save کردن کرل توضیح بدین

bernadett

New Member
سلام من با saveکردن کرل مشکل دارم اندازه صفحه ای که می بندم وقتی saveمیشه به اندازه اصلیش نمی شه.انگار تو اندازه ها فرق داره.می شه راهنماییم کنین؟من تو بقیه موارد مشکل ندارم.:)

bernadett

New Member
جواب لطفا واقعا گیج شدم

سلام .می خواستم بگی بهم optionهای saveدر کرل ب چه صورت باید تنظیم بشن.چون من موقع save کردن کادرم درس اندازه صفحه ای که بستم نمی شه.مثلا من صفحه ام a4هستش اما در موقعی که saveمی کنمش اندازش اصلا 21*29.7 از تمام دوستان خواهشمندم حداقل یک جواب ر چند کوتاه لطف کنن بدن.از با تجربه های سایت.چون واقعا این موضوع داره عصبیم می کنه.اگه بخواین می تونم فایلمو بذارم.تا ببینین.:-?:-?

Hi MAJID

کاربر VIP
سلام دوست عزیز ورودتون رو به مجید آنلاین تبریک میگم .:oops:کرل بر اساس اندازه صفحه کار شما رو ذخیره نمیکنه بر اساس اندازه شکلی که در صفحه دارین ذخیره میکنه دوست عزیز :)

bernadett

New Member
سلام دوست عزیز ورودتون رو به مجید آنلاین تبریک میگم .:oops:کرل بر اساس اندازه صفحه کار شما رو ذخیره نمیکنه بر اساس اندازه شکلی که در صفحه دارین ذخیره میکنه دوست عزیز :)
مرسی از جوابتون .اندازه اشکال من به همون اندازه ای هست که کشیدم ومی خوام به کرل ببرم.می شه واسه نحوه سیو در کرل به پی اس دی توضیح بدین واسم.؟

Hi MAJID

کاربر VIP
اگه شما لطف کنید از تنظیمات save یک پرینت اسکرین بگیرید و بذارید . بهتر میتونم کمکمتون کنم . ممنون .:rose:

nima_dsnr

کاربر VIP
شما 2 کار میتونید بکنید.
یا مستقیم Export کنید و با پسوند PSD خروجی بگیرید و تو فتوشاپ باز کنید...
یا موقع Export کردن با پسوند EPS خروجی بگیرید که در این حالت موقع باز کردن در فتوشاپ
ازتون سوال میکنه که با چه پسوندی و چه رزولیوشنی میخاید باز بشه؟
مزیت پسوند eps نسبت به psd اینه که دیگه تو بزرگ کردن افت کیفیت ندارید.

bernadett

New Member
مرسی آقای نیما مشکلم حل شد .ولی دوست داشتم طریقه اکسپورت کردن رو بدونم.مرسی واقعا لطف کردین.افت کیفیت نداشتم یه نفس راحت کشیدم.فقط سرعت کامیوترم بسیار پایین می یاد.:rose:

bernadett

New Member
این هم عکس از نحوه کارم خیلی لطف می کنین جواب بدین اقای مجید.:rose:ترتیب شماره عکس ها به ترتیب انجام دادنشون هست.عکس 4ببینین تو صفحه a4این چه اندازه ای شده؟لطفا ایراداتم رو در نحوه سیو بفرمایین.لطفا یه توضیح هم با عرض معذرت از نحوه سیو به صورت لایه باز در psdمی خواستم.در ضمن این طرح برای روی جلد بروشور هست در ابعادa4 .به صورت افقی.
:shock:

پیوست ها

• 1.JPG
    1.JPG
    136.3 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • 2.JPG
    2.JPG
    137 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • 3.JPG
    3.JPG
    149.7 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • 4.JPG
    4.JPG
    86.7 کیلوبایت · بازدیدها: 7
آخرین ویرایش:

Hi MAJID

کاربر VIP
ببخشید که خیلی دیر شد دوست عزیز :rose: خب بریم سر اصل مطلب مشکل شما تو تنظیم Resolution هست که از 72 باید به 300 تغییر کنه:rose: و اما لایه باز شدن در PSD تو کارل همچین امکانی نیست دوست عزیز :) امیدوارم موفق باشید .:oops:

پیوست ها

• 3.JPG
    3.JPG
    206.2 کیلوبایت · بازدیدها: 5

bernadett

New Member
با عرض پوزش نشد اقای مجید دوباره همون مشکل قبلی پیش اومد با اینکه در کرل همون کارو انجام دادم و با رزولیشن 300 گرفتم اینم عکسش در کرل.خیلی عجیبه.خواهشن جواب بدین.

پیوست ها

• 5.JPG
    5.JPG
    88.3 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • 4.JPG
    4.JPG
    86.7 کیلوبایت · بازدیدها: 3
آخرین ویرایش:

Hi MAJID

کاربر VIP
ببخشید دوست عزیز اگه امکان داره فایلت رو میل کن تا برات درست کنم . اینجوری من خودم هم گیج شدم :shock:

nima_dsnr

کاربر VIP
کاری نداره که دوست جون!
برو تو قسمت File> Export و پسوند مربوطه psd رو انتخاب کن.
دقیقا یادم نیست که برای eps هم باید اکسپورت کنی یا save as کنی! ولی یکی از این دوتا.
برای eps هیچ گزینه ای رو نمیخاد تغییر بدی فقط وقتی میخوای توی فتوشاپ بازش کنی رزولیوشن رو روی 300 بزار (برای آ4)
برای psd هم موقع خروجی گرفتن رزولیوشن رو همینجوری که مجید گفت روی 300 بذار.

ولی برای این مشکلت من پیشنهاد میکنم با همون eps سیو کن و تو فتوشاپ بازش کن که افت کیفیت نداشته باشی.

bernadett

New Member
مرسی از اینکه جواب می دین تند تند .کلی ذوق ملگ شدم دوست جونها.ولی اقای نیما من eps exportکردم کیفیت با بزرگ کردن پایین میاد.آخه چرا هرچی هرکی می گه واسه من برعکسه؟البته از اونجایی که بنده ی کم فروم ندیده هستم روزی ند بار میام اینج و با دیدن جواب دوستان کلی از خودم ذوق می کنم.این خاصیت یه عضو جدیده.
:-?

آخرین ویرایش:

bernadett

New Member
من براتون میل کردم آقای مجید.ممنون می شم اکه واسم توضیح بدین چطور انجامش بدم.یعنی اشکال کارمو متوجه بشم.که با توجه به راهنمایی های شما باز م نتونستم.ممنون.:rose:

Hi MAJID

کاربر VIP
سلام برنادت عزیز من فایلتون رو اکسپورت کردم و داخل فتوشاپ هم با همون سایزی که داخل کرل بود باز کردم و هیچ مشکلی نبود . :shock: فقط میتونم بگم شاید مشکل از صفحه جدیدی که داخل فتوشاپ باز میکنید باشه دوست عزیز ، شاید !! ببخشید که نتونستم کمکتون بکنم :sad:امید وارم بقیه دوستان سری به این تاپیک بزنن و مشکلتون رو حل کنن :rose:

nima_dsnr

کاربر VIP
مرسی از مرام مجید.
اگه این راهی که من میگم انجام میدی و باز هم بی کیفیت میشه مال اینه که 100% زوم نمیکنی.
یعنی در واقع درسته و اگه زومش کنی خطای چشم هم درست میشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا