آموزش جاوا اسکریپت

saalek110

Well-Known Member
آموزش جاوا اسکریپت

چه افراد صاحب نظر ، چه مبتدی ، چه متوسط ، مختارن نظر بدن. من دنبال یادگیری ام. و بحث تاپیک را پربارتر می کند.

در تاپیک زیر ، کار با هاست و طرز کار با دیتابیس گفته شده:

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
فعالیتهای قبلی:
سالک: من یک تاپیک (( علاقه مندان به جاوا اسکریپت )) قبلا باز کردم. و از آموزش w3school یک نقلی کردم.
یک تاپیک (( ساخت بازی با جاوا اسکریپت )) هم زدم ،....... تاپیکهای دیگری ، در مورد کار گرافیکی با جاوا اسکریپت هم دارم.

علاقه مندان به جاوا اسکریپت

ساخت بازی با جاوا اسکریپت

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
یک سری pdf فارسی آموزش جاوا اسکریپت در تاپیک هست
یکسری نرم افزار اندوریدی آموزش جاوا اسکریپت در تاپیک هست.

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member

نرم افزار اندرویدی بالا ، کدهای پیشرفته داره ، ما فعلا دنبال کدهای ساده هستیم. اگر کسی وارد این تاپیک شد و دنبال کد خاصی از جاوا اسکریپت بود ، این نرم افزار را نصب کند ، شاید کدش را پیدا کند.

نرم افزار بالا ، به کار من می آید ، می توانم با کدهایش تمرین تاپیک را راه بیاندازم. ولی نمی دونم به کار شما بیاید یا نه. من یک برنامه نویس هستم و مقداری جاوا اسکریپت هم بلدم. پس زبان کد را بهتر بلدم. ولی خوب این نرم افزار مثل یک کتاب آموزشی است. شاید شما هم بتونید با کدهایش تمرین کنید. بستگی به سطح مهارت شما دارد. بعدا اگر کتاب یا نرم افزار مناسب تری باشه ، اشاره می کنم. ۲۰ مگاست. بیست مگا. می توانید نگاهی بکنید.

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member

چند تا کتاب انگلیسی داخل این نرم افزار دارد. کتاب آموزش جاوا اسکریپت هم دارد. از اورلی.
ممکن است حجمش زیاد باشد ، مثلا دویست مگا. خودتون چک کنید.

saalek110

Well-Known Member

نرم افزار فوق ، کدهای ساده داره و برای کسانی که می خوان از صفر شروع کنند مناسب است.
پس اگر این تاپیک ، به سرانجام نرسید ، و یک نفر اومده بود چیزی یاد بگیره ، این نرم افزار را نصب کنه و خودش کار کنه. کافیه کدها را در یک ادیتور درج کنید و با پسوند html ذخیره کنید و با بروسر خود مثلا کروم باز کنید. یک ادیتور هم دانلود و استفاده کنید.

کدهای خوبی داره ، و حتی اگر من کدهایی در تاپیک زدم ، خوبه نگاهی به کدهای این نرم افرار بکنید.

برنامه ، فهرست داره و وارد هر قسمت می شوید ، کدهایی کار شده.

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member

لیست توابع و دستورات جاوا اسکریپت

البته به همراه مثال و کد

خوب خیلی برای یک علاقه مند جاوا اسکریپت جالب است. من خودم فکر نمی کردم چنین چیزی بتونم پیدا کنم.

saalek110

Well-Known Member

این نرم افزار خیلی جالبه. آموزش داره و بعد می توانید کد را در ادیتور خودتان امتحان کنید و نتیجه اجرا را ببینید.

فکر کنم با وجود این نرم افزار نیازی به آموزش نباشه.
نرم افزار با ارزشی است. لذت بردم ازش.

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
در تاپیکی در همین تالار ، یک نفر آموزش گذاشته ، من دانلود کردم. دو تا pdf فارسی و یک فایل exe بود.دستش درد نکنه.

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
چند پست آموزشی هم اینجا هست

مثلا با عکس کار کرده.

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
یک pdf آموزش جاوا اسکریپت در این تاپیک هست:

در تاپیک زیر:

یک نفر پرسیده چطور کدهای جاوا اسکریپت را مخفی کنیم. اگر این موضوع براتون جالبه بخونید.

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
یک کتاب آموزش جاوا اسکریپت انگلیسی ۷۰ صفحه ای:

...js.jpg

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا