zeidler residence آثار ارسالی نهایی

.:BehzAd:.

Active Member
فرشید جان فعلا بچه ها که کلا بیخیال تاپیک شدن فقط روز اول بود فعلا یه چیزی از خودت بذار که یکم سرگرم بشیم نقدی حرفی چیزی

Active Member
همه شرکت کننده ها یه نقدی داشتن نقد شما یه چیزه دیگه هست.جدای نقد و امتیاز داور ها منتظر نقد خودت هم هستم.

*farshid*

کاربر VIP
سلام دوستان عزیز

خانوم نادمی زحمت کشیدن و با وجود مشکلاتی که داشتند داوری کردند نقد های خوبی هم رو کاراتون گذاشتن ... واقعا ازشون ممنونم

فرخ جان نرسید نقد کنه ولی امتیاز داده.

آرتم هم که کارا رو همون اولش دید و امتیاز داد ... یه نقد جزئی هم رو تصاویر نوشته که فردا شب میتونید ببینینش
ماتئوس هم قراره تا عصر(به وقت بزریل) نقدشو برام بفرسته ...منتظرشم

در واقع امشب همه نظرا رو داریم و میمونه زدن تاپیک اعلام نتایج

در ضمن این مژده رو هم بدم که ماتئوس قراره making of این پروژه رو هم کار کنه برامون ... فکر کنم تا 2 هفته میتونیم making of حرفه ای این کار رو ببینیم.

3D Art

Member
فرشید یعنی چی ماتئوس making of میسازه ؟ :-?
یعنی خودش هم حال کرده این صحنه رو کار کنه ؟ یا نکنه خودش اول شده :lol:
هی وای من

nightlord

Well-Known Member
افشین فکر کن ماتئوس شرکت میکرد ، من چنتا از کاراشو دیدم واقعا حرف نداشت . خدایی اگه اون شرکت میکرد فکر کنم دیگه هیچکس روش نمیشد کار بزاره ، آخر کار فقط خودت بودیو فرشیدو ماتئوس:lol:اگه یه making of بزاره که خیلی خوب میشه !

راستی اسم این بنده خدا میاد یاد لوتار ماتئوس میفتم ، بازیکن خیلی سابق آلمان :green:، چه ربطی داشت!

*farshid*

کاربر VIP
ماتئوس از معماری کار خوشش اومده و احتمالا خودشم روش کار کنه
من مدل کارمو براش فرستادم ولی تضمینی نیست making of بسازه براتون
فعلا منتظرشم
"Sensaional .. Thanks for sharing ... if you have the model ready .. pass me then I must be able to present my idea! Perhaps to prepare a Making Of"
ماتئوس (ع)
من هم بهش گفتم خوشحال میشم برامون آموزشی چیزی بسازی ... فعلا منتظر نقدشم

Active Member
اگه مانئوس خودش هم صحنه رو کار کنه و یه making of بسازه که عالی میشه و مسابقههای بعدی با توان و پتانسیل های بیشتری شرکت خواهیم کرد فرشید جان حتما بهش بگو making of بسازه که کلی برای بچه ها مفید خواهد بود.

hesam_sn

کاربر VIP
به ماتئوس بگو:
if you don't make a making of then you will catch a bad suffering
ترجمه خودمونی اگر making of نسازی به عذابی سخت دچار میشی:green:

جدیدترین ارسال ها

بالا