آموزش آپدیت کردن کارت گرافیک

esmaiel2

New Member
سلام من کارت گرافیک nvidia geforce 9600 gtدارم و تا الان حدود 10تا درایور دانلود کردم حتئ از خود سایت انویدیا و هرکدام را نصب میکنم ولی با ارور NVIDIA INSTALLER CANNOT CONTINUE
this graphics driver could not find compatible graphics hardware
تورو خدا راهنمایی کنید هر بازی نصب میکنم میگه این بازی اجرا میشه ولی کارت گرافیکت رو باید ارتقا بدی!
ممنون
راستی ویندوز7 32بیت دارم و تمام درایور هایی که دارم مربوط به همین نسخه است ولی بازم فقط همین ارور میاد
راستی من هیچ نرم افزاری جز انتی ویروس و کروم و دانلود منیجیر روی کامپیوترم ندارم اگه نرم افزار دیگه ای لازم هست بفرمایید با تشکر

the_king

مدیرکل انجمن
اگه لپ تاپ ئه (کارت گرافیکیNVIDIA GeForce 9600M GT) ، اینکه درایور رو قبول نمی کنه طبیعیه، یا درایور کارت گرافیکی 9600 ئه که با درایور 9600M فرق داره،
همانطور که سری 9 کامپیوتر رومیزی با سری 9M لپ تاپ فرق داره. یا درایور سازگار با اون لپ تاپ نیست. باید درایور سازگار با اون مدل لپ تاپ رو از سایت سازنده لپ تاپ دانلود کنید، نه سایت سازنده کارت گرافیکی.
اگر هم لپ تاپ نیست، مطمئن شوید که در مشخصات درایوری که دانلود می کنید شامل درایور NVIDIA GeForce 9 Series باشه.

درایور نسخه 32 بیتی برای کامپیوتر رومیزی (9600) و سایر کارت گرافیکی های سری 9
310.70-desktop-win8-win7-winvista-32bit-english-whql.exe

درایور نسخه 32 بیتی برای لپ تاپ (9600M) و سایر کارت گرافیکی های سری 9M
310.70-notebook-win8-win7-winvista-32bit-international-whql.exe

esmaiel2

New Member
اگه لپ تاپ ئه (کارت گرافیکیNVIDIA GeForce 9600M GT) ، اینکه درایور رو قبول نمی کنه طبیعیه، یا درایور کارت گرافیکی 9600 ئه که با درایور 9600M فرق داره،
همانطور که سری 9 کامپیوتر رومیزی با سری 9M لپ تاپ فرق داره. یا درایور سازگار با اون لپ تاپ نیست. باید درایور سازگار با اون مدل لپ تاپ رو از سایت سازنده لپ تاپ دانلود کنید، نه سایت سازنده کارت گرافیکی.
اگر هم لپ تاپ نیست، مطمئن شوید که در مشخصات درایوری که دانلود می کنید شامل درایور NVIDIA GeForce 9 Series باشه.

درایور نسخه 32 بیتی برای کامپیوتر رومیزی (9600) و سایر کارت گرافیکی های سری 9
310.70-desktop-win8-win7-winvista-32bit-english-whql.exe

درایور نسخه 32 بیتی برای لپ تاپ (9600M) و سایر کارت گرافیکی های سری 9M
310.70-notebook-win8-win7-winvista-32bit-international-whql.exe

سلام دانلود کردم ولی بازم همون ارور سابق راستی من دسکتاپ دارم سری 9600 gt خالی! الان چیکار کنم؟

سعید14

New Member
سلام دوستان
اگه ممکنه آدرس آپدیت درایور این کارت گرافیک را بذارید برای دانلود کردن
ati radeon hd 5400
version:8.732.0.0 ورژن فعلی درایور کارت گرافیک
ویندوز 7 و32 بیتی استفاده میکنم.
اگه ممکنه نحوه دانلود فایل در سایت مربوطه رو هم بذارید ممنون میشم .وهمچنین بعد دانلود نحوه نصب واطمینان از نصب آپدیت جدید را هم اموزش بدید ممنون میشم.
یک سوال:بعد دانلودآپدیت جدید آیا لازمه اول ورژن قبلی درایو را حذف کنیم وبعد ورژن وآپدیت جدید نصب بشه یا لازم نیست؟؟ اگه حذف ورژن قبلی لازمه نحوه وچونگی حذف را بیان کنیدممنون میشم واقعا.
ازهمه شما بابت آموزشهای عالیتون ممنونم
12.gif
موفق باشید
در ضمن مینبردم گیگابایت هست

the_king

مدیرکل انجمن
سلام
من لب تاب dell inspiron n5010 دارم.
برای آپدیت به صفحه ی لب تابم در سایت dell رفتم ولی نمی دونم که کدوم قسمت رو باید انتخاب و دانلود کنم لطفا راهنماییم کنید. اینم لینک لب تابم در دل:
http://www.dell.com/support/drivers...&sk=inspiron n5010 windows 7 drivers&scat=sup

برای کارت گرافیکی Intel GMA HD نسخه 64 بیتی ویندوز 7 و Vista
R285472.exe

برای کارت گرافیکی Radeon HD 5650 نسخه 32 / 64 بیتی ویندوز 7 و Vista
R272410.exe

enziro

New Member
سلام دوستان مدل لبتاپ من hp g60 535dx هستش . گرافیکش نصبه اما یکی بهم گفت که مدل کارت گرافیکم رو آپدیت کنم با بازی ها بهتر اجرا بشه . ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

On Fire

New Member
اپدین کارت گرافیک

nvidia geforce 8600 gts

ddr3
هستش

اگه میشه لطف کنین اخرین ورژن اپدیت رو برای من بزارین ممنون میشم .

akila2

New Member
سلام

من لب تاب dell inspiron 1525 دارم.
آپدید گرافیکشو میخواستم به سایت دل رفتم اما پیدا نکردم لطفا لینک دانلودشو اینجا بزارید. ممنون میشم

daee morteza

New Member
open gl1.4

سلام
بابا پدرم در اومد
لطف کنید فایل دانلود اپدیت کارت گرافیک dell vostro 1320 رئ برام بذارید ارور open gl1.4میده
انقدر گشتم خسته شدم
باتشکر

abbasg4

New Member
درود میشه یه نرم افزار واسه آپدیت کارت گرافیک و درایورهای موجود درسیستم بهم معرفی بکنید ؟؟؟ البته نیاز به ریجستر و کرک نداشته باشه
خودم 2 تا برنامه پیدا کردم یکیش کرک میخاد اون یکی دیگه هم باید ریجستر بشه

shoxan

New Member
با سلام . و عرض خسته نباشید خدمت دوستان ...
لطفاً یکی کمک کنه :cry:
مدل کارت گرافیک من nvidia geforce Gt 330m هستش الان ورژن 310.90 رو لپ تاپم نصبه . وقتی میخوام به ورژن 314.22 آپدیتش کنم ( ورژن 314.22 رو از خود سایت nvidia دانلود کردم )، در حین نصب صفحه سیاه میشه و دیگه درست نمیشه مجبور میشم همون ورژن 310.90 رو دوباره نصب کنم .
الان چطوری آپدیتش کنم که صفحه سیاه نشه ؟؟؟؟؟

مدل لپ تاپم : sony vaio vpcf 126 fm
win 7 64bit

آخرین ویرایش:

the_king

مدیرکل انجمن
با سلام . و عرض خسته نباشید خدمت دوستان ...
لطفاً یکی کمک کنه :cry:
مدل کارت گرافیک من nvidia geforce Gt 330m هستش الان ورژن 310.90 رو لپ تاپم نصبه . وقتی میخوام به ورژن 314.22 آپدیتش کنم ( ورژن 314.22 رو از خود سایت nvidia دانلود کردم )، در حین نصب صفحه سیاه میشه و دیگه درست نمیشه مجبور میشم همون ورژن 310.90 رو دوباره نصب کنم .
الان چطوری آپدیتش کنم که صفحه سیاه نشه ؟؟؟؟؟

مدل لپ تاپم : sony vaio vpcf 126 fm
win 7 64bit

درایور هایی که در سایت سازنده کارت گرافیکی ارائه میشه الزاما با همه کارت گرافیکی هایی که روی لپ تاپ نصب میشه
سازگار نخواهند بود. چون برای مطابقت با لپ تاپ یکسری تغییرات ایجاد شده که با درایور عمومی جور نیست.
در مورد درایور بعضی هاشون باید به سایت سازنده لپ تاپ مراجعه بشه، شاید درایور جدید تری ارائه کرده باشند، شاید.
معمولا سازندگان لپ تاپ زیاد اهل به روز کردن درایور هاشون نیستند و بجز مدل های خیلی جدید آپدیت کردن درایور های
سایر مدل ها رو بی خیال می شوند.

shoxan

New Member
با سلام ...
ممنون بخاطر پاسختون ...
اره فکر کنم همینطوریه که شما میگید چون آپدیتش تو سایت سونی نبود ....
پایدار باشید ...

akbarjan1

New Member
سلام
من وقتی بازی پرندهگان خشمگین را نصب کردم موقع اجرا با پیغام OpenGL مواجه میشم.
ممنون میشم اگه کسی نحوه آپدیت کردن کارت گرافیک رااز اینترنت بگید ویندوز xp2 وکارت گرافیک کامپوتر ان برد است .(نحوه فهمیدن مدل کارت گرافیک راهم بگید)
با تشکر

روی my computer کلیک راست کنین برین توی قسمت manage بعد روی device manager و سپس display adaptor و بعد روی کارت گرافیک راست کلیک و update driver software

atataloo

New Member
سلام من ميخوام گرافيكمو اپديت كنم بگيد جهطوري اپديتش كنم مدلش radeon 9600 family هست ممنون

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا