PHP Rider - سيستم مديريت وبلاگ فارسي (جديد)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بابا من هم مثل شما دنبالش هستم ...
با اقا مجيد حرف زدم ... فكر زياد طول نكشه ...

amin_salehi

Member
اقايون سلام
ميشه بگيد لينك دانلود ورژن اصلي ان چيه
يا به من pm بزنيد
خيلي ممنونم

مثل اينكه اينجوري نميشه ... تا حالا به چند نفر دادم برا رفع اشكال ولي هنوز خبري نيست .... عيب نداره ..

هر كسي كه به php تسلط داره (جدي) يه پيغام بما بده ببينم چي ميشه ... (برنامه يه مشكل تو header داره كه نميدونم چجوري حل كنم ...)

ممنون ميشم

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام..

توي انجمن سرور سايد مطرح كنيد و از اميد كمك بخوايد..

مطمئنا كمك خواهد كرد..

ميخوايد مشكل را براي من بگيد توي پ.خ تا من خودم ازش كمك بگيرم..

مخلصم
سايان

hori

New Member
من هم منتظر لينك دانلودش هستم اما يه سوال هم داشتم اونم اينكه كد هاي كه تو قالب اصلي به كار ميره پي اچ پي هستش مثل وردپرس يا كد هاي داره مثل مووابل تايپ ؟

spsgorgan

Active Member
دوستان يك مقدار منطقي باشيد . اين كه نشد . 9 صفحه اينجا هست همگي داريد هي ميفرماييد زودتر ! بابا ايولا شما كه ميدونيد يا نميدونيد برنامه نويسي چه مشكلاتي داره نبايد هي الكي پست بديد كه !
اگر آماده بشه همينجا اعلام ميشه . مطمپن باشيد !؟ من از دوستمون هم ميخوام تا مشكلشون رو حداقل اينجا مطرح كنند يا اگر جايي مطرح كردند لينك آنجا را لطف بفرمايند .

سربلند باشيد

ممنون از پيگيري شما ... مطمين باشيد من هم پيگير هستم ... الان كه انجمنها دوباره راه افتاده و من هم سرم خلوت شده مطمينا كار سريعتر تموم ميشه ....
در اولين فرصت يك نمونه ميزارم برا دانلود ... تا خودتون امتحان كنيد ببينيد مشكلاتش چيه (با اين حال كه با مشكلاتش هم كاملا درست كار ميكنه)

يه چيز ديگه بگم كه بعضيها ديگه واقعا خيلي ميخوان ... نميدونم قبلا گفته بودم يا نه ولي من فقط چند وقته يه چيزهايي تو php ياد گرفتم و هنوز دارم ياد ميگيرم همينجوري كه دارم جلو ميرم .... پس فعلا انتظار چيزي به اندازه mt رو نداشته باشيد ...

آخرین ویرایش:

aminhastam

New Member
ايول

به نظر سيستم خيلي خوبي مياد ولي حتماْ مثل Mt امكان داشتن چند وبلاگو توش قرار بده . اگه اين كارو بكني مطمين باش ميگره .

بالاخره انتظارها به پايان رسيد (تقريبا)

اين هم از اين ... هيچ تضميني نمكنم كه كار كنه ... فقط برا اينكه شما امتحانش كنيد و اگه كسي تونست كمكم كنه تمومش كنم ... !!

از اينجا دانلود كنيد ...

http://blog.robot.ir/mollasadra

آخرین ویرایش:
اين برنامه روي لوكال هاست هم قابل نصب هست ؟

اين برنامه روي لكال هاست هم قابل نصب هست ؟
سلام خسته نباشي
من اين برنامه رو روي لوكال نصب كردم بعد از وارد كردن مشخصات ديتابيس دكمه ادامه رو كه ميزنم
اين ارور مياد :
Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at e:\program files\easyphp\www\rider\admin\install.php:514) in e:\program files\easyphp\www\rider\admin\install.php on line 626
ولي خوب تيبل ها ساخته ميشه و بعد وقتي به وبلاگ مي رم اين ارور ها در بالاي آمار سايت
ميآد:

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in e:\program files\easyphp\www\rider\count_show.php on line 9
بازدید امروز : بار
بازديد ديروز : بار
مجموع بازدیدها :

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in e:\program files\easyphp\www\rider\count.php on line 16
در حال حاضر 1 نفر در وبلاگ
آنلاين است.

5 بازديد اخير از :

دقيقا همين طوري
شايد به خاطر اينكه روي لوكال هاست نصب كردم آره ؟
اگه از لحاظ امنيت خوب باشه سيستم خوبي هست بيشتر روش كار كن يه چيز توپ در بيار
موفق باشي

آخرین ویرایش:

hori

New Member
اين تو لوكال نصب ميشه ؟
اخه تو لوكال من صفحه نصبش رو نمياره !!! :oops:

amir_s

Active Member
خوبه ولي سوتي زياد داره ... بهتره توي php.ini قسمت register_globals رو برابر با on قرار بديد ... ولي بازم باگ زياد داره ...!

desperados گفت:
اين برنامه روي لكال هاست هم قابل نصب هست ؟
سلام خسته نباشي
من اين برنامه رو روي لوكال نصب كردم بعد از وارد كردن مشخصات ديتابيس دكمه ادامه رو كه ميزنم
اين ارور مياد :
Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at e:\program files\easyphp\www\rider\admin\install.php:514) in e:\program files\easyphp\www\rider\admin\install.php on line 626
ولي خوب تيبل ها ساخته ميشه و بعد وقتي به وبلاگ مي رم اين ارور ها در بالاي آمار سايت
ميآد:

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in e:\program files\easyphp\www\rider\count_show.php on line 9
بازدید امروز : بار
بازديد ديروز : بار
مجموع بازدیدها :

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in e:\program files\easyphp\www\rider\count.php on line 16
در حال حاضر 1 نفر در وبلاگ
آنلاين است.

5 بازديد اخير از :

دقيقا همين طوري
شايد به خاطر اينكه روي لوكال هاست نصب كردم آره ؟
اگه از لحاظ امنيت خوب باشه سيستم خوبي هست بيشتر روش كار كن يه چيز توپ در بيار
موفق باشي
شما اين رو امتحان كنيد (بايد فقط اين رو كپي و پيست كني) ... فكر كنم حل شه :

rider/admin/install.php?do=install_end/

hori گفت:
اين تو لوكال نصب ميشه ؟
اخه تو لوكال من صفحه نصبش رو نمياره !!! :oops:

اتفاقا رو لوكال من قشنگ كار ميكنه ... (احتمالا مشكل از شماست)

amir_s گفت:
خوبه ولي سوتي زياد داره ... بهتره توي php.ini قسمت register_globals رو برابر با on قرار بديد ... ولي بازم باگ زياد داره ...!

ميدونم ... برا همين گذاشتم تا مشكلش حل شه ... (راستي اگه اون register_globals مشكلشو حل كنه كه خيلي جالب ميشه) ... حالا اگه شما حاضر هستي كمك كني يه pm همينجا بمن بزن تا تمومش كنيم !!!

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا