Yahoo! Messenger

nima_dsnr

کاربر VIP
سلام به برو بچ
من نمیدونم چرا یاهو مسنجرم آپدیت نمیشه.
معمولا اگه از یه ورژن قدیمی استفاده کنی آنلاین که شدی یه پیغام میاد که میخای آپدیتش کنی یا نه ؟
ولی مال من نمیاد. چجوری باید آپدیتش کنم ؟

مشکل دوم اینه که وقتی توی مسنجر یه لینک به تورم خورد روش کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی افته ؛ یعنی شکل دست میشه ولی کار نمیکنه. مجبورم کپی کنم توی مرورگرم تا اجرا بشه.

راهنمایی Plz ...

nima_dsnr

کاربر VIP
در مورد اولیش که Dl کردم اما بعد از دانلود میشه اجرا کرد ؟ مال من که وقتی میخام ست آپ کنم میگه باید به نت وصل باشی بعدشم میاد یه چیزی حدود 10-11 مگ دوباره دانلود می کنه. آدم پیر میشه.

مشکل دوم هم 20 بار پاک کردم دوباره ریختم. درست نشد.

به هر حال ممنون

آنتی ویروس و فایروال هایی نظیر ZoneAlarm,AVG و... که خاصیت کنترل IM و یاهو و... رو دارند باعث همچین چیزی خواهند شد.
سرویس امنیتی کامپیوتر شما چیه؟
بگید تا کمک کنم. (با غیر فعال کردنشون هم که حل خواهد شد)

MJ Rayaneh

Well-Known Member
آنتی ویروس و فایروال هایی نظیر ZoneAlarm,AVG و... که خاصیت کنترل IM و یاهو و... رو دارند باعث همچین چیزی خواهند شد.
!!!!!!!

ramin2004

Member
در مورد اولیش که Dl کردم اما بعد از دانلود میشه اجرا کرد ؟ مال من که وقتی میخام ست آپ کنم میگه باید به نت وصل باشی بعدشم میاد یه چیزی حدود 10-11 مگ دوباره دانلود می کنه. آدم پیر میشه.

مشکل دوم هم 20 بار پاک کردم دوباره ریختم. درست نشد.
یاهو مسنجر جدید به همین شکل دانلود میشه یعنی اول یه فایل تقریبا 500Kb میگیری بعد توسط اون باید برنامه اصلی رو که حجمش تقریبا 10mbهست بگیری. البته من یاهو رو دور زدم و این فایل 10mb رو کش رفتم. اگه خواستین بهتون میگم.

مشکل لینک هم اگه با نصب دوباره مسنجر حل نشده شاید اشکال از browser هست. یه بار هم browser رو پاک کن و دوباره نصب کن.

من خودم از zone alarm استفاده می کنم ولی همچین مشکلی ندارم، وقتی به مسنجر اجازه میدی که به نت دسترسی داشته باشه دیگه همه چیز تمومه.

nima_dsnr

کاربر VIP
از برنامه هایی مثل magic-login استفاده میکنی؟
نه بالام جان. ما از کارهای خلاف خوشمون نمیاد !!! :eek: :)
از کجا باید بدونم سرویس امنیتی کامپیوترم چیه ؟ باید برم کدوم قسمت ؟ در مورد آنتی ویروس هم فکر نکنم مشکل از اون باشه.
یاهو مسنجر جدید به همین شکل دانلود میشه یعنی اول یه فایل تقریبا 500Kb میگیری بعد توسط اون باید برنامه اصلی رو که حجمش تقریبا 10mbهست بگیری. البته من یاهو رو دور زدم و این فایل 10mb رو کش رفتم. اگه خواستین بهتون میگم.

مشکل لینک هم اگه با نصب دوباره مسنجر حل نشده شاید اشکال از browser هست. یه بار هم browser رو پاک کن و دوباره نصب کن.

من خودم از zone alarm استفاده می کنم ولی همچین مشکلی ندارم، وقتی به مسنجر اجازه میدی که به نت دسترسی داشته باشه دیگه همه چیز تمومه.
چرا نخوام ؟ :lol: حالا اگه میخوای بقیه نفهمن یواشکی تو گوشم ( پ.خ ) بگو. :wink:
مشکل لینک هم فقط مال MSG هست از توی بروسر مشکلی ندارم.
جمله آخرت هم :neutral:

ramin2004

Member
طرز برداشتن فایل اصلی نصب یاهو مسنجر:
ابتدا باید فایلی که یاهو برای دانلود یاهو مسنجر گذاشته و حجمش کمه رو دانلود کنین.
بعد از گرفتن این فایل باید وقتی به نت وصل هستین اونو اجرا کنین تا مسنجر اصلی شروع به دانلود بشه که زمان زیادی برای این کار لازمه. وقتی عمل دانلود شروع میشه و درصد در حال پر شدن هست، مسیری که فایل داره روی کامپیوتر شما ذخیره میشه رو بالای در صد نوشته (مسیرش یادم نیست که براتون بنویسم)
اون مسیر رو باز کنین و آماده نگه دارین(تا زمانیکه به 100% نرسه شما در اون فولدر چیزی نمی بینین:neutral: )
زمان کار فرا می رسد: :D
وقتی درصد به 100 رسید و عملیات نصب شروع شد فایل ظاهر میشه، شما باید به سرعت از این فایل یه کپی در جای دیگه بگیرین (چون وقتی عملیات نصب تموم بشه این فایل خود به خود پاک میشه)
الان شما فایل اصلی نصب یاهو مسنجر رو با حجم تقریبی 10mb در اختیار دارین. حالشو ببرین :lol:
امیدوارم خوب توضیح داده باشم.اگه نکته نا مفهومی هست بپرسین :-?

مشکل لینک هم فقط مال MSG هست از توی بروسر مشکلی ندارم.
میدونم از توی بروزر مشکلی نداری، ممکنه با یاهو مسنجر مشکل پیدا کرده باشه.

nima_dsnr

کاربر VIP
مرام گذاشتی گفتی ، ولی ...

ولی آدم پیر میشه تا همون به صد برسه.

ببینم 100% این غیر از اونیه که اصلیه ؟ منظورم همون 27 مگ هست ( دقیقش رو نگاه کردم. 10-11 مگ نیست )

ramin2004

Member
مرام گذاشتی گفتی ، ولی ...

ولی آدم پیر میشه تا همون به صد برسه.

ببینم 100% این غیر از اونیه که اصلیه ؟ منظورم همون 27 مگ هست ( دقیقش رو نگاه کردم. 10-11 مگ نیست )

قابلی نداشت :wink:
کدوم 100% ؟ یکی که بیشتر نیست! فایل exe. برای نصبش 10mb هست. حتمن تو رفتی فولدری که روی کامپیوترت نصب هست رو اندازه گرفتی، آره؟ اون مهم نیست، فایل های نصب همیشه کوچیکترن

ramin2004

Member
چه مشکلی بود ؟ ؛

تو خودت دسترسی در سطح مدیر داری بخاطر همین خبر نداری :D . اینو میگه:
ramin2004, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

nima_dsnr

کاربر VIP
راستی آقا نیما..
این لینک رو که گذاشتی چه فرقی با اون که ما دانلود کردیم داره ؟
یعنی بعد از دانلود اون 10 مگ میشه بدون اتصال به نت راحت نصبش استفاده کرد ؟

Sunboy454

Active Member
این لینک ها ، لینک های کامله ، و برای نصب احتیاجی به اتصال به اینترنت نیست ؛ با برنامه های مدیریت دانلود و با امکان Resume میشه دانلود کرد ؛

nima_dsnr

کاربر VIP
من دانلود کردم و دارم استفاده می کنم. دست شما درد نکنه...
ولی کماکان مشکلم از بابت لینک حل نشده. یعنی اگه کسی تو مسنجر لینک داد نمی تونم بازش کنم. باید کپی کنم تو browser .
میگم شاید گزینه ای داره که باید تیک بزنی یا تیکشو برداری...
اینطور نیست ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا