آموزش آپدیت کردن کارت گرافیک

bbbb3256bbbb

New Member
سلام لطفان کمک کنید بازی نصب کردم اروور... fatal error connot initialize rend میده
اسم گرافیکمintel(r) 82915g/gv/910gl

the_king

مدیرکل انجمن
سلام لطفان کمک کنید بازی نصب کردم اروور... fatal error connot initialize rend میده
اسم گرافیکمintel(r) 82915g/gv/910gl

این خطا مربوط عدم توانایی کارت گرافیکی های ضعیف Intel GMA در پشتیبانی از قابلیت های گرافیکی است.
باید یک کارت گرافیکی مجزا و مناسب برای بازی بخرید که از قابلیت های DirectX و OpenGL پشتیبانی بهتری بکنه.

Milad1373

New Member
سلام.من مدل لپ تاپم asus A53S Core i5 هست که مدل کارت گرافیکم (Nvidia) رو نوشته GT 540M
اگه یه لینک برای اپدیتش بزارین ممنون میشم.

Milad1373

New Member
بله. میخوام کارت گرافیکشو آپدیت کنم.
سایت خود nvidia که ف*ی*ل*ت*ر*ه

+Mohammad+

Well-Known Member
شرمنده من باید این لینک رو واسه شما به صورت پیغام خصوصی ارسال کنم ولی پیغام خصوصی من بسته شده نمی تونم پیغام ارسال کنم...
این لینک رو شما برید ... متناسب با سیستم خودتون جدیدترین ورژن درایور کارت گرافیک خودت رو انتخاب کنید و دانلود کنید ...
دقت کنید که اگه سیستم 64 بیتی دارید حتما نسخه مخصوص 64 بیتی رو دانلود کنید.
موفق باشید.
اینم لینک :
http://p30download.com/fa/entry/36904/

Milad1373

New Member
شرمنده من باید این لینک رو واسه شما به صورت پیغام خصوصی ارسال کنم ولی پیغام خصوصی من بسته شده نمی تونم پیغام ارسال کنم...
این لینک رو شما برید ... متناسب با سیستم خودتون جدیدترین ورژن درایور کارت گرافیک خودت رو انتخاب کنید و دانلود کنید ...
دقت کنید که اگه سیستم 64 بیتی دارید حتما نسخه مخصوص 64 بیتی رو دانلود کنید.
موفق باشید.
اینم لینک :
http://p30download.com/fa/entry/36904/

داداشم دمت گرم ولی من نمیدونم کدوم نسخه و کدوم سری رو دان کنم
راهنماییم کن

+Mohammad+

Well-Known Member
سیستم شما 64 بیتی هستش یا 32 بیتی ؟
اگه نمی دونید از منوی Start روی Computer راست کلیک کنید و Properties رو بزنید ... ( و یا کلید پنجره + Pause/Break )
توی پنجره ای که باز میشه مطابق تصویر شما می تونید بفهمید که سیستم شما چند بیتی هست
به آدرسی که بهتون دادم برید و مناسب با سیستمتون جدیدترین ورژن درایور رو دانلود کنید
مثلا اگه ویندوز ویستا یا 7 دارید و سیستم شما 32 بیتی هست از گزینه ی سوم ( لینک سوم )استفاده کنید ( توی لینکی که بهتون دادم)
اگه هم ویندوز ویستا یا 7 دارید و سیستم شما 64 دارید از گزینه ی چهارم (لینک چهارم) استفاده کنید ( توی لینکی که بهتون دادم )
pc.pngموفق و سربلند باشید.

آخرین ویرایش:

Milad1373

New Member
داداشم سیستمم 64 بیتیه
فهمیدم کدوم رو میگی ولی پایین ترش همون هارو دوباره زده و توی پرانتز نوشته لپ تاپ..فکر کنم اونو باید دان کنم
ممنون که راهنمایی کردی

aliw111

Member
باسلام
منم بازی نصب کردم پیام خطا میده که تصویر آن ضمیمه هست
لطفا راهنمایی فرمایید
جهت اطلاع: درایور نصب هست
مدل لب تاب هم dell vostro 1015
باتشکر
Untitled 1.gif

aliw111

Member
چرا کسی جواب نمیده
اگر مجید آنلاین جواب نده کی جواب بده.....

the_king

مدیرکل انجمن
باسلام
منم بازی نصب کردم پیام خطا میده که تصویر آن ضمیمه هست
لطفا راهنمایی فرمایید
جهت اطلاع: درایور نصب هست
مدل لب تاب هم dell vostro 1015
باتشکر
مشاهده پیوست 91592

این خطا ربطی به آپدیت کردن درایور نداره. یا فایل ویدئویی ایراد داره یا Codec مناسب اش نصب نیست.

binam2012

New Member
من بازی most wanted 2 رو نصب کردم ولی حین بازی مکث داره!
گرافیک و آپدیت کنم درست میشه؟
گرافیکم nvidia gforce 525m هستش

the_king

مدیرکل انجمن
من بازی most wanted 2 رو نصب کردم ولی حین بازی مکث داره!
گرافیک و آپدیت کنم درست میشه؟
گرافیکم nvidia gforce 525m هستش

نه، آپدیت کردن کارت گرافیکی معمولا برای برطرف کردن یکسری اشکالات نمایشی، خطا ها و خروج ناگهانی از برنامه است. اگر تصویر بهم نریخته،
رنگ ها قاطی نشده، جایی کل تصویر کلا سیاه نمیشه، یهو از بازی در نمیاد و ... اونوقت آپدیت کردن درایور هم فایده ای نداره و
اگه تنظیمات کارت گرافیکی رو عوض نکنید آپدیت کردنش به تنهایی تاثیر محسوسی روی سرعت نداره.

NVIDIA GeForce GT 525M

طبق مشخصاتی که در طبقه بندی کارت های گرافیکی در لینک بالا و سایت Notebookcheck.net نوشته شده، کارت گرافیکی شما جزو کارت های گرافیکی
کلاس 3 ئه، کارت های گرافیکی این رده برای بازی های سنگین مناسب نیستند و کندی کارکردشون طبیعیه. جز کاهش کیفیت تنظیمات گرافیکی بازی
راه دیگری برای افزایش سرعت اش وجود نداره.

binam2012

New Member
داداش تو مشخصات گرافیک اینارو نوشته،یعنی 2 تا گرافیک داره؟
name:nvidia gforce gt 525m
بعد یکی دیگه هم پایین نوشته:
name: intel R HD grapchics family

the_king

مدیرکل انجمن
داداش تو مشخصات گرافیک اینارو نوشته،یعنی 2 تا گرافیک داره؟
name:nvidia gforce gt 525m
بعد یکی دیگه هم پایین نوشته:
name: intel R HD grapchics family

خیلی از لپ تاپ ها دو تا کارت گرافیکی دارند، Intel HD کارت گرافیکی خیلی ضعیفیه، برای بازی از همون NVIDIA GeForce GT 525M استفاده میشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا