WEB WIZ FORUM

AMOZESHI

Member
سلام بچه ها دمبال وب ويز فارم فارسي شده بدون اشكال هستم كسي داره؟ :idea:
اگه تالار گفتمان فارسي و قوي ديگه اي بجز اون كه باaspدرست شده بود هم بديد مشكلي نيست :arrow:

AMOZESHI

Member
يه چيز ديگه اگه كسي هم شكلك براي تالار گقنمان داشت بزاره

shahrokh_xp

Active Member
آقا مي خواستم ببينم اگه گرفتينش من پاكش كنم.
آخه فضا كم دارم!!!(خيلي هم كم)

AMOZESHI

Member
:cry: ببينين اگه من اين درخاست رو دادم به خاطر اين بود كه ورژن كاملشو گير بيارم شما همون ورژني رو به من دادي كه سراسرش مشكله نه فايل آپلود ميكنه نه عكس نه اديتورش كار ميكنه حالا شما به من بگين اينه ورژن كاملش :cry:
:?:

shahrokh_xp

Active Member
AMOZESHI گفت:
:cry: ببينين اگه من اين درخاست رو دادم به خاطر اين بود كه ورژن كاملشو گير بيارم شما همون ورژني رو به من دادي كه سراسرش مشكله نه فايل آپلود ميكنه نه عكس نه اديتورش كار ميكنه حالا شما به من بگين اينه ورژن كاملش :cry:
:?:
راستش اين ورژن كه من به شما دادم ترجمش به دست من نبوده و ورژن 7 است.تازه گي ها كه به سايتش سر زدم ديدم ورژن 7.7 اون اومده ولي راستش فكر نكنم كسي فارسيش كرده باشه.

guitarpro

Member
سلام
من وقتی webwiz forum
را رو سرور اجرا می کنم اسم انجمنها به علامت سوال تبدیل میشه؟
علت چیه؟
در حالی که قسمتهای دیگیه فروم از نظر فلرسی مشکلی ندارند

webwiser

New Member
نسخه 9 webwiz كاملا فارسي

من چند وقتيه كه دارم رو وبويز كار مي كنم و تماما فارسيش كردم . حتي بخش راهنما رو !
چند جا هم دارن استفاده مي كنن . يكي دو تا ريزه كاري مونده كه وقتي تموم شد خبرتون مي كنم. اگه كسي خيلي عجله داره pm بزنه .
راستي براي استفاده از اين فاروم حتما بايد ديفالت لنگويج سرور (هاست) فارسي باشه و الا تقريبا يك پنجم پيغامها كه به صورت دايلوگ باكس هستند درست نمايش داده نخواهند شد .

blackpen

Member
من كاملا بخش هايي كه با كراربران در ارتاط هست رو فارسي كردم و دارم رو بخش مديريت كار ميكنم البته مشكلات نمايش پستهاي فارس رو هم حل كردم لينكش اينه . ببينيد و اگه خاستيد ميزارم واسه دانلود
http://forum.kerfa.biz

Ali_666

New Member
سلام !
ممنون دوست عزيز !!!
اگه ميشه يه توضيحي در مورد بر طرف كردن مشكل فونت ها بيان كنيد !
اگه فروم واسه دانلود قرار بدهيد هم ممنون مي شم !

blackpen

Member
ببين براي تغيير فونتها هم بايد فايل استايل رو ويرايش كني ....
بعد هم شما بايد كد تبديل كد زبان رو به يوني كد 8 در بالاي فايل common.asp قرار بديد.
بعد هم تمام صفحاتي رو كه ويرايش مي كنيد بايد در فرمت يو.تي.اف هشت باشه در ضمن فايل نمايش مشخصات كاربران رو هم اصلا با نرم افزارهاي ويرايش فايلهاي وب باز نكن....
در ضمن اگه عيبي نداره يه مقداري صبر كن تا بخش مديريتش رو هم فارسي كنم و امنيتش رو هم درست كنم بعد ميزارم واسه دانلود در ضمن متاسفانه سيستم فارسي سازي تاريخ اكثر فرومهاي وب.ويز كه من ديدم مشكل داره ...دارم اين مشكل رو هم حل ميكنم

webwiser

New Member
Re: نسخه 9 webwiz كاملا فارسي

webwiser گفت:
من چند وقتيه كه دارم رو وبويز كار مي كنم و تماما فارسيش كردم . حتي بخش راهنما رو !
چند جا هم دارن استفاده مي كنن . يكي دو تا ريزه كاري مونده كه وقتي تموم شد خبرتون مي كنم. اگه كسي خيلي عجله داره pm بزنه .
راستي براي استفاده از اين فاروم حتما بايد ديفالت لنگويج سرور (هاست) فارسي باشه و الا تقريبا يك پنجم پيغامها كه به صورت دايلوگ باكس هستند درست نمايش داده نخواهند شد .

ادامه مطلب

sobhan_250

Active Member
براي اين كار بايد همه فايلها رو با برنامه نت پد باز كني و بعد همو جاsave as كني البته اون پاپين بايد يو تي اف 8 رو انتخاب كني

mrahimi

New Member
سلام به همه دوستان
من تمام WebWizForum 7.9 رو در آدرسي براي دانلود قرار دادم. از دوستاني كه بعدا تغييراتي در آن خواهند داد تقاضا دارم تا اون رو براي استفاده ديگران نيز قرار بدن.
پروژه مهم كه انجام شد تاريخ شمسي و تغييرات امنيتي هست. مهمتر از اون ساختن اديتور فارسي ويرايشگر پيشرفته اين سيستم هست كه RTE ناميده ميشه. در حال كار روي اين قسمت هستم. اگر تمام بشه براي دانلود اينجا قرار ميدم.
http://www.parssky.com/adv/click.asp?id=61

يك اشكالاتي هم ممكنه داشته باشه مثل پيغامهاي جاوا كه ممكنه به صورت كد شده نمايش داده بشه كه در آينده رفع ميشه.
موفق باشين
محمد رحيمي

sobhan_250

Active Member
ببخشيد
منم هم اين انجمن رو فارسي كردم اما نميدونم اين جوري كه شما فارسي كردين مثل من هست يا نه
اگخ ميشه يه سري به اون بزنين ببينين چيزهاپي كه من تغيير دادم اگه كمبودي داره من از فروم شما استفاده كنم
ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا