آموزشی های فارسی

شما بیشتر به کدام یک از گزینه زیر علاقه دارید ؟

• مجموع رای دهندگان
    156

roohollah

Banned
منم با شرلوک موافقم...:D
پیشنهادمم 14 رای!!!!(تابلو که نگفتم:neutral:! نتیجه نظر سنجی رو میشه دید؟:cry: اء ، پس بکنینش 15 تا خیرشو ببینین!!!!):D
البته برای این که به پلاگین ها هم ظلم نشه من آموزش Dream Scape رو میزارم...:D
راستی، پلاگین ها همT همچین بحث جدایی نیست ها!؟!:neutral: مثلا PolyBoost برای مدلینگه!:wink:
حالا....:neutral:

:Mohsen:

کاربر باتجربه
دوستان فكر ميكنم كه تعداد آرا به اندازه كافي شده باشه
ظاهرا كه مدلينگ و بعدشم انيميشن بيشتر طرفدار داره
اساتيد بسم ا...
clap.gif

DIMO

Active Member
سلام خدمت همگی به نظر من هم مدلینگ و camera work و انیمیشن.منم با تمام وجود منتظرم تا آموزشی ها آماده بشه پیشاپیش هم از محمد جان یا همون 3dtotal تشکر میکنم.

3DTotal

Well-Known Member
سلام خدمت همگی به نظر من هم مدلینگ و camera work و انیمیشن.منم با تمام وجود منتظرم تا آموزشی ها آماده بشه .

سلام

دیگه باید دست به کار بشیم و آموزشی ها را درست کنیم من که دارم یک چیزهایی آماده می کنم دوستان دیگه هم لطف کنند اگر می توانند یک کارهایی بکنند .

پیشاپیش هم از محمد جان یا همون 3dtotal تشکر میکنم

خیلی ممنون .

موفق باشید .

takomni

New Member
:)با سلام خدمت همه شما عزیزان که وقت با ارزشتون را برای آموزش ما تازه کارها می گذارید . موفق باشید:D............من همه مباحث و آموزش هارو دنبال می کنم... بی صبرانه منتظر شروع کار هستم:roll::idea:..............باز هم ممنونم............

hosienmax100

3D Artist
دوستان ببخشید من اینو میگم اما یه کم فکر کنید اصلی ترین بخش تری دی مکس مدلینگه مدل سازی چیزی نیست که بشه

بصورت مختصر آموزشی براش درست کنین مگه اینکه مدلسازی یه قوری باشه چون آموزش مدلسازی مثلا انسان من فیلمشو دارم

بازم توش کم میارم اما animation خیلی نکته ها داره که همه بیخیالش شدن انیمیشن های پخش شده توی tv رو دیدین بخاطر

انیمیشن ساده زود از یاد میرن پس بهتر نیست تمامی بچه ها برن دنبال نکته های انیمیشن و با جمع آوری این نکته ها در کنارهم این

قسمت مهم رو فرا بگیریم

اما دوباره میگم من عددی نیستم که بخوام توی اینجور کارها دخالت کنم خلاصه ببخشید نظر شخصی بود

یه چیز دیگه هر کی آموزش مدلینگ میخواد به آقا رضا بگه واسش میفرسته این بهتره (کم هزینه) :wink:

Sherlock_Holmes

Active Member
من با حسين موافقم . البته درباره مدلسازي... چون درباره انيميشن بحث حتي از مدلسازي هم كلي تره!!
من همون سيستم ذرات رو بازميگم چون اونقدر كلي نيست كه نشه آموزش ازش ساخت... يامثلا حتي رندرينگ...
نه؟

roohollah

Banned
من همون سيستم ذرات رو بازميگم چون اونقدر كلي نيست كه نشه آموزش ازش ساخت
با توجه به این که خیلی با شرلوک حال میکنم::D
آموزش PF باToolBox1,3 من...:D(تول باکثم گزاشتم تا حق پلاگینها ضایع نشه!!!:neutral:):D

hosienmax100

3D Artist
من با حسين موافقم . البته درباره مدلسازي... چون درباره انيميشن بحث حتي از مدلسازي هم كلي تره!!
من همون سيستم ذرات رو بازميگم چون اونقدر كلي نيست كه نشه آموزش ازش ساخت... يامثلا حتي رندرينگ...
نه؟

در مورد سیستم ذرات و رندرینگ باید بگم حرفت کاملآ درسته اما انیمیشن خیلی خیلی مهمه :)

نمی دونم چرا ما وقتی تو جایی مشکل زیاد داریم نمیریم سراغ یاد گرفتن اون کار ما ایرانی ها همیشه عجیبه :wink:

باید ببینیم اصل کار یعنی آقا رضا چی میگه :wink:

فعلا

با عرض پوزش
من که دیگه خسته شدم شماخسته نشدین؟
خودتون نظر سنجی میذارین و خودتون نغضش می کنین
فکر می کنم نظر اکثریت بیشتر مورد قبوله
آقا مصلمه که شما حرفه ای ها این چیزا براتون خسته کنندس یکم به فکر ما مبتدی ها باشید.
از هرجا که می خواید شروع کنید فقط شروع کنید..
از همتون تشکر می کنم که برای آموزش ما وقت می گذارین

عزیزم آمپر چسبوندی چرا؟
نظر من اینه که برای هر مبحث یه تایپیک ایجاد بشه(البته اگه امکانش باشه).دیگه به نظر سنجی هم نیازی نیست.چطوره؟؟:)

3DTotal

Well-Known Member
با عرض پوزش
من که دیگه خسته شدم شماخسته نشدین؟
خودتون نظر سنجی میذارین و خودتون نغضش می کنین
فکر می کنم نظر اکثریت بیشتر مورد قبوله
آقا مصلمه که شما حرفه ای ها این چیزا براتون خسته کنندس یکم به فکر ما مبتدی ها باشید.
از هرجا که می خواید شروع کنید فقط شروع کنید..
از همتون تشکر می کنم که برای آموزش ما وقت می گذارین

سلام

حق باشماست .
من حرف تون را قبول دارم ولی من که دارم در زمینه مدل سازی آموزشی هایی درست می کنم که انشالله بعد از پایان امتحانات قرار می دم .

از دوستان دیگه هم خواهش دارم که یک گروه بندی درست کنیم و شروع به ساخت آموزشی ها کنیم .

دوستان سریع نظرات و آمادگی شون را اعلام کنند .

موفق باشید .

آخرین ویرایش:

3DTotal

Well-Known Member
خب انگار کسی پایه نمی شه توی این زمینه کمک کنه :neutral:. باید خودم دست به کار بشم ...

Sherlock_Holmes

Active Member
خب انگار کسی پایه نمی شه توی این زمینه کمک کنه . باید خودم دست به کار بشم ...
آره بابا... از اول خودت دست به كار بودي .. حالام ادامه بده... گفتم كه ...سخته جمع كردن يه گروه...
به هر حال منتظريم...
و ممنون از زحمتات...

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا