آموزش آپدیت کردن کارت گرافیک

@mir

New Member
سلام
من وقتی میخواهم یک بازی که به تازگی نصب کردم را اجرا کنم با پیغام OpenGL مواجه میشم.
ممنون میشم اگه کسی نحوه آپدیت کردن کارت گرافیک و نرم افزارهای مورد نیاز رو بزاره.

پیوست ها

• Error.JPG
    Error.JPG
    23.3 کیلوبایت · بازدیدها: 94
آخرین ویرایش:

jmosawy

Member
با عرض سلام،

خدمتتون عرض کنم که آپدیت کارت گرافیک نیاز به دانش خاصی ندارد. فقط شما مدل گرافیک خودتون رو پیدا کنید، سپس به سایت سازنده مراجعه کنید و درایور مربوطه رو دانلود کنید.
اگر هم از لپ تاپ استفاده میکنید، کافیه به سایت خود شرکت سازنده مراجعه کنید، مدل لپ تاپ رو وارد کنید و یک صفحه مخصوص درایور ها رو داره که از اونجا راحت دریافت کنید.

اگر مشکلی داشتید، مدل دقیق کارت گرافیک خودتون رو اینجا قرار بدید (ار کامپیوتر شما دسکتاپ باشه البته!) تا من و یا سایر دوستان کمکتون کنیم.

موفق باشید!

@mir

New Member
با عرض سلام،

خدمتتون عرض کنم که آپدیت کارت گرافیک نیاز به دانش خاصی ندارد. فقط شما مدل گرافیک خودتون رو پیدا کنید، سپس به سایت سازنده مراجعه کنید و درایور مربوطه رو دانلود کنید.
اگر هم از لپ تاپ استفاده میکنید، کافیه به سایت خود شرکت سازنده مراجعه کنید، مدل لپ تاپ رو وارد کنید و یک صفحه مخصوص درایور ها رو داره که از اونجا راحت دریافت کنید.

اگر مشکلی داشتید، مدل دقیق کارت گرافیک خودتون رو اینجا قرار بدید (ار کامپیوتر شما دسکتاپ باشه البته!) تا من و یا سایر دوستان کمکتون کنیم.

موفق باشید!

من از راه دیوایس منیجر رفتم و آپدیت کردم ولی باز هم همان پیغام را داد. آیا درست درایو را پیدا کردم؟ چگونه میتوانم مدل کارت گرافیک رو تشخیص بدم؟

پیوست ها

• Update Driver.JPG
    Update Driver.JPG
    35.8 کیلوبایت · بازدیدها: 75

m0hammad

Member
آموزش نداره که یک فایله اجراییه اجراش میکنی + چند تا نکست. فقط باید درست پیداش کنی.

ببین جلوی درایورت نوشته مکروسافت! ظاهرا خودکار شناساییش کرده.

همراه سیستمت کار گرافیکیشو از فروشنده نگرفتی ؟ اگر گرفتی از همون نصب کن .

برو توی سایت nvidia دنبال درایور 8400 gs بگرد . البته درایور ان ویدیا خودش شناسایی میکنه کارتتو.
میتونی توی گوگل هم سرچ کنی => nvidia geforce 8400 gs driver

البته امیدوارم پروکسی داشته باشی چون ظاهرا از ایران نمیتونی دونلود کنی.

SajadCG

کاربر فعال
من از راه دیوایس منیجر رفتم و آپدیت کردم ولی باز هم همان پیغام را داد. آیا درست درایو را پیدا کردم؟ چگونه میتوانم مدل کارت گرافیک رو تشخیص بدم؟

لینک دانلود مستقیم درایور گرافیکتون با حجم 180 مگابایت:

64X

86x

موفق باشید.:wink:

yoosdownload

New Member
سلام
من لب تاب dell vostro 1015 دارم و همین ارور رو میده اگه می تونید برام آپدیتشو گیر بیارید.
ویندوزم هم 7 هست نسخه 64 بیتی

yoosdownload

New Member
من موقعی که می زنم برای نصب می گه این کامپیوتر حداقل امکانات برای نصب را فراهم نمی کند.
اینم عکس از ارور
45410166097984157890.png

jmosawy

Member
سلام دوست عزیز،

لپ تاپ شما ظاهراً Dell هست، پس به خود سایت Dell.com مراجعه کنید، در بخش Support اونجا تمام درایورهای شما مربوط به laptop خودتون طبقه بندی شدند. از اونجا دریافت کنید که هم مطمئن تر هستند و هم از این بابت خیالتون راحت بشه که آخرین ورژن رو دریافت کردید.

موفق باشید!

SajadCG

کاربر فعال
این مشخصات درسته؟
اینم آدرس عکس:
http://img4up.com/up2/75014157690749642679.png

75014157690749642679.png

دوست من این Rating یا به قولی مجموعه امتیاز هایس
که ویندوز به شخت افزار شما داده، نه مشخصات گرافیک

واسه دیدن مشخصات سخت افزارتون توی سرچ منوی استارت بنویسید "iinfo" و
بعد اینتر کنید.
توی این قسمت میتونید تمام مشخصات سیستمتون از جمله کارت گرافیک رو بینید.

موفق باشید.:rose:

jmosawy

Member
سلام دوست عزیز،

ظاهراً درایور لپ تاپ شما برای نسخه 64 بیتی وجود ندارد! من این حرف رو براساس خود سایت Dell.com خدمتتون عرض کردم. برای 32 بیت هستش که میتونید از اینجا دانلود کنید: http://www.dell.com/support/drivers/us/en/19

دو تا فایل مربوط به Video میشه که باید آن ها را دانلود بفرمایید.

موفق باشید!

vadook

New Member
سلام
مدل لپ تاپ من toshiba satellite l500 12 t هست.میشه لگفا لینک آپدیت کارت گرافیکمو بزارین؟؟؟؟؟؟؟؟
منم مشکل open gl دارم تو نصب بازی angry birds

jmosawy

Member
سلام
مدل لپ تاپ من toshiba satellite l500 12 t هست.میشه لگفا لینک آپدیت کارت گرافیکمو بزارین؟؟؟؟؟؟؟؟
منم مشکل open gl دارم تو نصب بازی angry birds

سلام دوست عزیز،
ابتدا ورود شما را به این انجمن تبریک می گم. اگر لطف کنید و درخواست خودتون رو در یک تایپیک جداگانه مطرح بفرمایید، خیلی ممنون شما می شیم.
البته من لینک دانلود درایو مربوط به Laptop شما را قرار دادم، اما امیدوارم مشکلات و سوالات خودتون رو در یک تایپیک جداگانه مربوط به خودتون قرار بدید.
برای رفتن به صفحه دانلود درایو Laptop، اینجا را کلیک کنید.

mehranme

New Member
سلام
میتونید کمکم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من از سایتnvidia فایل مربوط رو دانلود کردم ولی بهد از انتخاب مسیر نصب این ارور میده
ممنون میشم کمکم کنید.:cry:

mehranme

New Member
سلام
میتونید کمکم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من از سایتnvidia فایل مربوط رو دانلود کردم ولی بهد از انتخاب مسیر نصب این ارور میده
ممنون میشم کمکم کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جدیدترین ارسال ها

بالا