PHP Rider - سيستم مديريت وبلاگ فارسي (جديد)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Jasem

Member
من نمي تونم نصبش كنم !!!
اين ارور رو مي ده !!
You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1

در مورد مراحل نصبش يك توضيحي مي دي چي كارهاي بايد كرد ؟!!

arash_com

New Member
منم نصبش كردم ولي موقع لاگين كردن اين ارور مي ده :
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ebrahimi/public_html/a/admin/login.php:3) in /home/ebrahimi/public_html/a/admin/login.php on line 35on line 38

modir

New Member
آيا چرا؟

و فرمود :
به نظر خيلي خوبه
چند پيشنهاد داشت

1 - نظرات خوانده نشده رو مشخص كنه - مثل پارسي بلاگ و پرشين بلاگ كه نظرات جديد رو برجسته مي كنه (تعداد نظرات جديد رو با رنگ ديگه نشون بده)
2 - كسي كه نظر مي ده٬ بتونه پيغامش رو به صورت خصوصي و به طوري كه فقط صاحب سايت بتونه اونهارو بخونه ٬ ارسال كنه
3 - براي خالي نبودن عريضه! :D
4 - اديتور برنامه هم به نظر مي رسه از شكلكها حمايت نمي كنه (Smilleys) اديتور FCKeditor به نظر من بهتره :cool:
5 - لينك هميشگي به يادداشت هم داشته باشه :lol:
6 - براي قسمت مديريت اعضاء ٬ براي هر كاربر (يا كارگر ٬ فرقي نمي كنه !) يك شناسنومه هم داشته باشه بيد
5 - و ديگه اينكه قسمت لينكدوني اگه شمارشگر لينك و آرشيو داشته باشه بيد ٬ خيلي خوب بيد
ممنون ٬ مرسي ٬ مچكر (متشكر) و از اين چيزا!
:D

Jasem گفت:
من نمي تونم نصبش كنم !!!
اين ارور رو مي ده !!
You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1

در مورد مراحل نصبش يك توضيحي مي دي چي كارهاي بايد كرد ؟!!

اين مشكل رو من نداشته ام ... نميدونم چيه ؟؟

arash_com گفت:
منم نصبش كردم ولي موقع لاگين كردن اين ارور مي ده :
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ebrahimi/public_html/a/admin/login.php:3) in /home/ebrahimi/public_html/a/admin/login.php on line 35on line 38

اين همون مشكلي كه گفتم داره ... ظاهرا يكي گفت اگه در php.ini قسمت register_globals رو برابر با on قرار بديد حل ميشه ... خودم امتحان نكردم ... كسي امتحان كرد بگه ...

amir_s گفت:
سلام ... آقا منظورت از اينكه گفتي چي بود ؟

من منظور شما رو دقيقا نفهميدم

modir گفت:
و فرمود :
به نظر خيلي خوبه
چند پيشنهاد داشت

1 - نظرات خوانده نشده رو مشخص كنه - مثل پارسي بلاگ و پرشين بلاگ كه نظرات جديد رو برجسته مي كنه (تعداد نظرات جديد رو با رنگ ديگه نشون بده)
2 - كسي كه نظر مي ده٬ بتونه پيغامش رو به صورت خصوصي و به طوري كه فقط صاحب سايت بتونه اونهارو بخونه ٬ ارسال كنه
3 - براي خالي نبودن عريضه! :D
4 - اديتور برنامه هم به نظر مي رسه از شكلكها حمايت نمي كنه (Smilleys) اديتور FCKeditor به نظر من بهتره :cool:
5 - لينك هميشگي به يادداشت هم داشته باشه :lol:
6 - براي قسمت مديريت اعضاء ٬ براي هر كاربر (يا كارگر ٬ فرقي نمي كنه !) يك شناسنومه هم داشته باشه بيد
5 - و ديگه اينكه قسمت لينكدوني اگه شمارشگر لينك و آرشيو داشته باشه بيد ٬ خيلي خوب بيد
ممنون ٬ مرسي ٬ مچكر (متشكر) و از اين چيزا!
:D
ممنون از شما ... تقريبا نصف اون چيزهايي زو گفتين داره ... فقط همون چيزهاي ريزيه كه گفتين ... كه يواش يواش اضافه ميشه ...

Ghamnevis

Well-Known Member
من هم هركاري كردم نتونستم روي لوكال نصبش كنم....

ولي باز هم ممنون از زحمات شما...

منتظر پرتال مديريت محتواي شما هم هستيم...

خسته نباشيد
سايان

Ghamnevis

Well-Known Member
اين فايل در پوشه اصلي وب سرور شما هستش ..

اگر لوكال كار ميكنيد توي پوشه php يا Apache (يادم رفت كدومشون)
اگر روي سرور كار ميكنيد حتما بايد مدير سرور باشيد تا بهش دسترسي پيدا كنيد !

فكر ميكنم راه ديگه اي هم براي روشن كردن Register_Global هستش...

توي يك اسكريپت ديدم اينكار توسط .htaccess انجام شده بود :shock: :wink:

amir_s

Active Member
mollasadra گفت:
اگه اون رو گير بيارين و گار كنه كه عالي ميشه !!
عزيز شما به جاي اينكه مستقيما اسم متغير هاتون رو استفاده كنيد بهتره كه از آرايه هايي استفاده كنيد كه براي همين متغير هاي Post و Get توي Php طراحي شده ...
مثلا براي گرفتن متغير توي فايل php به جاي نوشتن variable$ از $_POST["variable"] استفاده كن ...
اينطوري هم امنيت سيستم به مقدار زيادي بالا ميره .. هم احتياجي به on كردن اون پارامتر نيست ...
موفق باشي !
ببخشيد ... اين جا چون فارسي هست يه كم ناجور شد .. اين تيكه رو كپي كن توي نوت پد بريز بعد بخون ... !

aldavood

Member
دروود
وبلاگ قشنگ و تقریبا کاملی بود
باید تکمیل تر بشه
موفق و سبز باشید
واقعا خسته نباشید

amir_s گفت:
عزيز شما به جاي اينكه مستقيما اسم متغير هاتون رو استفاده كنيد بهتره كه از آرايه هايي استفاده كنيد كه براي همين متغير هاي Post و Get توي Php طراحي شده ...
مثلا براي گرفتن متغير توي فايل php به جاي نوشتن variable$ از $_POST["variable"] استفاده كن ...
اينطوري هم امنيت سيستم به مقدار زيادي بالا ميره .. هم احتياجي به on كردن اون پارامتر نيست ...
موفق باشي !
ببخشيد ... اين جا چون فارسي هست يه كم ناجور شد .. اين تيكه رو كپي كن توي نوت پد بريز بعد بخون ... !

حالا فكر كنم در آخر همون كارو بايد بكنم ...

tamizi

Member
سلام

سلام ... خسته نباشيد .... حالا اين ورژن از اامنيت لازم برخوردار هست ؟؟ :neutral:

B3ven

Member
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/amindan/public_html/weblog/admin/install.php:514) in /home/amindan/public_html/weblog/admin/install.php on line 629

تاحالا کسی چنین اروری رو دیده؟

آخرین ویرایش:
behradkazemi گفت:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/amindan/public_html/weblog/admin/install.php:514) in /home/amindan/public_html/weblog/admin/install.php on line 629

تاحالا کشی چنین اروری رو دیده؟

اين همون مشكلي بود كه گفتم ... ميدونم چه جوري حلشكنم ولي وقت زيادي ميبره...
اگه وقت داشتم حتما تموم ميكنم و همينجا ميگم

awt

Member
سلام
چیز خیلی باخالی به نظر می رسه
آقا بطفا یه کم زودتر تمومش کن تا بچه ها ازش لذت ببرن
من که حتما لذت می برم :cool:

awt

Member
سلام
آقا پس این مدیریت وبلاگ جدید چی شد ما که بی صبرانه منتظریم

وضعیت