آموزشهای گروهی < شماره 3 > : کلیات و جژئیات طراحی کارت ویزیت و کارت اینترنت

shina

New Member
سلام دوستان
قبلا نمونه کار گذاشته بودم ، این بار هم چند تا از کراهایی رو که انجام دادم رو نشونتون میدم . لطفا نظراتتون رو بفرمایید .

nima-photography.gif

dot-net.gif

karami-mob.gif

kohestan-mob.gif

nazari.gif

nima-photography.gif

آدرس وبلاگ من : در مورد گرافیک هستش http://dj-graph.blogfa.com

mostafa_cs

Well-Known Member
طرح اول:
- فونت و استایل نوشته انگلیسی مناسب نیست
- عکس اون دختره خیلی بی نمکه
- طرح مهر رو هم خوشم نیومد

طرح دوم ، سوم و چهارم:
- خوبن! نظر خاصی ندارم

طرح آخر:
- توی این کارت شکل مهر زیباست اما استایل و درخشندگی " نیما فیلم" آزار دهندست

موفق باشی حاج محسن...

طرح پنجم:
- بیش از حد سادست

hamedfardin

Member
شيناي عزيز...فكر كنم اگر در قسمت نظرخواهي اين كار رو مي كردي بازتاب بهتري داشت....ولي يه توصيه ميكنم اونم اينه كه از طرحهاي معروف مخصوصا ايرانسل كه همه گير شده به اين وضوح در كارهات استفاده نكن....دوست عزيز اين كه ديگه طراحي نميشه...همه لذت طراحي به اينه كه روي رنگها و طرحت كلي فكر كني....اين لذت رو از خودت نگير

جميعاً از صبح نشستم كل اين 37 صفحه رو خوندم و كلي هم استفاده كردم ...

كارا جالب بودن و استاتيد هم كه نظر دادن ممنونم كه همچين جايي راه اندازي كردين ....:d

ErFaN.J

New Member
سلام من یه کمی تو کارهای گرافیکی تازه کارم . اولین سوالم اینه اندازه ی کارتی که گفته بودید باید به میلیمتر در نظر گرفت یا به سانتی متر , من به سانتی متر اول زدم ولی خیلی ابعاد بزرگ می شد به خواطر همین شک کردم که شاید میلیمتر باشد
با تشکر

سلام دوست من اون اندازه هايي كه ديدي بر حسب سانتي متر بودن ... با وضوح 300

البته جسارتاً عرض كردم جلوي اساتيد ...

واسه همين هست كه شما اونو بزرگ مي بينين اما موقع چاپ همون اندازه خودش رو داره (اندازه كارت ويزيت)

ErFaN.J

New Member
یه سوال دیگه

ممنون.
یه سوال دیگه داشتم چرا وقتی به فرمت Tiffذخیره می کنم رنگ ها اینجور که تو فوتوشاپ طراحی کردم در نمیاد

مثلا صورتی کمرنگ میشه ابی کمرنگ .

آخرین ویرایش:
دوست عزيز وقتي شما با اين فرمت ذخيرش مي كني تنها تو محيط فتوشاپ مي توني رنگ هاي اصلي رو ببيني و خارج از اون همونطوري كه شما فرمودين رنگ ها رو جدا از چيزي كه هستن نشون مي ده !‌

امر ديگه اي ؟ :)

در خدمتم

@Butterfly@

Member
2تا سوال دارم :)
1- چه سایز فونتی برای کارت ویزیت استاندارده؟
2- دومیش همین الان رفع شد :wink:

سلام به نطر من همیشه در طراحی کارت ویزیت باید به سادگی کارت و نوع کاغذ چاب توجه بشه مثلا طرح های ساده همیشه رو نوع کاغذ های کتان خوب درمیاد یا طرح های که پر رنگ یا شلبوغ تره نسبت به کار های ساده براق بهتره
در مورد جنس کاغذ کارت هم باید توجه داشت باور کنید یکی از دوستانم یک کارت ویزیت براش طراحی کرده بودن خوب بود ولی باور کنید جنس کاغذ که روش چاپ شده بود اینقدر گوشه هاش تیز بود دست آدم رو می بورید.........
با تشکر از سارا خانوم و نوید از مطالب خوبشون میشه استفاده کرد.:)

mohsen_online_007

Active Member
از دوستان و مدیران انجمن ها ..
ببخشید امکانش نیست مطالب آموزشی که در این تاپیک نوشته شده رو کسی PDF کنه ؟!
متاسفانه خیلی از پست ها حالت نمونه کار پیدا کرده تا جنبه آموزشی و مقالات آموزشی هم فاصله زیادی از هم گرفتند ..
اگر کسی اینهارو دور هم جمع کنه خیلی عالی می شیه و میشه ازشون استفاده لازم رو کرد ..
من خیلی استفاده کردم ولی بهرحال آدمیزاده و فراموشکار، بخواهمم save کنم 1-2 صفحه و پشت سر هم نیست :(
..

sooory

Member
سلام به همه
من تازه چند روزه عضو شدم و یه راهنمایی از دوستان میخواستم
من دوست دارم طراحی گرافیک رو یاد بگیرم ----- مثلا طراحی هایی مختلف با کامپیوتر برای تبلیغات مثل کارت ویزیت .کاتالوگ .بروشور .تراکت .بنر . پوستر و... -----با این توضیح که من کاردانی کامپیوتر دارم و به فتو شاپ هم آشنایی دارم ----- تو این زمینه کاری انجام ندادم اما دو سال پیش برای یکی از آشناهای دوستم با برنامه multi media builder سی دی تبلیعاتی زدم که خیلی خوششون اومد ----- کارهام رو تاحالا چاپ نکردم و هیچی ااز چاپ نمیدونم ----- میشه منو راهنمایی کنین که از کجا شروع کنم تا خیلی زود به نتیجه برسم دلم میخواد وارد بازار کار بشم----- من فتو شاپ رو خودم مثل خیلی ها از رو کتاب یاد گرفتم اگه بهم چند تا کتاب خلاصه مفید لطف کنین معرفی کنین که چه بهتر وگرنه چه موسسه یا جایی که خصوصی نباشه میشناسین تا بهم معرفی کنین تا کارآمد آموزش بده

از راهنمایی شما خرسندم

در ضمن اگه اینجا جای درخواستم نیست لطفا راهنماییم کنید تا جای خودش مطرح کنم

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام
اين تاپيك آموزشهاي گروهيه عناصر و ابزار تبليغاته كه درباره چاپ و سايزهاي استاندارد پوستر و درباره تراكت و ... توضيح داده فايل pdf را دانلود كنيد و مطالعه كنيد
http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=88437&page=11
تاپيكهاي آموزشهاي گروهي هم مطالب مفيد و كار آمدي دارند
موفق باشيد:rose:

sooory

Member
gilas عزیز از راهنمایی ات ممنون اما من این فایل رو با چی باید ببینم adob acrobat بازش نمیکنه
:sad:

جدیدترین ارسال ها

بالا