O(^_^)o تقویم دیواری و رومیزی 1388 | سال نو مبارک باد ! O(^_^)o

Erfan

Active Member
هر دو تا تقویم خیلی قشنگ و حرفه ای هستن... ممنون دوست عزیز. psd هم میزاشتی عالی بود.

مرسی دوست عزیز:rose:
والا اول اون شرط باید رعایت بشه و بعدش با این اینترنت نفتی یک مگابایت رو به روز آپلود میکنم .. چه برسه به چند گیگ !!!

عرفان:rose:

alijo0on

Well-Known Member
اگه خواستی من میچینم تو فورم کارامون برات چاپ میکنم
تو ورق 300گرم سلفون هم میاد روش :d منتها سایزشو برام بگو تا بهت قیمت بدم...تعداد1000تا
اما اگه کمتر بخوایی میتونم دیجیتال بهت بدم ..
تقویمهای ما هم تو این زمینه ها بود اما تیرهگی تو قشنگتره
خوش باشی...

Erfan

Active Member
اگه خواستی من میچینم تو فورم کارامون برات چاپ میکنم
تو ورق 300گرم سلفون هم میاد روش :d منتها سایزشو برام بگو تا بهت قیمت بدم...تعداد1000تا
اما اگه کمتر بخوایی میتونم دیجیتال بهت بدم ..
تقویمهای ما هم تو این زمینه ها بود اما تیرهگی تو قشنگتره
خوش باشی...

مرسی دوست عزیز ...
تا حدودی با اطلاعات چاپش آشنایی پیدا کردم .. که چه روشی خیلی خوبه و زیبایی تقویم رو حفظ میکنه ...

شاد باشید.:rose:

amrdesign

Member
خيلي جالبه... از كار من نسخه برداري هاي زيادي شده كه اين كار هم يكي از هموناست... البته ايرادي نداره اين نشون ميده كار من چقدر عالي و جذاب بوده كه با وجود اين، همه بازم دنبال كپي برداري از ايده و طرحش هستن...

خوب بود يه اسمي هم از طراح اوليه اين كار كه من هستم مياوردي... نمي خوام بگم دزدي ولي بگذريم...

خوبه مديران سايت اين چيزا رو يه كم گوشزد كنن...

لينك اصلي اين كار كه در اسفند سال 86 آماده شده بود:

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=90856

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
خيلي جالبه... از كار من نسخه برداري هاي زيادي شده كه اين كار هم يكي از هموناست... البته ايرادي نداره اين نشون ميده كار من چقدر عالي و جذاب بوده كه با وجود اين، همه بازم دنبال كپي برداري از ايده و طرحش هستن...

خوب بود يه اسمي هم از طراح اوليه اين كار كه من هستم مياوردي... نمي خوام بگم دزدي ولي بگذريم...

ببینید اینکه بگیم ایده گرفتن از یه طرح و اجرای مجدد اون دزدی و این حرفا به حساب میاد اصلا درست نیست!

محمد هم از اعضای قدیمی فروم هست و کارایی هم که تا حالا ازش دیدیم نشون داده که اصلا اهل این حرفا نیست.

قبول دارم که ایده ی اولیه برای شما بوده و بسیار هم زیبا بوده و محمد بهتر بود یه اشاره به این موضوع میکرد که ایده رو از طرح شما گرفته و دوباره اجراش کرده.

ولی این موضوع رو هم توجه داشته باشید که محیط سایبر محیط نامحدودیه! یعنی وقتی من و شما کاری رو در دید عموم میذاریم
باید همیشه این انتظار رو داشته باشیم که ممکنه یه نفر دیگه پیدا بشه و از کار ما الهام بگیره و در کارش استفاده کنه.
حتی اگر این الهام گرفتن خیلی شبیه سورس اصلی و کار ما باشه!!

در کل من احساس میکنم قصد بدی در کار نبوده و به قول خودتون حتما طرح شما زیبا بوده که محمد هم ازش استفاده کرده.

موفق باشی.

Erfan

Active Member

دوست عزیز ...
من فقط از ایده شما استفاده کردم نه اینکه اومدم طرح شما رو ویرایش کردم و به اسم خودم بگذارم. در ضمن تعدادی از دوستان به من گفتن که این طرح اماده بوده و من درست متوجه نشدم.

من با این کار فقط خواستم خودم رو تست کنم که آیاد میتونم یک طرح رو بازسازی کنم یا خیر ... که تا حدودی تونستم. شما هم بهتره دست از این الفاظ بردارید و دید خودتون رو گسترده تر کنید.

عرفان:rose:

Mehran coyote

Well-Known Member
با سلام
عرفان جان خیلی عالی بود
خسته نباشید
میشه لطف کنید و فایل psd رو هم برای من بزاری ؟

amrdesign

Member
دوست عزیز ...
من فقط از ایده شما استفاده کردم نه اینکه اومدم طرح شما رو ویرایش کردم و به اسم خودم بگذارم. در ضمن تعدادی از دوستان به من گفتن که این طرح اماده بوده و من درست متوجه نشدم.

دقيقا اومديد طرح من رو ويرايش كرديد و به اسم خودتون گذاشتيد.... حالا شايد اسم اين كار رو ايده گرفتن ميگذاري ولي هر كسي هم مي تونه بفهمه كار شما كپي برداري بوده نه ايده گرفتن ، دليلش هم اينكه به جز تغيير تصاوير كار ديگه اي كه خلاقيت شما رو نشون بده انجام نداديد و فكر نمي كنم براي يه طراح مبتدي هم اين كار سختي باشه... در ضمن اگر فكر مي كنيد اين طرح آماده بوده سورس اصلي اين كار رو پيدا كنيد و براي همه بذاريد تا استفاده كنن...

لطفا ديگه هم در موردش صحبت نكنيد...

Erfan

Active Member
دقيقا اومديد طرح من رو ويرايش كرديد و به اسم خودتون گذاشتيد.... حالا شايد اسم اين كار رو ايده گرفتن ميگذاري ولي هر كسي هم مي تونه بفهمه كار شما كپي برداري بوده نه ايده گرفتن ، دليلش هم اينكه به جز تغيير تصاوير كار ديگه اي كه خلاقيت شما رو نشون بده انجام نداديد و فكر نمي كنم براي يه طراح مبتدي هم اين كار سختي باشه... در ضمن اگر فكر مي كنيد اين طرح آماده بوده سورس اصلي اين كار رو پيدا كنيد و براي همه بذاريد تا استفاده كنن...

لطفا ديگه هم در موردش صحبت نكنيد...

سواد هم خوب چیزیه ... کمی سواد خواندن داشته باشی اولین پست تاپیک رو با دقت تمام بخون بعد میبینی که چیز بدی نیست.

عرفان

جدیدترین ارسال ها

بالا