scan

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
اول اینکه خوش اومدی به جمع بچه ها.

دوم اینکه سوالت نامفهوم عزیز جان!! منظور اینه که یه عکسی رو که دارای متن هست رو میخوای اسکن کنی بعد متن داخل عکس رو ویرایش کنی؟

بیشتر توضیح بده.

hamid ir

Well-Known Member
اگه عکسه که باید کیفیت مناسبی داشته باشه.
اگه میخوای اسکن کنی بعد نوشته رو جداکنی یکمی باید دقت کنی.چون باید از اسکنر خوب و مناسبی استفاده کنید تا نوشته هات به صورت رنجه رنجه نشه.البته احتمال اینکه نوشته هات حالت رنجه رنجه پیدا کنه زیاده.

GFX Master

حمید جان اگر منظور ایشون این کاری باشه که من گفتم روش خاص خودشو داره. به همراه بعضی اسکنرها یه نرم افزار به نام OCR عرضه میشه که وظیفش همینه. شما تصویر متنت رو اسکن میکنی داخل این برنامه و خود برنامه تصویرت رو به داخل word منتقل میکنه و شما میتونی ویرایشش کنی.

گمونم رو متن انگلیسی کار می کنه فقط.درسته سارا جان؟
واسه من فارسی ها رو نمی شناسه.

nima_dsnr

کاربر VIP
انگلیسیشو که دیدم.
ولی فارسیشم هست که من دنبالشم اما هنوز گیر نیاوردم.

GFX Master

بله منم فقط انگلیسیشو دیدم ولی میگفتن فارسیشم دارن درست میکنن.

راستی حمید همونطور که گفتم این برنامه همراه اسکنر هست و اگر اسکنرت این قابلیت رو داشته باشه خودش باید تو سی دی نصبش داشته باشه.

mostafa_az

Well-Known Member
منم برم سی دی های اسکنرم رو بگردم شاید داشته باشه . آخه دو تا سی دی روش داره ولی حجم خود درایور اسکنر 100 مگ هم نمیشه . :d

مخلصیم
مصطفی

GFX Master

این نرم افزار بیشتر از طرف اسکنرهای Hp ساپورت میشه. و هر اسکنری این قابلیت رو نداره.

حمید جان گفته بودم فارسیش رو من که تا حالا ندیدم ولی شنیدم که یه سرکت ایرانی داره روش کار میکنه. حالا کی بیاد تو بازار خدا میدونه!!!

GFX Master

اسکنر Hp خوب و ساده فکر کنم 70 - 80 تومن قیمتش باشه. البته دقیق نمیدونم ولی حدودا فکر کنم این قیمت باشه

hamid ir

Well-Known Member
من یه دونه قیمت کردم 90 تومن.
اسم این مدلا چیه؟بگم یه اسکنر میخوام که نوشته جدا کنه!!

GFX Master

hamid ir گفت:
اسم این مدلا چیه؟بگم یه اسکنر میخوام که نوشته جدا کنه!!

tooth.gif
نه بابا نری اینو بگی!

اولا اگر خواستی بخری حتما برو از کسی بخر که خودش از اینجور مسایل سر دربیاره. نه اینکه تا بهش بگی OCR رو ساپورت کنه بهت بگه اره اره همینی که تو میگی رو ساپوت میکنه!!!

بعدشم قبل از اینی که بخری یه سر به سایتای شرکتای معروف مثل HP یا EPSON یا GENIUSE بزن و ببین کدوم مدلاشون OCR رو ساپورت میکنه.

راستی اسکنرهای جنیوس هم محشره شاید بگم از اچ پی هم بهتره.

hamid ir

Well-Known Member
والله من که از پرینتر Hp راضی نیودم.نمیدونم اسکنرشم همینطوریه یا نه؟
حالا اگه فهمیدی کدوما بهتره یه ندا بده

mexo

Member
اقا من دیروز یه سی دی از امپرر دیدم که مجموعه نرم افزار های Ocrرو داشت اونو پیدا کنین بگیرین مطمئنا بدرد می خوره!!!

mostafa_az

Well-Known Member
به نظر شخص بنده اگه اسکنر خوب در قیمت 80 میخواین فقط BenQ . از اسمش و محصولاتش واقعا بدم میومد اما خداییش الان که این اسکنر رو دارم دیگه هیچ مارکی رو قبول ندارم . از نظر کیفیت و سرعت اسکن تا بحال که کاستی ازش ندیدم . واقعا با کیفیت و سریع هستش .

راستی مدلش هم 6550T هستش .

مخلصیم
مصطفی

جدیدترین ارسال ها

بالا