O(^_^)o تقویم دیواری و رومیزی 1388 | سال نو مبارک باد ! O(^_^)o

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
بچه ها خواهشا رعایت کنید!!

گمون میکنم صاحب طرح اعلام کردن که شرایطشون برای فایل psd چیه؟! پس این همه پست درباره ی این موضوع برای چیه؟!

لطفا اگرم در این مورد درخواستی هست از طریق پیغام خصوصی با صاحب طرح مطرح کنید.

Erfan

Active Member
سلام آقا،
خوبی؟
شبت بخیر،
خیلی عالیه،
من همه جوره پایت ام،
خبرم کن،
خیلی زود آخه عید نزدیکه
09179290096
[email protected]
منتظرتم،
مرسی

مرسی دوست عزیز, بهتر بود مشخصات شخصی رو نمیذاشتی ... کاری داشتی پی ام خصوصی بزن.:rose:

پی اس دی
پی اس دی
:oops:
این هفته ی عیدی پی اس دی ها رو بزارید یه هدیه بشه برای همه بچه ها
باشه
:oops:

دوست عزیز عرض کردم نحوه دریافت پی اس دی چطوری هست ؟ یه شرط داشت که گفتمش :neutral:

PSD PSD PSD دوستت داریم . ما هم منتظر psd هستیم.

همچنین جواب شما در بالا عرض کردم :rose:

فوق العاده میدونی یعنی چی!!!
:x!

مرسی دوست جان ^_^

هنوز فایل psd بدستمون نرسیده عرفان جون لطفا کن psd کارتو برام بفرست
مر30

مگه قرار بود به دستتون برسه ؟ :lol: پس اون شرط چی ؟:rose:

بچه ها خواهشا رعایت کنید!!

گمون میکنم صاحب طرح اعلام کردن که شرایطشون برای فایل psd چیه؟! پس این همه پست درباره ی این موضوع برای چیه؟!

لطفا اگرم در این مورد درخواستی هست از طریق پیغام خصوصی با صاحب طرح مطرح کنید.

مرسی سارایی :rose:
تائید میکنم !!!!

شاد باشید عرفان:rose:

web30t

New Member
تبریـــــــــــــــــک!

بسیار جالب بود! :rose:
حظ (حض یا حز یا حذ یا هز یا هض یا هظ یا هذ!!!) بردم! (درستش همون حظه!) :paint:
سال نو مبارک! و دیگه اینکه ... :oops:

آها ! ... یادتون نره لحظه ی سال تحویل برای ظهور دعا کنید و برای ما هم! (بچه پر رو :) )

Erfan

Active Member
بسیار جالب بود! :rose:
حظ (حض یا حز یا حذ یا هز یا هض یا هظ یا هذ!!!) بردم! (درستش همون حظه!) :paint:
سال نو مبارک! و دیگه اینکه ... :oops:

آها ! ... یادتون نره لحظه ی سال تحویل برای ظهور دعا کنید و برای ما هم! (بچه پر رو :) )

مرسی دوست عزیز :rose:
ما هم فیض بردیم ... خوش آمدی به خانواده مجید آنلاین :rose::rose::rose:

عرفان:rose:

HNS

New Member
سلام
خسته نباشید
من واستون چاپ می کنم
با دستگاه چاپ دیجیتال تا قطع a3

fery4u69

Member
خیلی هم خوب !!!!
فقط بچه ها فایل psd میخواید یه مقدار به پست اول بیشتر توجه ورزید !
در ضمن اینم نمرتون ! : :0::2:نوش جان

SPD

Member
سلام عرفان جان
من طرح دومی می پسندم ... و ازت میخوام...

اما 5 تا برات چاپ میکنم ... بعلاوه صحافیش ... البته قبلش سایز رو میزی برام بفرست .... مرسی

Erfan

Active Member
سلام
خسته نباشید
من واستون چاپ می کنم
با دستگاه چاپ دیجیتال تا قطع a3

مرسی دوست عزیز ...
این ایمیل من هست : [email protected]
اگر دوست داشتید خبر بدهید ...

خیلی هم خوب !!!!
فقط بچه ها فایل psd میخواید یه مقدار به پست اول بیشتر توجه ورزید !
در ضمن اینم نمرتون ! :
0.gif
2.gif
نوش جان

مرسی دوست عزیز شما لطف دارید.:rose:

سلام عرفان جان
من طرح دومی می پسندم ... و ازت میخوام...

اما 5 تا برات چاپ میکنم ... بعلاوه صحافیش ... البته قبلش سایز رو میزی برام بفرست .... مرسی

سلام دوست عزیز:rose:
ایمیل رو گذاشتم که اگر مایل بودید با هم گپی بزنیم ...

شاد باشید.

ايول خداييش قشنگ بود فقط يك چيزي اون بالايي هست تقويم بالايي رو ميگم
بهتر نبود تو همشون از هفت سين استفاده نمي كردي وولي اينجوري هم قشنگه
دومي هم ايول داري ولي اين كسي كه ميگه طرح دومي رو از روي من زدي يك چيز ميگم
آقا لطف كن طرح هايي كه مي زني قاب كن بزن به ديفال خونتون و تو نت پخش نكن چون من خودم خوشم نيومد از طرح شما ولي اگه خوشم مي اومد بر ميداشتم و براي خودم چاپ مي كردم ولي طرح عرفان رو هر دوتاشو برداشتم و دارم ويرايش مي كنم :paint: و اگه خدا بخواد و پولدار شدم چاپ ميكنم
من خودم از همه جور طرح و همه نوع گرافيست طرح دارم و كسي كه طرحي كه تو نت پخش ميكنه به نظر من ديگه صاحابش (فكر كنم درست تايپ نكردم) نيست براي همين شما هميشه طرح هايتان را پيش خودتون نگه دارين

(داخل پرانتز)
ببخشيد سارا خانم من گلوم گير كرده بود كه جواب يك همچنين آدمايي رو بدم چون خيلي بدم مياد از كسايي كه خودشون شايد 90% كارهاشون را از روي ديگر طرح ها الگو بر مي دارن و كسي كه از روي طرحس برداشته نمياد بهش چيزي بگه
(داخل پرانتز بسته شد)

با تشكر
$$Black Skull$$(خواستي جواب بدي پي ام بزار)

Erfan

Active Member
ايول خداييش قشنگ بود فقط يك چيزي اون بالايي هست تقويم بالايي رو ميگم
بهتر نبود تو همشون از هفت سين استفاده نمي كردي وولي اينجوري هم قشنگه
دومي هم ايول داري ولي اين كسي كه ميگه طرح دومي رو از روي من زدي يك چيز ميگم
آقا لطف كن طرح هايي كه مي زني قاب كن بزن به ديفال خونتون و تو نت پخش نكن چون من خودم خوشم نيومد از طرح شما ولي اگه خوشم مي اومد بر ميداشتم و براي خودم چاپ مي كردم ولي طرح عرفان رو هر دوتاشو برداشتم و دارم ويرايش مي كنم :paint: و اگه خدا بخواد و پولدار شدم چاپ ميكنم
من خودم از همه جور طرح و همه نوع گرافيست طرح دارم و كسي كه طرحي كه تو نت پخش ميكنه به نظر من ديگه صاحابش (فكر كنم درست تايپ نكردم) نيست براي همين شما هميشه طرح هايتان را پيش خودتون نگه دارين

(داخل پرانتز)
ببخشيد سارا خانم من گلوم گير كرده بود كه جواب يك همچنين آدمايي رو بدم چون خيلي بدم مياد از كسايي كه خودشون شايد 90% كارهاشون را از روي ديگر طرح ها الگو بر مي دارن و كسي كه از روي طرحس برداشته نمياد بهش چيزي بگه
(داخل پرانتز بسته شد)

با تشكر
$$Black Skull$$(خواستي جواب بدي پي ام بزار)

والا چیزی ندارم بگم ...
سال خوبی داشته باشید.

nedaye-tohid

New Member
سلام به تمامی دوستان عزیز
پیشاپیش سال جدید رو به خانواده مجید آنلاین تبریک عرض میکنم و امیدوارم سالی پر از شادی و موفقیت برای تمامی دوستان عزیز باشه. به همین مناسبت تقویمی طراحی کرده ام که میذارم برای نظرخواهی دوستان, این طرح پر از اشکال و ایراد هست که امیدوارم به بزرگواری خودتون ببخشید.

قسمت اول :
تقویم اول یک تقویم دیواری در سایز a3 هست که به مناسبت سال جدید برای دانشگاه علمی کاربردی زده ام, بیشتر شبیه به یک تقویم کارتونی هست :-?

نکته : تنها نکته ای که قابل ذکر است, استفاده از سفره هفت سین که در سمت راست مشاهده میکنید, کار دوست خوبم sepinaz هست که با اجازه ایشون از کارشون در این طراحی استفاده کردم.

قسمت دوم :
این طرح زیر هم یک تقویم رومیزی هست که طرح و ایده اون متعلق به یکی از یوزرهای همین فروم هست که امیدوارم از دست من دلخور نشده باشه که از ایده ایشون استفاده کرده ام ... عکس های زیباتری هم بود که میشد استفاده کرد, سعی کردم متناسب با فصل و ماهای سال عکس انتخاب کنم.
با وقت کم و امکانات کمی که داشتم نتونستم قشنگ تر از این در بیارمش, ولیکن که امکانش بود زیباتر از این میشد طراحی کرد ... ولی خب دیگه ...

پ.ن : هر کسی خواست فایل psd رو بهش میدم واسه خودش به شرطی که یه 10 نسخه هم واسه خودم بزنه به شرطی:cool: که کیفیت خوب تحویل بده :دی

شاد و پیروز باشید.
سلام من عضو جديد اين خانواده كوچيك هستم
بعضي وقتها كمي تا قسمتي طراحي مي كنم اما در مقابل استادهايي كه توي سايت هستند پشيزي نيستم
عرفان جان كارت عاليه من فايل پي اس دي اين تقويم ها رو اگه پررويي نيست مي خوام 10 سهله 50تا هم بهت ميدم وقتي چاپ شد فقط سريع تر تا سال 89 نشده ممنونم

جدیدترین ارسال ها

بالا