Preview AI EPS PDF PSD CS3 in explorer Solution

Phonix_NL

Active Member
فكر كنم تمام دوستان موافق هستند كه يكي از بزرگترين مشكلات در Windows Explorer اينه كه قابليت
Thumbnail و ديدن شكلك فايلهاي PSD و AI وجود نداره

استفاده از برنامه بريج هم هميشه گزينه مناسبي نيست
خيلي وقتها نياز به سرچ سريع هست يا مسائل ديگه كه اين مشكل رو تشديد ميكنه
براي ورژن Cs-CS2 من فايلهاي DLL داشتم كه اين مشكل رو حل ميكرد اما نميدونستم كه روي CS3 هم ميشه اين كار رو كرد

پكيجي كه براي دانلود ميزارم قابليت ديدن شكلك يا Thumnail فايلهاي PSD-AI-PDF-EPS رو در ورژنهاي CS-CS2-CS3 فراهم ميكنه.حجم كمي هم براي دانلود داره كلا 400 كيلوبايت هست به همراه يه فايل PDF كه توضيح كار و نجوه استفاده از فايلهاي داخل پكيج رو داره

فقط لازم به تذكر هست كه براي استفاده از اين پكيج بايد از reg File استفاده كرد كه در پكيج هست و نيز تغيير بسيار كوچكي در رجيستري ويندوز.
دوستان حرفه اي تر ميدونن كه اضافه كردن رجيستري جديد گاهي منجر به ايجاد مشكل براي كاركرد ويندوز ميشه يا
تاثيرات منفي روي سيستم ميزاره
ار طرفي چون براي استفاده از اين پكيج نياز به تغيير رجيستري هست(كار خيلي كوچك و ساده اي هست) توصيه ميكنم حتما براي احتياط يه Backup از رجيستريتون بگيرين
در آخر مسئوليت استفاده از اين پكيج به عهده خودتونه و من صرفا اين رو براي دانلود ميزارم
البته من خودم دارم به راحتي ازش استفاده ميكنم و تقريبا 75 درصد فايلهاي بالا رو برام به صورت Thumbnail نمايش ميده
ديگه خودتون ميدونيد
کد:
http://rapidshare.com/files/109635784/TPSDAI-PNX.7z
password : @pnx
براي نصب حتما فايل PDf همراه رو به طور دقيق بخونيد و بهش عمل كنيد

يا حق

آخرین ویرایش:

bahadorkhan

Member
سلام
دوست عزيز من خوبي؟
من يه چيز ديگه دارم اينو پيشنهاد ميكنم كه ديگه در د سر ريجستري هم به بچه ها نديم
اسم اين يكي ST.Thumbnails.Explorer.v1.2.2240 هست .
يه سرچ بكنين تونت پيداش ميكنين .
من كرك شده شو دارم اگه پيدا نكردين بگين براتون بذارم اينجا
حجمش حدود 2 مگا بايته
خوش باشيد

Phonix_NL

Active Member
عزيز
بحث سر اينه كه Windows Explorer بتونه اين كار رو بكنه وگرنه از اين دست برنامه ها زيادن
اين برنامه رو هم كه معرفي كردي دارمش برنامه بدي نيست تستش كردم قبلا

منتها اگر قرار باشه از برنامه خاصي براي اين كار استفاده كنم خوب فكر كنم برترين و بهترينشون
Abobe Bridge 2.0 هستش ديگه لازم به برنامه هاي ديگه نيست

بحث اينه كه بدون نياز به برنامه خاصي و سريع از طريق خود ويندوز بتونيم اين كار رو بكنيم
فكر كنم اين مورد برات پيش اومده باشه

يا حق

NAKOOT

Well-Known Member
قبلا یکی از بچه ها همچین چیزی رو معرفی کرده، منم استفاده کردم و کار هم می کنه ...

Phonix_NL

Active Member
كار كردنش كه كار ميكنه اما حدود 80 درصد فايلها رو نشون ميده
روي EPS هم جواب ميده اما حدود 50 درصد
بنابراين اگر فايلي رو نشون نداد باهاش ور نرين

در ضمن اون تغييري هم كه دستي توي رجيستري بايد بدين به اين خاطره كه
اليستراتور هر بار كه اجرا ميشه نتونه توي رجيستري تغيير بده و امكان ديدن فايلهاي AI از بين بره

باز ميگم براي احتياط حتما يه بك آپ بايد خود RegEdit بگيرين و در صورت هر مشكلي رجيستري رو به حال اولش برگردونين

اميدوارم مفيد بوده باشه

يا حق

NAKOOT

Well-Known Member
برای من همرو نشون می ده، فقط فایل های خیلی سنگین رو یکم با تاخیر نشون می ده ...

جدیدترین ارسال ها

بالا