scan

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
خوب اینم که مصطفی گفت خوبه منتها اگر دنبال مارک قدیمی و شناخته شده هستین که ازمایش خودشم پس داده باشه به نظر من اول جنیوس و بعد اچ پی و بعد اپسون خوبه.

مارکهای متفرقه مثل BenQ یا Brother یا ... هم هستن ولی به اندازه اون اولیا شناخته شده نیستن.

longhorn

Member
بابا جون لطفاً در مورد برند هایی با این عظمت همین جوری صحبت نکنید
اینها هر کدوم واسه خودشون برو بیایی دارن
اینجوری هم که نمیشه اسکنر انتخاب کرد آقا حمید شما اگه جدی دنبال اسکنر هستی باید به سایتهایی که کارشون مقایسه مدل های مختلفه مراجعه کنی . اونها هم حرف بدون دلیل و همین جوری نمیزنند .
این سایتها با دلیل و مدرک در مورد مدلهای مختلف از شرکت های مختلف نظر کارشناسی میدن . شما اونجا خیلی قدرت برای انتخاب داری و حتی میتونی قیمت رو هم در نظر بگیری .
به نظر من اگه میخوای یه انتخاب درست داشته باشی حتماً یه سر به اونحا بزن .

در مورد این نرم افزار Ocr هم که صحبت شد تا اونجا که من خبر دارم هنوز نرم افزاری به صورت تجاری تو بازار نمیشه پیدا کرد که فارسی باشه ولی پند تا شرکت دارن روی این قضیه کار میکنند که یکیشون هم که من یه خبری داشتم ازشون به جاهای خوبی رسیده بودند .
ولی اگه شما دوست داری که از این نرم افزار ها استفاده کنی بهترین گزینه استفاده از Ocr عربی یه . که خودت میتونی بعداً واسه اون چهار تا حرف دستی یه کاری بکنی (این هم خیلی سخت نیست . از تایپ راحت تره) . الان هم دیگه تقریباً اکثر اسکنر ها این قابلیت رو دارند

جدیدترین ارسال ها

بالا