Pal D1\ DV Widescreen ????????

پرواز

Member
سلام به دوستان افتر افکت کار
به مشکلی برخوردم
پروژه ای رو به اتمام رسوندم با فرمت و سایز pal dv widescreen
یعنی همون چیزی که ازم خواسته بودند
حجم کار طبق معمول در افتر خیلی بالاست و باید فرمتشو کم کنم تا بریزم روی سی دی
مشکل اینجاست هرجوری و با هر نرم افزاری که سایزشو کم میکنم و بعد برای ازمایش مجدد میارمش داخل افتر و یه پروژه جید با همون سایز قبلی ولی میبینم که فیلم کونورت شده داخل سایز قبلی (کادر قبلی پروژه )جا نمیشه یا کوچیکه یا بزرگ
حالا از این میترسم که کار رو بفرستم بره (تهران) بعد برگشت بخوره و از این حرفها
حالا چجوریه اینکه این سایز رو چگونه حجمشو کم کنم که قالب و فرمت و اندازه فیلم مشکل پیدا نکنه
:rose::rose::rose:

khoushechin

Well-Known Member
عزیز شما با پسوند flv رندر بگیر هم کیفیت خوبه هم حجم کم!
ولی به هر حال اگر پسوندی دیگری میخواید یا حوصله رندر دوباره ندارید پیشنهاد همه و همه Adobe Media Encoder
که با اگر از مستر کالکشن افترافکت رو نصب کرده باشید این هم نصب شده!
Adobe Media Encoder CS5

پرواز

Member
عزیز شما با پسوند flv رندر بگیر هم کیفیت خوبه هم حجم کم!
ولی به هر حال اگر پسوندی دیگری میخواید یا حوصله رندر دوباره ندارید پیشنهاد همه و همه Adobe Media Encoder
که با اگر از مستر کالکشن افترافکت رو نصب کرده باشید این هم نصب شده!
Adobe Media Encoder CS5
سلام:rose::rose::rose:
Adobe Media Encoder رو همیشه دیدم با پریمیر بالا میاد یعنی وقتی میخوام خروجی بگیرم و هیچ وقت ندیدم که با افترم بالا بیاد ؟؟؟؟
ولی خب برای همین خروجی رو بردم تو پریمیر و و از اونجا با همون سایز قبلی افتر اینجا مجدد خروجی گرفتم Adobe Media Encoder اومد بالا و خروجی با حجم خیلی کم و خوب گرفته شد ..
خیلی ممنون:rose::rose::rose:
ولی اینکه گفتین با flv خروجی بگیرم من همیشه تو ذهنم این بود که چیزی مشابه فلش است
این فرمت برای خروجی گرفتن برای فیلم و تلویزیون باید کونورت بشه ؟؟؟؟؟؟

khoushechin

Well-Known Member
flv معمولا به دلیل حجم کم و کیفیت بالا در اینترنت استفاده میشه ولی آره مال فلشه!
این فرمت برای خروجی گرفتن برای فیلم و تلویزیون باید کونورت بشه ؟؟؟؟؟؟ اینو نمیدونم فکرکنم بله!

sajad_VFX

Member
سلام، اگه اسم نرم افزار کانورتر رو بگی بهتر میتونم راهنماییت کنم
حالا هر نرم افزاری هم که باشه سر خود سایز فایل ورودی رو تغییر نمیده مگه اینکه شما تنظیماتش رو دست زده باشید
اگه تنظیماتش هم اینجوره موقع کانورت شدن شما فرمت و سایز و کودک و ... رو می تونین تغییر بدین با تغییر پارامترا مشکل سایز حل میشه
ولی اگه بازم نشد پیشنهاد میدم پروژتون رو از افتر به صورت سکانس تصویری ( به صورت عکس مثلا jpg ) رندر کنین و بعد توی یه نرم افزار ادیت فیلم مثلا پریمیر خروجی رو با MPG بگیر یا هر فرمتی دوست داری
نرم افزارای دیگه هم هستند ( کانورتر ) که خودت انتخاب میکنی مثلا برای سی دی میخوای خودش حجم فایلتون رو به اندازه سی دی در میاره منتها اسمش خاطرم نیست

جدیدترین ارسال ها

بالا