آموزشی های فارسی

شما بیشتر به کدام یک از گزینه زیر علاقه دارید ؟

• مجموع رای دهندگان
    156

3DTotal

Well-Known Member
سلام بر همه دوستان

این تاپیک به این منظور زده شد تا ببینیم بچه ها بیشتر در چه زمینه ایی در 3Ds Max علاقه یا مشکل دارند تا آموزشی هایی در مواردی که درصد بالاتری آورده اند قرار داده شود .

دوستان عزیز در بالای همین تاپیک هر گزینه ایی را که مایل هستند آموزشی ها در آن زمینه ساخته شود را انتخاب کنند تا در هر ماه هر موضوعی که بیشترین رای آورده باشند آموزشی ها آماده شوند .

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

hellboy3d

Member
سلام
من نظرم اونجا گفتم اینجا هم می گم
بنظر من ما الان مدل کار تکسچر کار و لاتین های خوبی رو داریم بعاوه تو انیمیشن چیزهای دور ور زیاد تو چشم نمیاد اما حرکات -افکت ها ست که یه انیمیشن رو قئی نشون میده
بنظر من دسته بندی کنیم
مثلا چند نفر مدلینگ
رو به عهده به گیرن و همین طور بقیه چیزها رو
موفق باشی

3DTotal

Well-Known Member
سلام بر همه دوستان :

اول به دلیل توجه آقا احسان و حامد تشکر می کنم .
همان طور هم که در چند ماه پیش مشاهده کرده بودید چنین کاری می خواست انجام بگیره ولی متاسفانه نمی دونم چرا عملی نشد ولی مطمئن باشید این بار به کمک همه بچه ها یک مرحع آموزشی فارسی در این انجمن ایجاد می کنیم البته به کمک همه بچه ها چون به قول قدیمی ها یک دست جواب نمی ده .

hellboy3d گفت:
سلام
بنظر من ما الان مدل کار تکسچر کار و لاتین های خوبی رو داریم بعاوه تو انیمیشن چیزهای دور ور زیاد تو چشم نمیاد اما حرکات -افکت ها ست که یه انیمیشن رو قئی نشون میده

کاملا حق باشماست ولی باید بچه های دیگه هم نظرات خودشون را اعلام کنند تا ببینم بیشتر چه مواردی رای می آورند .

بنظر من دسته بندی کنیم
مثلا چند نفر مدلینگ
موفق باشی

دقیقا همین کار را باید انجام بدهیم . حالا هر کسی توی این زمینه حاظر به فعالیت هست توی همین تاپیک خودش را معرفی کند تا دسته بندی را شروع کنیم و سریع آموزشی ها را ایجاد کنیم تا یک مرجع فارسی عالی ایجاد کنیم .

با تشکر از همه دوستان .

hellboy3d

Member
سلام
ببخشین دوباره پست دادم
یه فکر نو هرکس می تونه بیاد مقاله اش رو برای یه نفر که ای دی اس ال داره ارسال کنه بعد اونارو دسته بندی کنه و
یه تاپیک ایجاد کنه بدونه پاسخ
مقالات هرچی مبهم باشه بهتر چون اون توری باعث میشه بجای همون اموزش چیزهای دیگیو هم یاد بگیریم
موفق باشید

Sherlock_Holmes

Active Member
بنظر من دسته بندی کنیم
مثلا چند نفر مدلینگ

مطمئن باشید این بار به کمک همه بچه ها یک مرحع آموزشی فارسی در این انجمن ایجاد می کنیم البته به کمک همه بچه ها چون به قول قدیمی ها یک دست جواب نمی ده

شما كاملا درست ميگين اين كار رو بايد چند نفر انجام بدن و استاد هم باشن ، ما كه استاد نيستيم ولي اگه كمكي از دستمون بر بياد در خدمتيم

من هم میگم مبحث انیمیشن از همه مهمتره و اینکه توی این کار 3dtotal رو نباید تنها گذاشت( قابل توجه ی اساتید)

یه فکر نو هرکس می تونه بیاد مقاله اش رو برای یه نفر که ای دی اس ال داره ارسال کنه بعد اونارو دسته بندی کنه و
یه تاپیک ایجاد کنه بدونه پاسخ
مقالات هرچی مبهم باشه بهتر چون اون توری باعث میشه بجای همون اموزش چیزهای دیگیو هم یاد بگیریم
موفق باشی

تموم شد...
تموم شد...
همه رفتند تو كار ايده آليست بازي...!!
fly2.gif

بابا بيخيال شين ... يه تجربه رو چند بار بايد انجام بديم تا برامون عبرت بشه؟
2mo5pow.gif

يه نگا به اون تاپيك n صفحه اي كه قرار بود همه با هم كار كنند و نميدونم سرمايه بذارن و گروهي help مكس رو ترجمه كنند بندازيد!!
چي شد؟ كوچكترين اتفاقي رخ نداد! به جاش تا بخواين ايده وجود داشت همه هم مي گفتند بايد همه بيان...
.
اول بگم كه من نطر شخصي خودم رو دارم ميگم. شخصا فكر ميكنم اصلا لزومي نداشت اينجوري بشه و بال و پرش روزياد كنيم.
آقاي توتال داشت يه سري آموزشي ميذاشت كه خودش به تنهايي كار بزرگي بود و حاشيه نميخواست. اگه يه نظر سنجي بين مثلا مدلسازي و متريال و نور ميكردند و بيشترين راي رو شروع به تهيه آموزش ميكردند شايد خيلي خوب ماجرا پيش ميرفت.
اما اينكه همه بخوان بيان و گروهي كار كنند، من آرزومه بشه، ولي حس ميكنم جز هدر دادن انرژي اونم در مراحل اكاملا ابتدايي و بعد هم بي ثمرموندن طرح نتيجه اي نداره.

به نظرمن هر كي واقعا دوست داره آموزشي بسازه بدون هماهنگي با بقيه ه بره بسازه و بياد بذاره رو سايت!!
من خودم كلي مقاله از Vray دارم كه تا حالا موفق شدم دو تاش رو ترجمه كنم بذارم رو سايت. اما مطمئنم اگه قرار بود گروهي و با همكاري بيست نفر اين كارو انجام بدم با اين وضعيت مديريت كه ما هموطنها تو كاراي گروهيمون داريم همين دو تاهم ترجمه نشده بود!!

من قويا به آقاي توتال پيشنهاد ميكنم همون روند رو ادامه بدن و فقط نظر ها روجويا بشن چون كارتون عاليه و حيفه كه از اين تاپيك جز براي نظر سنجي استفاده بشه...
.
موفق باشيد...

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holmes

Active Member
ببخشید اینو میگم بهتر نبود که راجع به این تاپیک نظر می دادین
عزيزم اگه اين تاپيك اصولا ايجاد شده به خاطر پيشنهاديه كه بنده دادم و قبول اين پيشنهاد از طرف آقاي توتال و مدير! نظرمم گفتم بازم ميگم... همون روند بهترين راهه. مطمئنا اگه بشه همچين كاري كرد عاليه منم مخالفش نيستم. بنده نظرمو گفتم و با نظر به تجربه هاي زيادي كه نه فقط در اين فروم كه در هزاران فروم فارسي شاهدش بوديم حس كردم نتيجه بر عكس خواهد بود. چون هميشه از همونجاكه خطا كرديم دوباره شروع ميكنيم...

به من که توهین کردین!!!
فكرنميكنم ايده آليست بازي معني بدي داشته باشه... بهر حال اگه باعث سوء تفاهم شده معذرت ميخوام...
اگه اون تاپیک سوم را بخونی نوشتم که چند ماه پیش چه اتفاقی افتاد ولی مطمئن باش این بار مثل دفعه قبل نمی شه . از اول حالا بچه ها را نگیرید .
این حرف ها را نمی زدید .
توتال جان شما توي اون پست سوم اصلا نگفتيد دليلش چي بوده چون هيچكس نمي دونه!! همه فكر ميكنند دليل خاص و عجيبي بايد داشته باشه!!
منم اصلا نميخوام حال كسي رو بگيرم. چرا همچين حرفي ميزنيد؟ من از خدامه همه بتونيم با هم كار كنيم. ولي بلند پروازي آفت شروع هر كاريه. و پيشنهادهايي كه من از بچه ها ديدم براي ماها كه تجربه كار جمعي كمي داريم خيلي بلند پروازانه ست..
من يه پيشنهاد دارم باز:
كار رو گروهي كنيم باشه. اما گروههاي خيلي كوچك. بيش از دو نفر نشيم. اگه كار خيلي سنگين شد گروههاي دو نفري رو زياد ميكنيم.
چطوره؟
بياين اگه حالشو دارين بالاخره بفهميم چرانميتونيم كار گروهي بكنيم.
.
.
ضمنا mohsendan راست ميگه چرا بالاي اينجا نظر سنجي نميذارن؟

hellboy3d

Member
سلام

عزيزم اگه اين تاپيك اصولا ايجاد شده به خاطر پيشنهاديه كه بنده دادم و قبول اين پيشنهاد از طرف آقاي توتال و مدير! نظرمم گفتم بازم ميگم... همون روند بهترين راهه. مطمئنا اگه بشه همچين كاري كرد عاليه منم مخالفش نيستم. بنده نظرمو گفتم و با نظر به تجربه هاي زيادي كه نه فقط در اين فروم كه در هزاران فروم فارسي شاهدش بوديم حس كردم نتيجه بر عكس خواهد بود. چون هميشه از همونجاكه خطا كرديم دوباره شروع ميكنيم...

ببخشید چون من اشتباه برداشت کردم!!!
:cry::cry:

فكرنميكنم ايده آليست بازي معني بدي داشته باشه... بهر حال اگه باعث سوء تفاهم شده معذرت ميخوام...

فکر کردم منظورتون این که ما تازه بدوران رسیده ایم- ببخشید!!!:sad::sad:

hellboy3d

Member
سلام

:cry::cry:

فکر کردم منظورتون این که ما تازه بدوران رسیده ایم
البته من میدونم ایدهالیست یعنی ایده گرا
- ببخشید!!!:sad::sad:

pouria_ddd

Active Member
توتال جان شما توي اون پست سوم اصلا نگفتيد دليلش چي بوده چون هيچكس نمي دونه!! همه فكر ميكنند دليل خاص و عجيبي بايد داشته باشه!!
منم اصلا نميخوام حال كسي رو بگيرم. چرا همچين حرفي ميزنيد؟ من از خدامه همه بتونيم با هم كار كنيم. ولي بلند پروازي آفت شروع هر كاريه. و پيشنهادهايي كه من از بچه ها ديدم براي ماها كه تجربه كار جمعي كمي داريم خيلي بلند پروازانه ست..
من يه پيشنهاد دارم باز:
كار رو گروهي كنيم باشه. اما گروههاي خيلي كوچك. بيش از دو نفر نشيم. اگه كار خيلي سنگين شد گروههاي دو نفري رو زياد ميكنيم.
چطوره؟
بياين اگه حالشو دارين بالاخره بفهميم چرانميتونيم كار گروهي بكنيم.
.
.
ضمنا mohsendan راست ميگه چرا بالاي اينجا نظر سنجي نميذارن؟

آره درسته نانو هم مسئول زدن سایتش بود که فکر کنم سایتش رو هم زد ولی هیچ جا آدرسی به ما نداد قرار بود بهمون ایمیل بزنه اما به من که نزد به شما زد؟
راستی چند وقتیه که خبری از هیچ کدوم از اون سه نفر که مدیریت می کردن نیست

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holmes

Active Member

نه بابا ... بيخيال...
راستی چند وقتیه که خبری از هیچ کدوم از اون سه نفر که مدیریت می کردن نیست
مديريت كجا رو؟ اينجا رو؟ حتما كار دارن... پست نميزنن اما سر ميزنن... نگران نباش...:wink:

چرا بقيه تو اين نظر سنجي شركت نميكنند؟ خوبه لينكي با عنوان "در نظر سنجي شركت كنيد" بذاريم تو امضاهامون... هان؟

hosienmax100

3D Artist
sherlock_holmes جان در مورد امضا خوب گفتی اما در کل بنظر من قسمت ani ..ببخشید:wink:

:Mohsen:

کاربر باتجربه
كاشكي حداقل قابليت انتخاب 2 موضوع رو داشتيم
نميشه كاريش كرد ؟؟؟ :)

Sherlock_Holmes

Active Member
كاشكي حداقل قابليت انتخاب 2 موضوع رو داشتيم
حالا همين يه بار كه نيست كه... برا دفعات بعد و آموزشاي بعدي چيزاي ديگه انتخاب ميكنيم...

sherlock_holmes جان در مورد امضا خوب گفتی اما در کل بنظر من قسمت ani ..ببخشید
نفهميدم چي گفتي...

hosienmax100

3D Artist
Sherlock عزیز

منظورم اینه خوب گفتی که لینک نظر سنجی رو تو امضاهامون بزاریم مابقی جمله بی خیال همین جوری بود

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holmes

Active Member
من فكر مكينم اولين گزينه اي كه 5 راي آورد بهتره برگزيده بشه. دفعه اول با اينهمه دوست مشتاق(!) فكر كنم نبايد منتظر 200 تا راي باشيم...:)

جدیدترین ارسال ها

بالا