بی بی کد simple bedroom

yasmax

کاربر متخصص شبیه سازی معماری
:rose:سلام دوستای گل
این کار رو فقط و فقط برای تست نور پردازی انجام دادم.
vome light va vray sun hastesh
امیدوارم خوشتون بیاد... :)
اون کار که صندلی شیشه ای داره کاره یکی از شاگرد هام هستش من یه کوچولو تو ورپردازی کمکش کردم :)

پیوست ها

• 04.jpg
    04.jpg
    447.7 کیلوبایت · بازدیدها: 213
  • 01.jpg
    01.jpg
    480 کیلوبایت · بازدیدها: 148
  • 05.jpg
    05.jpg
    671.8 کیلوبایت · بازدیدها: 146
  • ae1.jpg
    ae1.jpg
    441.2 کیلوبایت · بازدیدها: 122
  • 11.jpg
    11.jpg
    642.1 کیلوبایت · بازدیدها: 173
آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
به به. خود کار خیلی عالی و متمایل به رئال میزنه . ولی یکی از چیزهایی که روش باید کار میکردی که کار توپ بشه اون لامپ های 100 واتی لوسترت هستن که از وری لایت استفاده کردی. چون رندرت تو روز پس نیازی به روشن بودنشون نبوده و می تونستی از متریال شیشه ساده استفاده کنی. اینجوری کارت تقریبا 100% رئال میزنه.

Hamed

Active Member
درود
بر تو استاد...
خوب کاری که به تاپ گالری اورموشن برسه مگه حرفی هم توش هست...مثله همیشه سریع و زیبا...معروفم شدی دیگه برو درسته
من که قابل نیستم بگم شایست هست برای تاپ گالری یا نه ولی خودشون میزارن...مبارک باشه...

علی علی

aroen

Well-Known Member
هی کار بزن بره اور موشن :shock: هی کار هی تاپ گالری اورموشن!! کارا فقط جهت رو کم کنی اورموشن زده میشه و هدف دیگه ای نداره!! تو دیگه کی هستی؟!؟!؟
تبریک میگم دوست عزیز شما افتخار مایی

*farshid*

کاربر VIP
خسته نباشی سعید جان
کار خیلی خوبی شده
مخصوصا رندر فضای نشیمن ... متریال کفش رو بینهایت دسوت داشتم

کارتو میفرستم تاپ گالری
:rose:

yasmax

ممنون فرشید جان لطف داری :)
ممنون از تاپ گالری :paint:

نمیدونم شما چند سال کار کردین تا به اینجا رسیدین ؟!
نمیدونم کی به درجه و حد شما برسم ؟
نمیدونم چند سال ؟
نمیدونم چقدر باید کار کنم ؟
نمیدونم باید با چه سیستمی شروع کرد ؟
نمیدونم باید با چه ورژنی از این نرم افزار کار کرد ؟
نمیدونم نمیدونم نمیدونم نمیدونم ....
ولی اینو میدونم من تازه همین الان تری دی مگس رو نصب کردم ودارم شروع به یادگیری میکنم تاریخ .دقیقه رو هم مینویسم در تاریخ 15/8/91 و در ساعت 01:36 دقیقه بامداد
که بزودی یه همچین نمونه کار دکوراسیون داخلی میزنم انشالله
ممنونم

.:BehzAd:.

Active Member
نمیدونم شما چند سال کار کردین تا به اینجا رسیدین ؟!
نمیدونم کی به درجه و حد شما برسم ؟
نمیدونم چند سال ؟
نمیدونم چقدر باید کار کنم ؟
نمیدونم باید با چه سیستمی شروع کرد ؟
نمیدونم باید با چه ورژنی از این نرم افزار کار کرد ؟
نمیدونم نمیدونم نمیدونم نمیدونم ....
ولی اینو میدونم من تازه همین الان تری دی مگس رو نصب کردم ودارم شروع به یادگیری میکنم تاریخ .دقیقه رو هم مینویسم در تاریخ 15/8/91 و در ساعت 01:36 دقیقه بامداد
که بزودی یه همچین نمونه کار دکوراسیون داخلی میزنم انشالله
ممنونم

ببین تو هم میتونی به اون سطح برسی حتی بهتر از اون خودت میدونی لازمه استاد و خبره شدن تو هر ضمینه ای اول علاقه هست بعد تمرین و پشتکار,

من همیشه و همه جا گفتم اول عشق علاقه بهد تمرین و پشتکار بعد صبر و حوصله تمیرن و پشتکار زمانی جواب میده که شما صبر و حوصله داشته باشی

تو این راهی که شروع کردی خیلی وقت ها به بن بست های میرسی خسته میشی بعضی جاها آدم کم میاره و میخواد بیخال بشه همه کسانی که تو زمینه هنر و تری دی الان استاد هستن این هنر رو با خودشون تو دنیا نیاوردن بلکه به دستش آوردن پس عجاه نکن و میسرت رو ادامه بده.
امید وار جواب چهار تا سوال اولت رو گرفته باشی که لابه لای حرف های که گفته شده خیلی چیزه های نگفته هم هست که خودت بهشون میرسی.

سیستم.سیستم خوب و قوی لازمه این حرفه هست هرچقدر سیستم بهتری داشته باشی کار هم به تبع اون بهتر میشه تست بیشتر میگیری بعضی وقت ها مجبور نمیشه به خاطر سخت افزار قوی بیخیال خیلی چیزا بشی از مدلینک های خوب و پر دیتیل پرته تا تنظیمات نور و متریال ولی خوب فعلا به فکر سیستم خیلی قوی نباش با یه سیستم معمولی هم میتونی خودت رو به یه سطح خوب برسونی.

ورژن هم خیلی مهم نیست همشون مثل هم هستم فقط تو ورژن های جدید تر یه سری امکانات اضافه میشه ولی من خودم همیشه با یه ورژن پایین تر از ورژن روز کار میکنم چون پلاگین های رو که لازم دارم برای ورزن نهایی ش نیومده الان که مکس 2013
ورژن نهایی هست من با 2012 کار میکنم.

تو امضات خیلی آموزش های خوب خوب داری با همون نا شروع کن و خیلی به فکر پول در آوردن نباش با فروش اینا.بشین کار کن نتیجه میگیری کارت رو بذار تو گالری تا نقد بشه کتاب بخون تا میتونی رفرنس جمع کن و کار ببین.کاری هم به نقد های تند و زننده نداشته باش فقط قبول کن روزی خودت به سطحی میرسی که که یاد خیلی چیزا تو گذشته می افتی ........

یه چیز خیلی مهم تو این راه بخیل نباش چون هر چیزی رو که میدی با همون دست پس میگیری.

موفق باشی و امید وارم به تما چیزای که میخوای برسی
.

آخرین ویرایش:

yasmax

davoodafshar: دوست عزیز ممنون از تعریفت
ببین شما خودتون باید اراده داشته باشی و هدف...
مطمئن باش اگه خودت بخوای هیچ چیزی غیر ممکن نخواهد بود...
:neutral:
با ارزوی موفقیت روز افزون

Violet89

Active Member
سلام
کارتون زیباست، اما کاش کمی درباره کارتون توضیح میدادید، تا ما مبتدی ها هم کارمون کمی به کار شما نزدیک بشه:neutral:
به هر حال کارتون فوق العادهست، تبریک برای تاپ گالری هم برای استاد و هم برای شاگرد استاد، که برای خودشون استادین:rose:
موفق باشید

yasmax

ممنون دوست عزیز
توضیج خاصی نیست فقط از نور hdri استفاده کردم و خورشید
exponential
با فتوشاپ یخورده سفید کردم کارو و با افتر افکت خیلی کم بهش افکت دادم.متریال کف خیلی ساده هستش فقط بهش رفلکت دادم 0.75
تنظیمات دوربین هم : fnumber : 16
film speed : 5
shuter speed : 950
:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا