timer-show-hide

n_1366

New Member
بله صفحه ها bitmapهستند.الان با راهی که اون آقا به من گفت (mmbهای جدا)من هر صفحه رو داخل یک page گذاشتم و با page timer به page بعدی میرم حالا:1-صدا رو کجا بذارم که تو همه page ها خونده بشه؟
2-چطور میتونم زمانی که stopزدم timer رو هم نگه دارم؟
صداهام از نوع mp3 isjkn

Royan

مدیر انجمن فتوایمپکت
پیوست زیر رو دانلود کنید

وقتی صفحات زیاد بشن حجم پروژه شما افزایش پیدا میکنه . احتمالا تصاویر Bitmap شما هم زیاد هست .
کیفیت کار رو هم مد نظر بگیرید . پروژه نباید به هر شیوه و روشی به پایان برسه .
در مورد صدا هم کافیه که به وسیله دستوری در هر جایی که مد نظرتون هست شروع به پخش بشه و تا زمانی هم که شما دستور توقف صدا رو ندادید به پخش خودش ادامه میده . در تمامی صفحات . میتونید از Background music هم استفاده کنید . در تنظیمات صفحه (Page) قرار داره .

با مثالهایی هم که دوستان قرار دادند به یک جمع بندی کلی میرسید .
موفق باشید

پیوست ها

• Timer Show&hide .zip
    1.6 کیلوبایت · بازدیدها: 15

n_1366

New Member
تشکر از لطفتون ولی من می خوام زمانی که stop رو زدم page timer هم متوقف بشه و وقتی start رو زدم دوباره بخونه و page timer هم شروع به کار کنه.

Royan

مدیر انجمن فتوایمپکت
پیوست رو دریافت کنید
موفق باشید

پیوست ها

• pagetimer.zip
    1.9 کیلوبایت · بازدیدها: 10

n_1366

New Member
من یه پیوست براتون فرستادم که یه نمونه از کارمه ولی صفحه های قرآنی رو نذاشتم چون حجمشون زیاد بود من زمانی که دکمه pause رو میزنم صدا و صفحه ها متوقف میشه ولی وقتی مجددا play رو میزنم صدا پخش میشه ولی صفحه ها هنوز ثابته

پیوست ها

• mm.rar
    94.5 کیلوبایت · بازدیدها: 26

Royan

مدیر انجمن فتوایمپکت
شما دستور Page Timer رو درون کلید Play هم قرار بدید .

البته نمونه شما خیلی گویا نیست ولی چرا از اول این کار رو نکردید ..

Royan

مدیر انجمن فتوایمپکت
یک مقدار متمرکز مثالها باشید و عمیق تر مورد بررسی قرارشون بدید .
اگر باز هم مشکل برطرف نشد بفرمایید بنده در خدمت هستم .

n_1366

New Member
باز با شرمندگی من داخل play هم گذاشتم جواب نداد کلا چه pause کنم چه stop صفحه قرآنیم قفل میشه

n_1366

New Member
میشه لطفا رو ی پیوستی که براتون فرستادم برام توی play بنویسید و ببینید جواب میدی اگه جواب داد برام بفرستید

n_1366

New Member
سلام
مشکل play,stopحل شد الان مشکل من عقب و جلو کردن صدا همراه با تصویر من کد شو پیدا کردم و برای جلو رفتن نوشتم ولی میخوام رویدادش mouse down نباشه ولی این طوری که من نوشتم باید برای رفتن به page بعد حتما دکمه جلو رو بزنم نمی تونم یه رویداد خودم تعریف کنم .
حالا شما هم ببینید نظر بدید (پیوست رو)

پیوست ها

• mm.rar
    94.7 کیلوبایت · بازدیدها: 28

Royan

مدیر انجمن فتوایمپکت
این پیوست رو دانلود کنید ببینید مشکل برطرف شده .

پیوست ها

• Fix.zip
    185.2 کیلوبایت · بازدیدها: 32

جدیدترین ارسال ها

بالا