟

همه این مشکل رو دارند یا فقط مشکل منه؟

mtc9003

New Member
...

آقايون محترم سلام من از xp استفاده ميكنم phpnuke7.5 رو از مشهدتيم(mashhadteam) گرفتم و iis رو نصب كردم website رو غيرفعال كردم easyphp1.7 رو نصب كردم و database رو ساختم ...فايل config.php رو با notepad اديت كردم و بالاخره محتويات html رو ريختم تو www و localhost را آوردم... تنها چيزي كه اومد يه صفحه خاليه يعني سفيد
تو رو خدا كمكم كنيد چون مبتدي هستم
ضمنا من آموزشش رو تو اين آدرسها خوندم ببينيد كجاش ايراد داره:
http://www.bernawolf.com/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=59
http://www.bernawolf.com/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=60

ami

New Member
؟

من هم مشكل شما رو داشتم و دارم (يعني صفحه سفيد و ديگر هيچ) تمام ورژنهاي نوك

صفحه قبل هم اين مشكل رو گفتم

كسه دليلش رو ميدونه :?:

majid-ar

Member
سلام
منم phpnuke مشهد تيم نصب كردم ولي مشكل دو تا دوست بالا رو نداشتم.ولي وقتي كه براي اولين بار وارد ميشم مثل همه phpnuke ها ازم ميخواد يك مدير تعريف كنم.ولي بعد از تعريف وقتي ميخوام وارد بخش مدريت بشم ميگه شماره مدير و پسورد بده.وقتي ميدم
دوباره بر ميگرده به قسمت قبليش.
راستي اين شماره مدير يعني چي همون نام كاربره.
در ضمن من با هيچ كدوم از phpnuke ها تاحالا اين مشكل رو داشتم.
ممنون.

aghahamidgol2

Active Member
مشكل مدير رو همه داشتن شما هم مثل من و همه اون اس كيو الي كه ثار .. جان داد رو ايمپورت كن

جدیدترین ارسال ها

بالا