WEB WIZ FORUM

mrahimi

New Member
sobhan_250 گفت:
ببخشيد
منم هم اين انجمن رو فارسي كردم اما نميدونم اين جوري كه شما فارسي كردين مثل من هست يا نه
اگخ ميشه يه سري به اون بزنين ببينين چيزهاپي كه من تغيير دادم اگه كمبودي داره من از فروم شما استفاده كنم
ممنون
سلام
من فروم را ديدم خوب طراحي شده . اما مشكل رجيستر داره + مشكل تاريخ كه من حلش كردم + مشكل امنيتي كه از شما داشت كه بايد سريعا برين و آپ ديت كنين.
البته من در سايت وب ويز فروم پاسخ مشكل شما در باره مشكل رجيستر شدن رو در پست جديدي كه كرده بودين دادم.

sobhan_250

Active Member
ممنون از راهنمايي شما

اما من تا چند وقت پيش خيلي دست از اين انجمنها استفاده مكردم و يك دفعه اون مشكل پيش اومد

اين آدرسي هم كه دادين يه جورايي كار نميده
ميشه يا خود اين فروم و يا يه آدرس سر راست تر رو براي من ارسال كنين؟
اين آدرس ايميل من : [email protected]

اگه ما خواستيم بعدا اين نسخه اي كه فارسي شده رو آپ ديت كنيم از نظر تاريخ و فارسي سازي به مشكلي بر نمي خوريم؟

mahdijalili

New Member
با سلام :
نمي دانم كه اين موضوع آخرش به كجا رسيده ولي من فروم فارسي خودم را راه اندازي كردم و خوشحال مي شوم كه نظرات ديگران را هم در مورد آن بدانم
با تشكر

www.drjalili.com/forums

Hyper

Active Member
mahdijalili گفت:
با سلام :
نمي دانم كه اين موضوع آخرش به كجا رسيده ولي من فروم فارسي خودم را راه اندازي كردم و خوشحال مي شوم كه نظرات ديگران را هم در مورد آن بدانم
با تشكر

www.drjalili.com/forums

دوست عزيز تبريك عرض ميكنم

من از انجمن شما بازديد كردم . جالب بود !

به عنوان يك خواهش دوستانه اگر ممكن است لطف كنيد در مورد نصب و راه اندازي و ... به تفصيل بگوييد تا ما هم استفاده و اقدام كنيم .

از لطف شما تشكر ميكنم

miladanimator

Active Member
توجه:
سلام
من دارم وب وايز 7.8 رو فارسي ميكنم و تقريبا 80 درصد كار تموم شده
البته تغييراتي نيز در كد اصلي برنامه دادم
به محض آماده شدن تقديم دوستان ميكنم
در ضمن يه تاپيك تحت عنوان >>> سيل نرم افزار اي.اس.پي زدم كه اونجا توضيحات بيشترو ببينيد

Hyper

Active Member
دوستان مثل اينكه اين تاپيك به دست فراموشي سپرده شده ... :roll:

mahdijalili

New Member
Hyper گفت:
mahdijalili گفت:
با سلام :
با تشكر

www.drjalili.com/forums

دوست عزيز تبريك عرض ميكنم

من از انجمن شما بازديد كردم . جالب بود !

به عنوان يك خواهش دوستانه اگر ممكن است لطف كنيد در مورد نصب و راه اندازي و ... به تفصيل بگوييد تا ما هم استفاده و اقدام كنيم .

از لطف شما تشكر ميكنم

با تشكر از شما
در مورد كمك جزيي تر بپرسيد تا اگر بتوانم كمك كنم

[align=left:7ba5d0fe68]Dr. Jalili Forums[/align:7ba5d0fe68]

Hyper

Active Member
با تشكر

منظور من نحوه upload كردن فروم و تنظيم database آن است .
من تابحال چندين بار اينكار را كرده ام ولي هر بار خطايي مبني بر شناسايي نشدن database گرفته ام .
خلاصه همينطور معطل مانده ام تا بحال ...

D-emon

Member
سلام دوستان من ديمن ام
1 سوال داشتم من الان 1 فرام دارم ولي انگليسي هست تمام موارد مربوط رو دارم فقط نميدونم باهاشون چه جوري كار كنم!
در ضمن اگه كسي لينك دانلود 1 database داره بده
ممنون
اگر هم كسي لينك 1 فرام فارسي داشته باشه كه بهتر!
سايتمم كه فرام اونجاس اينه:
www.D-emon.tk
راستي كسي ميتونه .COM .NET .ORG .BIZ FREE بسازه؟

جدیدترین ارسال ها

بالا