zeidler residence آثار ارسالی نهایی

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
سلام به همه ی بچه ها..

کارا رو دیدم واقعا خیلی خوب شدن همشون عالین بی تعارف میگم

خوب شد شرکت نکردم ... :green:

شوخی کردم همینجا عذرخواهی میکنم از همه ی بچه ها علی الخصوص فرشید

که گفته بودم شرکت میکنم ولی نتونستم... :rose:

همگی خسته نباشید ...

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
واااااااااااااااو. جدن که کارها خیلی خوب و حرفه ای شدن همشون. بسی لذت بردیم از دیدنشون. جدا داره به شرکت کنندگان یه خسته نباشید جانانه بگم. خسته نباشید بچه،واقعا کاراتون عالیه،تبریک. :rose:
حالا یه سوال؟؟؟!
نظرات ماها هم روی نتیجه تاثیر داره یا نتایج به نظرات داوران بستگی داره؟ :?:

شاد باشید و موفق.

*farshid*

کاربر VIP
فرای بر اساس شدت گرمای منبع نوری بر حسب درجه کلوین گلیر و بلوم رو شبیه سازی میکنه ...ایرادی که به این نوع شبیهسازی میشه گرفت اینه که منبع روشنایی باید به درستی شبیهسازی بشه تا نتیجه قابل قبولی بده و زیاد نمشه با تنظیمات ثانویه روش مانور داد... مثلا اگه قراره گلیر یک لامپ 100 وات با حباب شفاف شبیهسازی بشه باید آبجکت نورانیمون ابعادی برابر با رشته تنگستن لامپ داشته باشه که بعضی مواقع این ابعاد برای روشنایی صحنه کافی نیست! حتی با 1000* شدت بیشتر برای امیتر
من ابعاد امیتر رو 2 سانتیمتر در 0.5 سانتیمتر در نظر گرفتم به همین دلیل افکت مورد نظر یه مقداری کلفت! شده :green:
ابعاد مناسب باید چیزی در حدود 1.5cm در 0.1cm باشه
اگه دوباره این صحنه رو رندر بگیرم از ابعاد کوچیکتر استفاده میکنم...

*farshid*

کاربر VIP
واااااااااااااااو. جدن که کارها خیلی خوب و حرفه ای شدن همشون. بسی لذت بردیم از دیدنشون. جدا داره به شرکت کنندگان یه خسته نباشید جانانه بگم. خسته نباشید بچه،واقعا کاراتون عالیه،تبریک. :rose:
حالا یه سوال؟؟؟!
نظرات ماها هم روی نتیجه تاثیر داره یا نتایج به نظرات داوران بستگی داره؟ :?:

شاد باشید و موفق.
سلام امین جان ... خوشحالمون کردی :rose:
چون موضوع مسابقه تخصصیه فقط نظر داورا ملاک داوری خواهد بود ...البته مسابقات قبلی ما خواستیم نظر دوستان رو هم تو روند داوری بگنجونیم که متاسفانه دعوا شد!:green:...
فعلا نظر داورا ملاک خواهد بود

فرشید جان yes مثل اینکه لپ تاپت dell باید باشه فرق میکنه کنتراستش
من دارم try می کنم understande کدوم کار مال افشین
خیلی 1 2 6 real شده بقیه کارها هم real هست ولی یکم problem داره
خیلی کارها high level شده

saeedmagic

Member
فرشید جان yes مثل اینکه لپ تاپت dell باید باشه فرق میکنه کنتراستش
من دارم try می کنم understande کدوم کار مال افشین
خیلی 1 2 6 real شده بقیه کارها هم real هست ولی یکم problem داره
خیلی کارها high level شده
بابا خارجیییی
-----------------------
همه کارها عالی شده همه خسته نباشید
منم عرق شرم نشسته روی پیشونیم که نتونستم شرکت کنم!!
ایشاالله یه روز از خجالت همه شرکت کننده و فرشید در میام با یه کاری که روش وقت بزارم و یه کاره درست درمونی بشه

آخرین ویرایش:

ssevil

Well-Known Member
همه ی کارا عالی شده جمیعا دستتون درد نکنه
خدایی اگه فرشید هم کارشو لو نمی داد کار داد می زد ماله فرشید:)فوق العلاده عالی
کار دومم خیلی دوست دارم به نظرم یکی از بهترین هاست
کار همگی عالیه
من می شینم کاراتون و می بینم غصه می خورم
منم از این کارا می خوام :sad:

همگی مرسیییییییییییییییییی :rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

آخرین ویرایش:

nightlord

Well-Known Member
بابا خارجیییی
-----------------------
همه کارها عالی شده همه خسته نباشید
منم عرق شرم نشسته روی پیشونیم که نتونستم شرکت کنم!!
ایشاالله یه روز از خجالت همه شرکت کننده و فرشید در میام با یه کاری که روش وقت بزارم و یه کاره درست درمونی بشه

به آقا سعید . خوبی داداش ؟ پارسال دوست امسال آشنا
بچه ها خدارو شکر کنید سعید نیومد ، که اگه میومد تاپیکو جارو میکرد ، دیگه هیچکس روش نمیشد کارشو بزاره:green:
سعید داره تمرینات زیرزمینی میکنه . آقا سعید ما قبولت داریم داداش به شدت:cool:

.:BehzAd:.

Active Member
خوب اول یکی یه تشکر زیر همه پست ها انداختم که به این معنی ههست که همتون رو دوست دارم.:rose::rose::rose::rose:

چه نقد های خوبی ولی حیف کوتاه میتونست ادامه داشته باشه ............

متریال شیشه کار شماره 2 و 6 رو دوست دارم عالی همه چی ردیفه

طبق اون پارامتر های داوری پیش نمیرم الن یه مختصر از نقاط قوت هر کار میگم ایشا الله فردابیشتر نقد میکنم البته تا جای که سوادم برسه.

کار شماره 1 نورپردازی و رندر عالی یه رندر بدونه نویز

کار شماره 2 متریال شیشه و تایل های آلومینومی عالی نور پرداری و رندر خوب هم از نقاط قوت این کار فقط با متریال آب کمی مشکل پیدا کردم.

کار شماره 3 شما هم شیه و متریال آب رو خوب در آوردی فقط کاش به آب یکمی موج میدادی لازم نبود عینه خوده رفرنس باشه ضریب شکست هم عالی هست.چمن و آسمون بهتر میتونست باشه.

کار شماره 4 اینم خوبه و بد نیست حرف های افشین جان رو تایید میکنم رو این کار با تلاش بیشتر حتما میتونی بهتر کار کنی.

کار شماره 5 کاره خوبی شده فقط متریال پانل های آلومینیومی بهتر هم میتونست باشه شیشه عالی.موج های آب رو کمی کوچکتر میکردی.چمن هم یه خورده غیره طبیعی شده.

کار شماره 6 عالی خوب و حساب شده شیشه فوق العاده متریال خوب آلومینیوم اسلب های بتنی عالی فقط متریال آب وچمن نمیتونه حسم رو کامل کنه و بگم بهترین هست ولی با همین اینا ها این کارو دوست دارم مرسی از کاره خوبت

کار شماره 7 سیستم ضعیف بوده و نتونستید رندر مد نظر تون رو برسونید همین که شرکت کردید و کارتون رو رسونید کلی هم واسه من و فرشید و باقی بچه ها ارزش داره ایشاالله سیستمتون رو ارتقا بدید و ما شاهد پیشرفت تون باشیم.

یه کمی هم از کارم بگم.

من و فرشید جان فقط با فرای کار کردیم باقی بچه ها هم فکر کنم همه وی ری هست اگه دو تا احسان هم میومدن رندر های مکسول هم بود تو کارها بگذریم.من کله مدل رو ریز ریز کردم عینه آنرپ که حجم رو مشکافه من یه اونجور حالتی کار کردم و رو مدلش وقت گذاشتم بعد دوربین رو تنظیم کردم و کنترلی رو اعداد ارقامش داشتم بعد یه تست های با فرای گرفتم بعد متریال ها و شیدر هارو تنظیم کردم بعد رو نهایی کردن همه چی کار کردم و هی توسعه دادم تا به رندر نهای رسیدم رندر تایمم با سیستمی که مشخصاتش رو در آخر ذکر میکنم 2.5 ساعت بود البته بگم از رو 1.5 به بعد تغییر کیفیت چندانی نیدیم و گفتم اشکال نداره بزار تا 2.5 ساعت بره بعد که رنرد و لایه هاش رو تو فتو شاپ رو هم گداشتم و فوکوش و چندین چیز دیگه رو تنظیم کردم وبعدهم گفتم بسه با لینکه سه روز دیگه وقت بود ولی چون رندر نهای ی رو گرفته بودم دیگه رو مکس و رندر جدید کار نکردم فقط با فتوشاپ و چند تا پلاگین رو رندر پست پروداکشن دادم.

سیستم یه لپ تاپ هست MSI GT 680R
CPU:CORE I7 2630 QM
VGA:NVIDIA Geforce GTX 460 M 105 GB DDR 5
RAM:16 GB DDR 3
HDD: 1 TB 7200RPM

سیستم پی سیم هم خوبه ولی با اون مدل میکنم تست میگریرم و رندر نهای و پست رو با لپ تاپم میگیرم.من پسا پروداکشن رو با لپ تاپ انجام دادم LED لپ تاپ خوب بود و وقتی تو PC نگاه کردم کیفیت رنگ ها بتر شد بهتر نشد و تو لپ تاپ رنگ ها رو بهتر نشون میداد.

دوباره میام و نقد اضافه میکنم از شما ها هم خواهش میکنم نقد بنویسید.

فرشید جان تایم رندرت چقدر شد؟

آخرین ویرایش:

*farshid*

کاربر VIP
من سیستم چندان قدری ندارم ... رو یه لپ تاپ معمولی با مشخصات زیر کار میکنم .
dell studio 1558
core i7 1.8ghto2.6gh
6gig ram ddr3
radeon hd 5470
رندر تایم صحنه اصلی حدود 5 ساعت ... البته خوابیدم بیدار شدم رندرشو قطع کردم (دقیقا نمیدونم کی نویز لولش به حد مطلوبی رسیده)
رندر آلترناتیو هم 2 ساعته بدون نویز رندرشو متوقف کردم...
چه لپ تاپ قشنگی چه ارامشی داری!

nightlord

Well-Known Member
:lol:

با لپتاپهای فرشیدو بهزاد آرامش را به خانه هایتان بیاورید!

بهزاد فکر کنم این لپتاپو تازه خریدی دلت نمیاد دیگه با pc کار کنی . منم وقتی لپتاپ خریده بودم همینجوری بودم اصلا با PC کار نمیکردم
با همون لپتاپ مدل میکردم و با همون تست میگرفتم از pc برای کمک برای رندر همزمان استفاده میکردم . ولی بعد از یه مدت که دیدم
قدرت لپتاپ به PC نمیرسه الان دیگه اصلا ازش استفاده نمیکنم . فقط تو مواردی که pc درگیره از اون استفاده میکنم .
برای کیفیت هم led لپتاپ هم دقیقا کار برعکس رو انجام دادی بهزاد جان . چرا؟
LED لپتاپ من خیلی با کیفیته و رنگ ها واقعا زنده هستن و وقتی پست پروداکت با لپتاپ انجام میدم و بعد میبرم تو pc خیلی تغییر میکنه
معمولا اکثرا از مانیتورهای معمولی استفاده میکنن و این باعث میشه از کیفیتی که مد نظرته رو همه نبینن . پست پروداکت رو باید تو PC انجام بدی تا وقتی میره رو led های با کیفیت لپتاپ کار خوب بشه .

چاره چیه از مانیتور با پنل ips که رنگ ها توش استاندارد هستش و رنگ چاپ رو میتونی به راحتی ببینی و کالیبره هم هست استفاده کنی .

Active Member
همه ی کارا عالی شده جمیعا دستتون درد نکنه
خدایی اگه فرشید هم کارشو لو نمی داد کار داد می زد ماله فرشید:)فوق العلاده عالی
کار دومم خیلی دوست دارم به نظرم یکی از بهترین هاست
کار همگی عالیه
من می شینم کاراتون و می بینم غصه می خورم
منم از این کارا می خوام :sad:

همگی مرسیییییییییییییییییی :rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

با سعی و تلاش شما هم میتونید همچین رندر های بگیرید امیدوارم روزی همچین دانش کسب کنید و سطح کارتون رو ارتقا بدید.
تو مسابقه های بعدی حتما شرکت کن سوین جان.

برات آرزوی موفقیت و پیشرفت روز افزون میکنم.:rose::rose:

*farshid*

کاربر VIP
دوست برزیلیم داره کاراتونو میبینه ... فعلا نظری نداده فکر کنم شوکه شده از بس سطح کارا بالا بوده! شایدم شوکه شده از بس سطح کارا پایین بوده!
شایدم اصلا شوکه نشده؟
شاید خوابه
اصلا الان برزیل ساعت چنده؟
!

آخرین ویرایش:
درودی زیبا بر همه دوستان
کلا کارها که معلومه مال کیاست چون به ترتیب ارسال هست و معلومه و هر کی توی تاپیک wip بوده می دونه .:green:
تمامی کارها زحمت بسیاری کشیده شده معلومه و دوستان بر اساس تجربه ای که داشتن رندر گرفتن و تفاوت هایی که داره بر می گرده به تجربه هایی که دارند و بعضیها مثل خودم که تازه کارند هنوز تجربه زیادی نداره پس چرا کسی که تجربه نداره بیاد کارها رو نقد کنه ؟

امید وارم کسی که اول میشه یه making of بزاره تا همه از تجربیاتشون استفاده کنیم و یا یه تاپیک بزنیم هر کی سوال داره بپرسه !!!

لحظه هاتون بارونی و سبز

Active Member

ای جان فرشید جون چه صدای نازی داری پس جدای حرفه ای تری دی خوانندگی هم میکنی اونم با آرمین اینا واقعا که تو استادی

یه چیزی اون رندره قبلیت هم که عالی بود اونم بزار

با لپتاپهای فرشیدو بهزاد آرامش را به خانه هایتان بیاورید!

در کمال آرامش بدونه هنگ و سر درد با بهترین تایم رندر و کیفیت صفحه نمایش اینا رو هم اضافه کن محمد جان

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

دمه جفتون گرم کلی خندیدم خوب چی میخواستم بگم؟رشته کلام رو از دست آدم پاره میکنید :lol::lol: آها

بسیار عالی که داور های خارجی داریم

کار شما ها رو میبینه شوکه میشه یه نگاه به کار ما میندازه از شوک در میاد دوبار کار شما ها رو میبینه و شوکه میشه بیچار هی میره تو شوک و در میاد.

شهرش رو بگو تا بگم ساعت چنده؟ الان تو برزیل شهر rio de ganeiro ساعت 17:04 هست

آخرین ویرایش:

3D Art

Member
فرشید جان بهش بگو با کار اول دو تا روپایی هم بزنه :wink:
چه فکری کرده ما برزیل رو هم فتح میکنیم البته خودتون جلوی رامون زانکانارو رو بگیرید من نمیتونم:green:
بعد که به آمریکا نزدیک شدیم اونجا رو هم فتح میکنیم اصلا همه جا رو فتح میکنیم ما خیلی قوی هستیم
ولی در کل این برزیلی ها رو انگار نافشون رو با 3D بریدن خیلی خوبن این گل هم برای همه برزیلی های دوست داشتنی :rose:

abbasi_0912

Active Member
سلام به همگی
به به چه رندر هایی :paint:
آقایون کارتون رو لود ندید بزارید بقیه راحت تر نقد کنند
همه کارها خوب شده به غیر از کار من، امیدوارم توی مسابقه بعدی دیگه آبرو ریزی نکنم و بهتر از این باشم
سطح این مسابقه از مسابقه قبلی به مراتب بهتر شده اما برای من اماتور هنوز اول راه هست و باید بیشتر در کنار شما باشم و ازتون چیزی یاد بگیرم

به امید کسب پیروزی های بیشتر برای همه شرکت کنندگان
همگی موفق باشید :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا