Wallpaper های مذهبی

[EHSAN]

Well-Known Member
بسمه تعالي
سلام عليكم

دوست عزيز ميخواستم تمام محصولاتي رو كه به اقتصاد اسراييل كمك ميكنه و حامي اسراييل هست لوگو هاشونو توي يك صفحه سفيد كنار هم بهم بدي تا بتونم پخششون كنم اين تقويمت خوبه ولي بعضه هاش نامشخصه.
راستي اگر تاريخچه اي چيزي هم دربارسون داري بدي ممنونت ميشم مثل همون بروشور هاي راهپيمايي.

با تشكر

آخرین ویرایش:

payam21

Member
سلام عاشورا جان.آقا واقعا خسته نباشي.كارات يه دونه كه چه عرض كنم يه دنياست.خيلي زيبا شده.واقعا دمت گرم و خسته نباشي.
m0h4mm4d آقا دست شما هم درد نكنه.اون كار تابوت و پرچمت خيلي قشنگ شده.فقط حجم تصاويرت خيلي زياده.همه خسته نباشيد

m0h4mm4d

Active Member
[EHSAN];490192 گفت:
بسمه تعالي
سلام عليكم

دوست عزيز ميخواستم تمام محصولاتي رو كه به اقتصاد اسراييل كمك ميكنه و حامي اسراييل هست لوگو هاشونو توي يك صفحه سفيد كنار هم بهم بدي تا بتونم پخششون كنم اين تقويمت خوبه ولي بعضه هاش نامشخصه.
راستي اگر تاريخچه اي چيزي هم دربارسون داري بدي ممنونت ميشم مثل همون بروشور هاي راهپيمايي.

با تشكر

besmeallah.png

سلام علیکم

پیوست ها

• iran.jpg
    iran.jpg
    193.3 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • Mahdi.jpg
    Mahdi.jpg
    118.4 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • Askari.jpg
    Askari.jpg
    120.4 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • Hadi.jpg
    Hadi.jpg
    119.1 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • Javad.jpg
    Javad.jpg
    117.7 کیلوبایت · بازدیدها: 7
آخرین ویرایش:

[EHSAN]

Well-Known Member

javad_hosseiny

New Member
ممنون میشم تصاویر زیبا و .. در رابطه با امام رضا (ع) را نیز طراحی نمایید. (بک گروند صفحه اصلی نرم افزار مد نظرم هست)
چند صباحی است که مشغول تولید یکسری نرم افزار در رابطه با اهل بیت (چهارده معصوم) هستیم
(البته شاید برخی از دوستان اشاره کنند که راجع به این مقوله کار بسیار شده (که البته نظر شخصی ام این است که برعکس واقعا کار کم شده و البته هر چقدر هم بیشتر کار شود بهتر ، چرا که افراد بیشتر ی راجع به مناقب و آثار اهل بیت آشنا می شوند ) ولی حداقل سعی و تلاش ما بر این است که فرضا نرم افزار جدیدی که تولید می شود به شکلی جامعیت و برتری بر محصولات قبلی داشته باشد (از جهت داشتن اطلاعات (مخصوصا بحث کتابها و مقالات و احادیث و ....) )
که درباره پیامبر (نرم افزار الرسول) و آقا امام زمان (عج) (شمیم گل نرگس) را تولید کرده ایم
و اینک مشغول تولید نرم افزاری راجع به امام رضا (ع) هستیم
خوشحال میشم از نظرات و طراحی عزیزان بهره مند بشم

ضمنا بابت طراحی زیبا و قشنگتان نیز تشکر میکنم

آخرین ویرایش:

Yunes.grapix

Well-Known Member
سوال

عاشورا جان سلام ضمن عرض خسته نباشید و خدا قوت به خاطر کارهای قشنگت دو تا سوال داشتم
یک اینکه نورپردازی کارها رو در چه برنامه ای انجام می دی و اگه فرصتش رو داری یه توضیحی در مورد چگونگی انجامش بدی
دوم هم اینکه سه بعدی بودن یک سری از متنها رو چگونه انجام میدی
متشکر و ممنون

Yunes.grapix

Well-Known Member
سلام ... من در مورد سوالی که پرسیده بودم در مورد نورپردازی کارها عاشورا گفته بود که من توی فتوشاپ انجام می دم ولی من دوتا کار گذاشتم البته خیلی مبتدیه و به قشنگی کارهای شما نیست ولی هرکاریش کردم نورپردازیش خوب نشد و...
لطفا اگه میشه نظر بدید

راستی فرم اولیه پرچم رو هم از آرم پپسی استفاده کردم

آخرین ویرایش:
با سلام و تشکر از کارهای قشنگتون
دوستان و آقای عاشورا ایام فاطمیه نزدیکه و ما هم باز مثل ایامهای دیگه منتظر کارهای زیبای شما هستیم
ممنون
یا علی

[EHSAN]

Well-Known Member
نوشته امام علي (ع) به صورت فايل وكتور با خط معلي

بسمه تعالي
سلام عليكم
اين همون طرحيه كه توي كارهام ازش استفاده ميكنم مثلا همين آواتارم.
اين طرح تقديم به شما:
.jpg]

به صورت فايل Corel ، EPS و Illustrator ضميمه كردم كه دوستان بتونن استفاده كنند.
دعا بفرماييد.
يا علي

پیوست ها

• ali_Corel.rar
    5.8 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • ali_EPS.rar
    61.2 کیلوبایت · بازدیدها: 15
  • ali_Illustrator.rar
    5.1 کیلوبایت · بازدیدها: 11

sogoli

Active Member
در راستای ارج نهادن به ایثاروفداکاری شهدا سایت اینترنتی مردان بهشتی افتتاح گردید.
قطعا هرکاری که موجب بسط و گسترش فرهنگ شهادت شود در نزد خداوند پرارزش خواهد بود.
بنده هم به نوبه خودم سعی کردم با انجام چنین کار کوچکی وظیفه و دین خود را به انان ادا کرده باشم.
بنده دست کسانی را که قصد همکاری با این سایت را دارند صمیمانه می فشارم

www.mardanbeheshti.com پایگاه اینترنتی معرفی شهداو همرزمان آنان

جدیدترین ارسال ها

بالا