transformers_paykan

sajadjj

Member
ممنونم دوست من.:rose:

از شما هم ممنونم عزیز.این کار رو با 3dmax کار کردم و کلا 1 و نیم سال هست که با 3d آشنا شدم.
:rose:
راستی من که یک سال دارم تردی کار می کنم چیز زیادی یاد ندارم البته کار معماریم خوب شده اما انیمیشن اصلا یاد ندارم کلاسی جایی رفتی چون من که با آموزشی های که هست چه انگلیسی و چه فارسی زیاد یاد نگرفتم اگه کلاس رفتی کجا رفتی و چقدر هزینه اش شده راستی اگه قطعات سیستمت را بگی دیگه خیلی خوب میشه

tarkan_tan

Well-Known Member
owo خیلی حال کردم جو گرفته تصمیم گرفتم منم برم توکارش :green:
ممنونم عزیز.خوسالم که شما هم واسه این کار تشویق شدین.
موفق باشید.:rose:
owo سلام خیلی زیباست کار جدیدتون خسته نباشید :rose:
انیمیشن آدم آهنی رو هم خودتون ساختید؟
ممنونم.نه انیمیت حرکات نمایشی موشن کپچر هستن.فقط انیمیت تبدیل رو خودم ساختم.:cool:
owo راستی من که یک سال دارم تردی کار می کنم چیز زیادی یاد ندارم البته کار معماریم خوب شده اما انیمیشن اصلا یاد ندارم کلاسی جایی رفتی چون من که با آموزشی های که هست چه انگلیسی و چه فارسی زیاد یاد نگرفتم اگه کلاس رفتی کجا رفتی و چقدر هزینه اش شده راستی اگه قطعات سیستمت را بگی دیگه خیلی خوب میشه
نه تا حالا هیچ کلاسی نرفتم همین سایت مجید آنلاین بهترین مرجع برای کارهای 3d هست.من بیشتر اطلاعاتم رو از این سایت و دوستان و استادان عزیز کسب کردم.:oops:
سیستمم هم cpu:intel q9400 و ram:4gig کارت گرافیک هم ati hd 4700 series

آخرین ویرایش:
خوب کار کردی اما طرحت خیلی نو به نظر میرسه توی یادی پینت یه خورده قدیمیش کن که کارت علی به نظر برسه

جدیدترین ارسال ها

بالا