قالب Iran Khodro (IKCO) - Samand Soren

وضعیت
موضوع بسته شده است.

darklight

کاربر فعال
فایلشم برا دانلود میذارید؟ خیلی قشنگ شده. راستی راننده نمی خواد این ماشینه؟
فقط یه چند تا سوال داشتم. روش شما برای در آوردن خطوط بین درها و ... چیه؟ (من بهترین چیزی که دیدم تو این زمینه آموزش سایت بیت فریمز بوده)
دیگه اینکه آیا تو این فکر هستید که یه تاتوریال از نحوه درست کردن یکی از این ماشینها بسیازید؟
و آخر اینکه من تا حالا توی اینترنت آموزش نحوه ساخت فضای داخلی یک ماشین رو پیدا نکردم میشه یه توضیحاتی راجع به نکات کلیش بدین؟
از شما خیلی خیلی ممنونم بابت کار زیباتون.

آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
سینا جون کار تو ماشین درسته ولــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی ..
محیطی که ساختی مقوا نداره
تکسچر آسفالت که خود مقواست
به نظرم همون روی hdri یا استویدو رندر بگیری ارزش کارت بیشتر خودش رو نشون میده
رندر شب جالبه البته.
مقوا باشی :snap:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام مرسی سینا جان.وایر باشه بهتر میشه نظر داد .
ببین شیدر گزاری خوب نشده.مخصوصا بدنه ماشین.بدنه ماشین انگار سیقل نخورده.یعنی برجستگی تو رفتگی توی سطح صاف دیده میشه.برای همین رفلکت ها به هم ریخته
رندر با چراغ روشن اگه یه خورده بهتر پست پرو بشه نمره 8 از 10 رو میاره.
در کل خوبه ولی خب با تاپ فاصله داره

Ultra3D

Well-Known Member
Like !!!

به قول بچه ها بسی لذت بردیم !!!

تو مسابقات طراحی بدنه خودرو شرکت های خودروسازی شرکت می کنی؟

amir.nemati63

کاربر VIP
یه کم به نظر میاد توی تونل باشه فضاش..برای همین انعکاس آسمون که توی بدنه افتاده غیر طبیعیه.( توی عکسی که تاریکتره و گویا شبه)...مدلسازی عقب ماشین( قسمت اتصال ستون و شیب خط کنار بدنه در اون قسمت هم مورد داره)
. جا داره که بهتر بشه.
خسته نباشید.

hamed.f

Well-Known Member
سلام سينا جون
نيستی مرد؟يه مدتيه نديدمت،دلم برات تنگ شده بود...
کارت از نظر من خيلی خوب شده
1- مدل سازی که حرف نداره
2-زاويه دوربين و موشن بلور هم کامله
3-اما بيشتر نکته ی قوت کار تو هارمونی رنگشه.بازی رنگ سرمه اي و آبی روی بدنه ی ماشين و محيط فوق العادست...:neutral:
کارت از نظر گرافيکی کامله(هيچ وقت هيچ کاری،کامله کامل نيست و هميشه جا برای بهتر شدن وجود داره) فقط يه چند تا مورد هست که از نظر فيزيکی درست نيست.(برای رندر روز که من بيشتر ازش خوشم اومده رو ميگم...)
مثل همون اشکالی که دوستمون گفت. ماشين حرکت ميکنه ولی راننده نداره(البته اينو ميتونی بگی که رانندش خورزو خان بيد:green:اين فيزيکيه!!!):lol:
اگه اشتباه نکنم،آب و هوای اچ دی ار آی که استفاده کردی نيمه ابری،نميدونم،شايد چون رنگ نورت رو متمايل به آبی برداشتی اينطوری احساس ميکنم...
اما به هر حال اينطوری احساس ميشه که خورشيد خانوم پشت ابرها قايم شده،ولی از طرفی هم سايه ی ماشين خيلی تيز هستش که اين از نظر فيزيکی اشکال محسوب ميشه:rose:
در کل کارت عالی شده سينا جان:oops::oops::oops:

آخرین ویرایش:

AREF

سلام مجدد.منم تبریک واسه تاپ
منم عاشق کوچولوهایی هستم که چیزی که بهشون مربوط نیست خودشون رو قاطی میکنن:green:
اینقدر ظرفیت ها پائین اومده قکر میکنن کسی که نقد میکنه پدر کشتگی داره باطرف مقابلش.
من گفتم وایر بزار ظاهر به همه بر خورده. این عکس هایی که میبنی همشون قوس دارن و هیچ کدوم رفکلت ها اینجوری نشده.
5e0734fc1f757acb08f88ef2a1b13847.jpg
bd5a49c6a04667dcd47dc00a168a4278.jpg
9b3649c820a9050821d2d7a7b206348a.jpg
شاید بگین این ابر هست و باعث شده اینطور جلوه کنه
اینم عکس توی محیط بیرونی

408cf09e958872a344cb32f3a15f7d18.jpg
کار سینا جان اینطور شده.
این یعنی چی؟ سوین جان این اولین اصول مدلینگ هست . وقتی که سطحی صاف باشه رفلکت منظم و اگه پستی بلندی داشته باشه رفلکت ها انگار موج داره.این 13 سال پیش وقتی توی انجین اسکن لاین هم رندر میگرفتم بود.اصلا چیز جدیدی نیست.
sina.jpg
کاشکی یه خورده ظرفیت ها بالا بره و تحمل نقد پذیری رو بچه ها پیدا کنن.
سن کم دیدگاه کوچیک.واگرنه کسی که واقعا توی جامعه واقعی با دنیای واقعی و منطقی زندگی کنه این جور مسائل یه اسم داره : خاله زنک بازی.بزرگ بشین خواهشن.
من از صاحب تایپیک عذر خواهی میکنم.

:rose:

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
سلام
مدل سازی که خوب شده
منم با نظر عارف موافقم. رفلکت زیاد قابل هضم نیست. شدتش هم زیاد هست.یاید کمی کمتر روی بدنه ظاهر بشه
علت دیگش فکر کتنم انتخاب نادرست HDRI برای همچین صحنه هست. احساس میکنم فضایی که ماشین توش هست یه محیط بسته مثل تونل هست اما از رفلکت روی بدنه پیداست که HDRI برای یک landscape هست.
سایه زیر ماشین هم خیلی تیره هست.

موفق باشید

آخرین ویرایش:

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام نمیخواستم پست بدم چون یه نفر نقد میکنه یه نفر دیگه که صاحب اثر نیست جواب نقدو با تیکه میده و خوده صاحب تاپیک هم که انگار هیچ پستی رو نمیبینه که جواب بده!!!

ولی برای تایید حرفهایی که درست بودن اومدم CG_Master و عارف و امیر درست میگن
(( بعضی ها باید یکم توی نقد جنبشونو ببرن بالا ))

سینا جان کارت خیلی عالی شده ولی رفلکت ها مشکل دارن
تاپ مبارک باشه

AREF

باور کنین من خوشحال میشم کارها لول بالایی پیدا کردن .این کار معلومه کار معمولی نیست و چه برای مدلینگ و چه برای رندر زحمت زیادی کشیده شده. اما یه خورده به فرشید به عنوان شخص قضاوت کننده نقد دارم. کار سینا خوبه اما نباید احساسی عمل کرد کار برای تاپ گالری مناسب نیست. مگر اینکه بگیم خب کارهای دیگه لول پائینی دارن و این نسبت به اونها کار خوبیه.
که البته اگه این دیدگاه باشه هر بیننده غیر متعصبی تایید میکنه این کار که لینکشو زیر میزارم به مراتب برای تاپ گالری مناسب تر هست.

akherat

مدیر انجمن
برام جالبه
هنوز بعد چندین سال نفهمیدم طبق چه اصولی محاسبه میشه برای تاپ گالری
با احترام به خالق اثر و تبریک به اثر تولید شده زیبا
اما کار شما برای تاپ گالری مناسب نیست من خودمم 3d کار میکنم و از رو منطق صحبت میکنم
کارهایی رو دیدم که درحد جهانی بوده اما در تاپ گاری نرفته !

من حتما این مورد رو در فروم مدیریت پیگیری میکنم و نتیجه رو به دوستان اعلام میکنم

SinaTR

Well-Known Member
AREF

يادمه شما تو تاپيک پرايد گفتين که زياد از مدلينگ سر در نميارين، پس نمی دونم واسه چی ازم خواستين واير کار رو بذارم، نکنه احساس می کنين مدلينگش کار من نيست؟ درضمن قبلا اين ماشينو چند بار تو گالری گذاشتم، مراحل ساخت اين ماشين هم تو WIP هست.
شما با اين حرفتون دارين می گين رفلکت های مدلهای اورموشن هم ايراد داره! (عکسای پيوستی)
پست آخر شما هم واقعا نياز به جواب نداره:green:

Mehran coyote

مهران جان من نقدهايی می پذيرم که منطقی باشه، آقا حامد نقد کردن منطقی بود جوایشونو تو پيام خصوصی دادم........................

akherat

آقا فرشيد يکی از بهترين های 3دی هستن، حتما يه چيزی می دونستن که کار منو فرستادن تاپ گالری

پیوست ها

• bd5a49c6a04667dcd47dc00a168a4278.jpg
    bd5a49c6a04667dcd47dc00a168a4278.jpg
    72.1 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • 9b3649c820a9050821d2d7a7b206348a.jpg
    9b3649c820a9050821d2d7a7b206348a.jpg
    74.2 کیلوبایت · بازدیدها: 17
  • 5e0734fc1f757acb08f88ef2a1b13847.jpg
    5e0734fc1f757acb08f88ef2a1b13847.jpg
    76.3 کیلوبایت · بازدیدها: 18
آخرین ویرایش:
وضعیت