قالب Iran Khodro (IKCO) - Samand Soren

وضعیت
موضوع بسته شده است.

*farshid*

کاربر VIP
عارف جان اون کاری که شما تصویرش رو گذاشتین یک سیمیولیشن ساده هست ...
برای کسی که این کار رو انجام نداده شاید خیلی چیز عجیب قریبی باشه ... ولی انجام این کار با ریل-فلو با چند تا کلیک ساده قابل انجام هست ... اگه اینجوری بخوایم کار بفرستیم تاپ گالری کل کارای سیمیولشن امین صداقتوند رو باید بفرستیم ... اینها بیشتر تست هستند و نمیشه اسم کار تمام شده روش گذاشت.

*farshid*

کاربر VIP
واقعا جای تعجب داره که برخی از دوستان اینجوری با قضیه برخورد کردند
سینا جان یه کار خیلی خوب انجام داده رندرش فوق العادس به نظر بنده... از نظر مدلینگ مشخصه که مشکل داره ... مگر هر کاری که فرستاده میشه تاپ گالری قراره بهترین کار باشه؟ هدف از ارسال کار به تاپ گالری تشویق صاحب اثر هست.
بخشی از قوانین بخش سه بعدی
((تاپ گالری و گالری برگزیده ها :

آرزوی ما این است که تمام کار های کاربران در حدی باشد که بتوانیم آنها را به تاپ گالری بفرستیم
اما وظیفه داریم که کارهای با کیفیت و تقریبا بی نقص را به تاپ گالری بفرستیم
به کارهایی که با کیفیت مورد نظر ما برای تاپ گالری فاصله ی اندکی دارند نمره ای از صد می دهیم (به عنوان مثال 80 ) و پیشنهاداتی را برای بهبود کیفیت ارائه می کنیم تا کاربر بداند کارش با اندکی تلاش قابلیت حظور در تاپ گالری را خواهد داشت و برای بهبودش تلاش کند .

بند 15 _در صورت علاقمندی به حظور یک کار در تاپ گالری می توانید در خود تاپیک درخواست خود را اعلام کنید یا لینک آن را با پیغام خصوصی به مدیران بدهید تا در صورت صلاح دید آن را در تاپ گالری قرار بدهند ، ولی اگر مدیران کاری را برای تاپ گالری انتخاب کنند شما باید به نظرات آنها احترام بگذارید ، بعد از رفتن کار به تاپ گالری به هیچ اعتراضی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

گالری برگزیده ها مخصوص کار های بی عیب و نقصی است که می توانند نمایانگر سطح اعلای توانمندی کاربران این سایت باشند
کارهای با کیفتی که در مجامع هنری مقام بیاورند هم ممکن است به این بخش منتقل شوند
))​

بنده نمیدونم چجوری برخی از دوستان خیلی راحت به خودشون اجازه میدن اینجوری کار همکارشون رو به چالش بکشن . اگر مشکلی داره خیلی ساده مطرح کنید اینکه کار رفته تاپ گالری به بنده مربوط میشه پس بهتر بود با پیام خصوصی نظرتون رو برای من ارسال میکردید ... نه اینکه بیاین اینجا و تاپیک رو به هم بریزید .
خب بعضی ها گفتند ضعف مدیریت
بنده به نظر این دوستان احترام میذارم
واقعا از این نوع طرز برخورد به شدت آزرده شدم
و تعجب میکنم از دوستی که وقتی وارد سایت شد بدترین توهین ها رو به کاربران کرد زننده ترین پست ها رو زد ... بن شد ... دوباره برگشت حاشیه کمتری داشت ... پیشرفت چشمگیری داشت ... ولی باز هم برگشته به همون وضعیت قبلی. دوست عزیز اینجا جای ماجراجویی نیست جای یاد دادن و یاد گرفتنه.
امیدوارم مدیران کل از بین کاربران شایسته و فعال یک نفر رو جایگزین بنده بکنن.

مخلص همه دوستان خوب و قدیمی

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
ترین توهین ها رو به کاربران کرد زننده ترین پست ها رو زد ... بن شد ... دوباره برگشت حاشیه کمتری داشت ... پیشرفت چشمگیری داشت ... ولی باز هم برگشته به همون وضعیت قبلی. دوست عزیز اینجا جای ماجراجویی نیست جای یاد دادن و یاد گرفتنه.

سلام فرشید جان
منظورت من هستم ؟

من همچین کسی هستم ؟

امیدوارم مدیران کل از بین کاربران شایسته و فعال یک نفر رو جایگزین بنده بکنن.
کی بهتر از شما ، به خدا مدیر های زیادی هستن تو این سایت اما من از شما تاحالا نه توهینی دیدم و نه ...
واقعا تو مدیر ها تک هستی ، شما ، رضا جان و ...
:rose:

Mehran coyote

Well-Known Member
بنده نمیدونم چجوری برخی از دوستان خیلی راحت به خودشون اجازه میدن اینجوری کار همکارشون رو به چالش بکشن . اگر مشکلی داره خیلی ساده مطرح کنید اینکه کار رفته تاپ گالری به بنده مربوط میشه پس بهتر بود با پیام خصوصی نظرتون رو برای من ارسال میکردید ... نه اینکه بیاین اینجا و تاپیک رو به هم بریزید .
اصا قضیه تاپ گالری یه طرف قضیه هست فرشید عزیزتر از جان
همین سینا فک کنم رندر دومش باشه از این ماشین میگیره سری قبل بیشتر دوستان گفتن پیشنهاد واسه تاپ ولی نرفت ، حالا که خیلیا موافق نیستن برعکس به تاپ راه پیدا کرده ، این قضیه بچه ها را گیج کرده واقعا که کار شاسته به کدوم کار میگن
قضیه دوم اخلاق خوده سینا بود که باعث شد بچه ها بهش بتوپن
خیلیا نقد کردن کارو ولی صاحب اثر بدون هیچ اهیمتی از پست ها گذشت و این بی احترامی به بیننده و نقد کننده هست که به گفته خودشون نقدهای بی مورد رو جواب نمیدن و نقدهایی که خوب هست رو تو پ.خ جواب میدن !!!!! (کسی که کارو به عموم میزاره باید رفتارش این باشه؟؟؟؟)
--------------------------------------------------------------
در مورد مدیریت من حرفی از کسی و اعتراضی از کسی ندارم فقط به عنوان یه کاربر عادی از مدیر انجمنی که توش فعالیت دارم انتظار دارم بیشتر بین بچه ها باشه تا صمیمیت و دوستی بیشتر با وجود مدیر بیشتر بشه :rose:

خلاصه فرشید جون این قصه سر دراز دارد.......

یه چی واسه خنده
این است خودروی ملی......(داره سایتو میپوکونه):lol:

آخرین ویرایش:

SinaTR

Well-Known Member
آقا مهران اولا که من هيچ حرف خاصی نزدم.
دوما اينکه اولين بی احترامی از طرف خود کاربرا بوده، مثال می زنم شخص عارف با اينکه قبلا چند بار تاپيک سمند رو زدم و پست wip تو امضام هست از من واير می خوان و می گن اگه بهتر پست پرو شه اين نمره رو می گيره، حالا منظورشون از بهتر چيه يا رو چه حسابی نمره می دن اصلا معلوم نيست، و واسه اينکه روی من کم بشه! يه رندر از ماشين می گيرن اونم با يه مدل آماده و يه hdri ساده! و....
و اينکه کلا مدلسازی و رندر منو بردين زير سوال، سورن يه ماشين سخت ايرانيه که بلوپرينت پرسپکتيو داره، يعتی عملا غير قابل استفادس و تا الآن هم کسی نتونسته مدلش کنه، حتی سمند معمولی و lx هم نديدم کسی با دقت و با جزئيات مدل کنه، نمی گم مدل ايراد نداره يا اينکه کامله، ولی تا الآن بهترين مدلهايی هست که از سمند ساخته شده.
واير کار هم گذاشتم، بازم می گم مدل ايراد داره ولی ايراد مدل در حدی نيست که مشکل جدی به وجود بياره، مشکل جزئی تو بعضی قسمتا که تو رندر آخری اصلا به چشم نمياد، بازم اگه کسی می گه مدل موج داره می تونه رندرای قبلی اين ماشين هم نگاه کنه...
(واير همين صحنه تو عکس پيوستی)

پیوست ها

• w1.jpg
    w1.jpg
    228.4 کیلوبایت · بازدیدها: 25
آخرین ویرایش:

Mehran coyote

Well-Known Member
هر کسی به اندازه ای تقصیر کار بوده ولی خیلی ساده میتونستی این شعله ای که در حال گر گرفتن بود رو خاموش کنی ، غرور افراد(هممون)بیشتر باعث این دردسرها میشه من از سوین خانوم همکار شما، هم تعجب کردم این برخورد مناسب سن و شخصیت ایشون نبود.

از وایرت خیلی ممنون ارزو دارم هر روزت بهتر از دیروز باشه و روزی برسه که این کشور قدر هنرمندانی چون شما را بدونه
اخرین پست من تو این تاپیک هست چون میدونم همه به دنبال دفاع از خود هستن.

شب خوش یا علی .

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

و نقد کار نمیخواستم بگم چون عارف عزیز همه چیز رو گفت ...
من کارت رو سینا جان نقد میکنم و میدونم کسایی که نقد میکنن حتی یک تشکر ساده هم نمیزنی و شاید اصلا نمیخونی ...
اما اینم نقد بنده ی حقیر :

اول نور ...
تو رندر اتومبیل سه اصل نورپردازی داریم داریم ...

1 - نور ها ی محیطی
2 - نور ها کلی گرا
3 - نور ها ی بک لایت

1 - شما در این کار از یک اسمون استفاده کردی که ابریه خورشیدی و از طرفی محیط رو مثل یک گاراژ درست کردی و از طرف دیگه به حساب خودت نور پردازی Image Based Lighting کردی که که اشتباها نور محیط رو با انعکاسات بهم زدی و این میشه نداشتن اگاهی در IBL

2 - در ویری برای نور های کلی گرا باید از Vray Light نوع Plane ــه بسیار وسیع استفاده کرد ، اگر کار خودم رو مثال بزنم ، نور ابی سمت چپ که با ترکیب رنگ مکمل خود بعنی رنگ زرد ساخته شده ، میتونه زیبایی خاصی بده به کار که این مورد در کارهای اور موشن مورد توجه
قرار گرفته ، و نور دوم کلی گرا در عکس نور های کناری هستن در عکس زیر از 8 عدد نور کناری استفاده شده ( این کار خیلی مبتدیانست اما واسه توضیح ، با کار خودم راحت ترم ، شرمنده )

3 - نور های بک در کار شما اصلا استفاده نشده ، سمت راست ماشین عقبش رو نگاه کنید ... نور ها به محوی کشیده میشن برای نور های بک از DirectLight بت شدت بالا و SoftLight 100 درصد استفاده میشه ...

همین هارو رعایت کنی خیلی خوبه

خوب میرسیم به رندر :

رندر کار در کل خوبه و مخصوصا موشن بلر به خوبی کار شده اما باز هم بی مشکل نیست .

DOF هم که واجب نیست اما اگه میدادی بهتر میشد . سمپلینک هم خوب شده افرین ...

خوب میرسیم به شیدر سازی که اصلی ترین مشکل این کاره ، اگه بنده نگاه کنم میگم شما هیچی از شیدرینگ نمیدونستی اما با کمی دقت میشه فهمید که بعضی چیز هارو واقعا خوب در اواردی مثل چراغ های راهنما ، اما چرااغ های داخل اینگار کار نشده اما بازم خوبه اما باید از Flare استفاده میکردی
و و و شیدر اصلی اتوموبیل که خیلی حرف ها داره ...
ببین سینا جان عارف همه چیز رو گفت اگه یکمی معرفت داشته باشی و به نظرات عارف احترام بگذاری میتونی خیلی زود کارهای حرفه ای رو بسازی اما این کار ، رفلکت ماشین به خیلی چیز ها بستگی داره ، خوب به نظرت اون عکس اصلی که گذاشتی زیبایی داره ایا ؟

قطعا نه ! چون اونم خودش داغونه ! میشه غوز بالا غوز ! رفلکت ماشین ، باید از 2 لایه متالیک و فلز اصلی عبور کنه و Flake هارو ایجاد کنه ، فقط ماشین های مات مسابقه اینجوری نیستن ، و اینکه ماشین ها نسبت به رنگها ضریب شکست دارند و نباید هرچیزی رو منعکس کنند ...
اینکار اینگار یک متریاله با یک لایه انعکاس ...

خب سینا ی عزیز این نقد من بود ، ایا به نظرت تازه واردم ؟
دوست ندارم مثل اون دفعه که کاملا محترمانه جوابت رو دادم و به من گفتی :
خوشم مياد از تازه واردا که زياد پست می زنن و در هر زمينه ای صاحب نظر هستن و جنبه نقدشون بالاست

نشه ، چون واقعا بی احترامی به کسی که دلش برای تو میسوزه و کارت رو با حوصله نقد میکنه
این جوابش نیست ...

za52y2vj0lejitpz4d2.jpg

از استاد فرشید هم بسیار ممنونم که بنده رو اونجوری خطاب کردن ، ایرادی نداره ، اسمون میباره واسمون ، غمی نیست منتظر بد تراش هم هستم ...
این اخرین پست من در این انجمن بود ...

از همه بخاطر لحن تندم حلالیت میطلبم و عذر میخوام
مخصوصا از استادم فرشید و اقای علیرضا بهرامی

همگی موفق و موید باشید
خدا نگهدار

:rose:
ویرایش فرشید:
چون امکان زدن پست نبود بنده همین جا یه توضیحی بدم :
مدلینگ این کار با شما نبوده ... اگر مدلش رو میزدید مطمئنا میرفت تاپ گالری

آخرین ویرایش توسط مدیر:

.:BehzAd:.

Active Member
سلام به همه

آقایون و خانم بیخیال تاپ گالری و بحث !!!
فقط میگم نقد پذیر باشید و به هم احترام بذارید خواهشا :rose:

در مورد کار هم بگم خوب بود و تبریک به خاطر تاپ گالری

ssevil

Well-Known Member
مهران من که فخط تاپ گالری گفتم هیجججججی دیگه نگفتم:green:

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
پست زدن در مورد توانایی یک مدیر فکر نکنم کار خوبی باشه، اطمینان داشته باشید مدیر یک بخش توانایی لازم رو داره که تشخیص بده کار در چه حدی هست، در مورد دوست عزیزی هم که در مورد نظر دادن کاربران متخصص در مورد کارا سوال پیش اومده باید بگم که خود فرشید این بخش رو راهاندازی کرده،

سلام

با حترام به همه مدیران و مسئولان خواهشا جنبه را بالا ببرید

--ویرایش شد --واسه کارهاش و ایراد گرفته میشه از تصمیماتش ولی نمیشه یه نقد کاملا دوستانه از یه رفیق و مدیر فقط یه سایت یا بخشی از یه سایت کرد؟ بعد ما انتظار داریم اون بالایی ها برای ما آزادی ایجاد کنن؟ وقتی خود ما جنبه انتقاد دوستانه توی یه سایت ساده رو نداریم خدا رحم کنه به هممون، جدی خدا رحم کنه، شما ها که اینجوری هستید چه برسته به کسانی که اون بالا هستن، مار رو بگو دلمون رو به چه چیزایی خوش کردیم.

راستش رو بخواید با کمال احترام وقتی من این کار رو تو لیست تاپ ها دیدم برام عجیب بود، حالا بعضی ها پیشنهاد تاپ گالری میدن بعضی ها هم نقد میکنن و میگن : نه جای کار داره تا بره تاپ، حالا این جور پست زدن بده ؟ یعنی فقط میشه پیشنهاد تاپ داد نه پیشنهاد تاپ نرفتن؟ بابا ماشا الله جنبه. با کمال حترام به همه دوستان ولی این اخلاق اصلا حرفه ای نیست، اگه با این اخلاق بخوای توی یه گروه کار کنید بدونید ترد میشید، این رو از کسی بشنوید که با گروه های زیادی کار کرده و میدونه دلیل موفقیت گروه های بزرگی مثل pixar نقدر پذیری و جنبه بالاست نه خود خفن بینی و دیگران ریز بینی. این اخلاق نه اسلامی نه انسانی.

کار روش تلاش شده وقت گذاشته شده، من به سازنده ـش تبریک میگم ولی فرستادن کار به تاپ به نظر من درست نبود. چون ممکنه به هنر و تلاش بعضی دوستان بی احترامی بشه، بحث فقط تاپ فرستادن نیست بلکه رعایت حق هنر دست و تلاش هر فرد هست و تقسیم درست این ارزش گذاری روی کارها.

با احترام به همه دوستان، حق یار همه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
سلام

با حترام به همه مدیران و مسئولان خواهشا جنبه را بالا ببرید

چطور هزار تو فوحش و اس ام اس و انتقاد به رئییس جمهور یه کشور میشه (( این یه دفاعیه از رییس جمهور نیست)) واسه کارهاش و ایراد گرفته میشه از تصمیماتش ولی نمیشه یه نقد کاملا دوستانه از یه رفیق و مدیر فقط یه سایت یا بخشی از یه سایت کرد؟ بعد ما انتظار داریم اون بالایی ها برای ما آزادی ایجاد کنن؟ وقتی خود ما جنبه انتقاد دوستانه توی یه سایت ساده رو نداریم خدا رحم کنه به هممون، جدی خدا رحم کنه، شما ها که اینجوری هستید چه برسته به کسانی که اون بالا هستن، مار رو بگو دلمون رو به چه چیزایی خوش کردیم.

راستش رو بخواید با کمال احترام وقتی من این کار رو تو لیست تاپ ها دیدم برام عجیب بود، حالا بعضی ها پیشنهاد تاپ گالری میدن بعضی ها هم نقد میکنن و میگن : نه جای کار داره تا بره تاپ، حالا این جور پست زدن بده ؟ یعنی فقط میشه پیشنهاد تاپ داد نه پیشنهاد تاپ نرفتن؟ بابا ماشا الله جنبه. با کمال حترام به همه دوستان ولی این اخلاق اصلا حرفه ای نیست، اگه با این اخلاق بخوای توی یه گروه کار کنید بدونید ترد میشید، این رو از کسی بشنوید که با گروه های زیادی کار کرده و میدونه دلیل موفقیت گروه های بزرگی مثل pixar نقدر پذیری و جنبه بالاست نه خود خفن بینی و دیگران ریز بینی. این اخلاق نه اسلامی نه انسانی.

کار روش تلاش شده وقت گذاشته شده، من به سازنده ـش تبریک میگم ولی فرستادن کار به تاپ به نظر من درست نبود. چون ممکنه به هنر و تلاش بعضی دوستان بی احترامی بشه، بحث فقط تاپ فرستادن نیست بلکه رعایت حق هنر دست و تلاش هر فرد هست و تقسیم درست این ارزش گذاری روی کارها.

با احترام به همه دوستان، حق یار همه
من نمیدونم دارم فارسی تایپ میکنم تا به زبان دیگه ای مینویسم که فقط در مورد کار بحث بشه؟! من قبلا اخلاق شما رو در مورد انسانها دیدم که تو امضا و تو عکستون بود
اگه تمام پست هارو با دقت بخونید این راه نقد کردن نیست! راه نقد کردن باید کاملا دوستانه باشه نه این که مفهومش این باشه که چرا من کار میزنم نمیره تاپ گالری این کار میره !
نقد دوستانه، بله قبول دارم کل این انجمن هم برا همین کاره از کارای فلش، دو بعدی ، سه بعدی و برنامه نویسی و غیره ... برای این هست که کاراشون نقد بشه نه این که دعوا بشه، به مدیر بخش توهین بشه !
دوست عزیز ما جنبمون بالاست که روزانه 1000 تا فحش میدن بهمون باز کارمون رو ادامه میدیم، یکی از همین کاربرای محترم از صبح من پستشون رو 20بار ویرایش کردم باز دوباره تغییر داده و در آخر هم که بن شد، به هرکدون از شما کاربرای محترم غیر از شما گفته بشه ناراحت میشین، حالا بدون دوست عزیز که جنبه بالاست، احترام همیشه دوطرفه هست
من قسمت اول پست شما رو ویرایش میکنم چون مربوط به این بحث نمیشه
موفق باشید

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
اصلاح کنید من ناراحت نمیشم به هیچ وجه ولی این نوع پست زدن زشته

من عاشق ادماییم که هیجججییییی از مدلینگ نمی دونند و نظر راجع به ماشین می دهند احسنت

این پستی بوده که تو صفحه اول زده شده و شما هم زیرش تشکر کردید.
اگه لازم باشه صاحب پست جواب میده، من چندیدن بار چنین پست هایی رو مشاهده کردم چرا پست های به این مضمون و حالت بی احترامی اصلاح نمیشن که زیرش تشکر هم میخوره ؟ حتی از سمت شما که ناظم این بخش هستی، واقعا بده.
شما از عارف جان با ادب تر میخواید که جوری باهاش صحبت شده که اینجوری داغ کرده و جواب داده؟!!! (( البت کاملا با احترام جواب داده ولی معلوم اذیت شده)) اگه با شما بد صحبت شده، تو همین سایت حتی چره من رو هم مسخره کردن من چیزی به طرف نگفتم دوست عزیز.

در مورد کار هم نظرم رو دادم، حالا ببینم مدیران به یه کلمه بدون توضیحات و دلیل پیشنهاد تاپ گالری بها میدن یا نقد های دوستانه و حرفه ای، من خودم هم مدل ماشین زدم، راستش یه سال پیش بعد این که دیدم خیلی ها ماشین مدل میکنن پیش خودم گفتم ببینم این ماشین مدل کردن چقدر سخته، بدون دیدن هیچ آموزشی یه M3 مدل کردم، 80% کار رو رفتم یعنی کل بدنه رو زدم ولی چون به حمد الله همیشه تو پروژه بودم نیازی به نمونه کار نداشتم و گذاشتمش کنار و دیدم ، نه انگار کار سختی برای من نیست، به راحتی میتونم از پیش بر بیام، این رو میگم تا بدونید کار کردم و نقدهایی که شده رو روی هوا تایید نمیکنم ، دوستان هم خواستن همون تصاویر نیمه کاره رو میذارم تا ببیند ماشین ساده ای هم نبوده.
البت حق میدم به دوستمون که انقدر نقد بشه از کارش اذیت بشه، ولی اگه کسی وقتی از کارش نقد میشه دوستانه جواب بده یا کسی اون وسط موش ندوونه نقدها جنبه دفاعی و تخریبی نمیگیره، اون هم کییییییییییییییی!!! عارف عزیز

خلاصه .:taymaz:. عزیز از شما بعید بود زیر چنین پست هایی با این لحن بد تشکر بزنید، نقد دوستانه و برای پیشرفت شماست نه تخریب.

حق پشت و پناهتون

::reza::

کاربر VIP
سلام
بعضی وقتها از خودم میپرسم چرا ما آدما خیلی زود رنجیم، شاید دلیلش خیلی چیزا میتونه باشه اما حداقل بیام ببینم جوی که توش زندگی میکنم عاری از بحثهای بیخودی باشه. من چند سالی در این سایت به عنوان کاربر کاملا ساده و تازه وارد بودم. خدایشش هم چیزی بلد نبودم اما همین دوستان و اساتید بالا سریم منو کشوندن بالا. کسایی که در عرصه سه بعدی واقعا بهشون مدیونم.
بارها سر کارهام نقد شدم ، نقدی که واقعا به پیشرفتم کمکم کرد . باورتوم میشه حتی اصلا به ذهنم نیومد که نقد تند بوده یا نه. و حتی به این فکر باشم که طرف نقد کننده تازه وارد بوده یا ارشد. اینجا همش مثل یه کلاس درس بوده برام توی تک تک لحظاتش هم تو بحث سه بعدی و هم اخلاق دوستان.
پیشرفت رو در کارهام هر روز میدیدم بعد از مدتی از ورودم به این سایت جزء اولین متخصصین این سایت واقع شدم. (متخصص مدلینگ) و بعد از مدتی دستیار مدیر.
دلیل گفتم از این حرفها اینه که کمی بردبار باشیم. با حرفهای تند آزرده خاطر نشیم و یا با حرفهامون باعث آزرده خاطر کسی نباشیم . همگی با هم دوستیم و دلیل بودنمون در این سایت هم یکیش همین دوستیه. ماها هم هرچقدر هم تو کارمون پیشرفت کنیم تنها چیزی که از میان این پیشرفت کاری میمونه دوستیه.
امیدوارم تو این سایت و مخصوصا تو بخش سه بعدی دوستان کمی بردباری و صبر در برابر حرفهای همدیگه داشته باشیم. و سعی کنیم راههای پیشرفت رو برای خودمون و جامعه مون باز کنیم.
تاپ بودن یک کار با رفتن یا نرفتن به تاپ گالری از بین نمیره. مطمئنا هر کاری میتونه تاپ باشه حالا با کمی ویرایش. دوست عزیزمون فرشید برای این کار مطمئنا میتونست از جمع متخصصین برای جمع کردن امتیاز برای فرستادن کار به تاپ گالری استفاده کنه. چون تصمیم تیم مدیریت بخش سه بعدی بر این بوده که از آرائ تیم برای فرستادن کار به تاپ گالری بهره ببره. حالا برای این کار نمیدونم دلیلش شاید میتونه عدم حضور برخی از متخصصین در سایت باشه نمیدونم. ولی امیدوارم دوستان کمی صبور باشند. همه چیز در حیطه یه جو دوستانه و سالم حل شدنیه.
در مورد مدیریت . دوستی گفته بودند که ضعف مدیریتی وجود داره. ما مدیران هیچ کدوم منکر مشکلاتی در سایت و مدیریت اون نیستیم چرا که شما کاربران بایستی برخی از موارد رو بهمون بگید تا ما هم مطلع شیم. اما از لحاظ اخلاقی بهتر هست که به عنوان یه پیغام خصوصی گفته بشه .
یه خواهشی از دوستانی که تاپیک میزنند دارم . اگه برای پاسخ گویی تاپیک ارسالی خودتون ، خود شما پاسخ گوی سوالات دوستان باشید خیلی بهتر هستش چون لحظه لحظه مدلینگ و رندرینگ و ... رو خود شما پای کار بودید و میتونید بهتر جواب بدید.
از دوستان گلم درخواست میکنم دیگه این بحثها رو ادامه ندهند. :rose:
امیدوارم روزی برسه که همه قبل از تعریف از کار خوب از اخلاق خوب هم تعریف کنیم. ببخشید اگه زیاده گویی کردم. ممنون از همگی:rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
بچه ها تایماز بچه خاکی هست .اما خب اینجا مسئولیت داره وباید یه سری کارهایی رو انجام بده یا ویرایش اینها بکنه. به خاطر مسئولیتش اینطور هست.واگرنه تایماز کسی هست که عملا بخش معماری رو اداره میکرد روزی شاید بالای 20 تا پست از اقسا نقاط جهان جمع میکرد و میزاشت یا فعالیت غیره.
در مورد حرف سینا که میگه hdri ومدل آماده خب من ادعای زیادی توی مدلینگ ندارم. بالاخره تجربه من توی رندر قوی تره.حالا نتیجه اینطور شده.شما اصلا حاضر نیستی قبول کنی مدلینگت ایراد داره. اینجور غرور ها آدم رو کوچیک میکنه. از قدیم گفتن درخت پر بار تر افتاده تر. همین فرشیدی که شما و سوین خانم دارین خودتون میکشین براش فوق العاده بچه بی ادعایی هست و غرور نداره.حداقل کسی که اسوه خودتون قرار دارین ازش 4 تا چیز یادبگیرین.
فکر میکنی تنها مدل ساز تو دنیایی. دقیقا به خاطر سن کمتون هست که انتقاد پذیر نیستی.منظورم سن سالی نیست.یکی 80 سالش میشه اما میگن بچست.حوصله توضیح واضحات ندارم.
من توی یه دونه پستم بهت توهین نکردم اما به خودت اجازه دادی بهم توهین کنی.باید رسما عذر خواهی کنی .اگه نکنی ادب خودت رو رسوندی
اگه من با hdri می تونم اون رندر رو بگیرم بسم اله شما هم بگیر.اگه نمی تونی حق نداری زیر سوال ببری یا سوین خانم که اصلا نمی فهمم همیشه در مسائلی که بهشون ربطی نداره دخالت میکنن.
از روزی که پا توی فروم گذاشتن همیشه دردسر بوده. همیشه حاشیه سازی داره. یه آدم مهندس معمار تحصیل کرده اینقدر رفتارها...
اگه خیلی ادعاتون میشه مدلینگ خدایی اگه عرضه داری پول در بیار ازش. نمی خواین بگین که همش دنبال روح پاک هنرین.اما حداقل اینه که من خیلی از بچه ها دارن از حرفه شون پول در میارن.بعد حالا یه عده بیان بگن کاری نکردی یه hdri رندر گرفتی! این حرف غیر کارشناسی و حاصل عدم شناخت از فاز تکنیکی کار هست
خلاصه حوصله جر و بحث با بچه مچه ندارم. چون توهین کردی دیدم هیچ مدیری بهت تذکر نداد خودم از خودم دفاع کردم.

hamed.f

Well-Known Member
سلام
بعضی وقتها از خودم میپرسم چرا ما آدما خیلی زود رنجیم، شاید دلیلش خیلی چیزا میتونه باشه اما حداقل بیام ببینم جوی که توش زندگی میکنم عاری از بحثهای بیخودی باشه. من چند سالی در این سایت به عنوان کاربر کاملا ساده و تازه وارد بودم. خدایشش هم چیزی بلد نبودم اما همین دوستان و اساتید بالا سریم منو کشوندن بالا. کسایی که در عرصه سه بعدی واقعا بهشون مدیونم.
بارها سر کارهام نقد شدم ، نقدی که واقعا به پیشرفتم کمکم کرد . باورتوم میشه حتی اصلا به ذهنم نیومد که نقد تند بوده یا نه. و حتی به این فکر باشم که طرف نقد کننده تازه وارد بوده یا ارشد. اینجا همش مثل یه کلاس درس بوده برام توی تک تک لحظاتش هم تو بحث سه بعدی و هم اخلاق دوستان.
پیشرفت رو در کارهام هر روز میدیدم بعد از مدتی از ورودم به این سایت جزء اولین متخصصین این سایت واقع شدم. (متخصص مدلینگ) و بعد از مدتی دستیار مدیر.
دلیل گفتم از این حرفها اینه که کمی بردبار باشیم. با حرفهای تند آزرده خاطر نشیم و یا با حرفهامون باعث آزرده خاطر کسی نباشیم . همگی با هم دوستیم و دلیل بودنمون در این سایت هم یکیش همین دوستیه. ماها هم هرچقدر هم تو کارمون پیشرفت کنیم تنها چیزی که از میان این پیشرفت کاری میمونه دوستیه.
امیدوارم تو این سایت و مخصوصا تو بخش سه بعدی دوستان کمی بردباری و صبر در برابر حرفهای همدیگه داشته باشیم. و سعی کنیم راههای پیشرفت رو برای خودمون و جامعه مون باز کنیم.
تاپ بودن یک کار با رفتن یا نرفتن به تاپ گالری از بین نمیره. مطمئنا هر کاری میتونه تاپ باشه حالا با کمی ویرایش. دوست عزیزمون فرشید برای این کار مطمئنا میتونست از جمع متخصصین برای جمع کردن امتیاز برای فرستادن کار به تاپ گالری استفاده کنه. چون تصمیم تیم مدیریت بخش سه بعدی بر این بوده که از آرائ تیم برای فرستادن کار به تاپ گالری بهره ببره. حالا برای این کار نمیدونم دلیلش شاید میتونه عدم حضور برخی از متخصصین در سایت باشه نمیدونم. ولی امیدوارم دوستان کمی صبور باشند. همه چیز در حیطه یه جو دوستانه و سالم حل شدنیه.
در مورد مدیریت . دوستی گفته بودند که ضعف مدیریتی وجود داره. ما مدیران هیچ کدوم منکر مشکلاتی در سایت و مدیریت اون نیستیم چرا که شما کاربران بایستی برخی از موارد رو بهمون بگید تا ما هم مطلع شیم. اما از لحاظ اخلاقی بهتر هست که به عنوان یه پیغام خصوصی گفته بشه .
یه خواهشی از دوستانی که تاپیک میزنند دارم . اگه برای پاسخ گویی تاپیک ارسالی خودتون ، خود شما پاسخ گوی سوالات دوستان باشید خیلی بهتر هستش چون لحظه لحظه مدلینگ و رندرینگ و ... رو خود شما پای کار بودید و میتونید بهتر جواب بدید.
از دوستان گلم درخواست میکنم دیگه این بحثها رو ادامه ندهند. :rose:
امیدوارم روزی برسه که همه قبل از تعریف از کار خوب از اخلاق خوب هم تعریف کنیم. ببخشید اگه زیاده گویی کردم. ممنون از همگی:rose:

زيباترين پستی بود که تو اين تاپيک خوندم:neutral:
خيلی گلی:oops:
بچه ها خودتون از روی خودتون ببوسيد:green: و اين بحث رو تموم کنيد و در مورد خود کار نظر بديد :rose:

LinkinForEver

اقا تصمیم بر رفتن بود اما با حرف رضا جان در ما تحولی متولد شد ... هنوزم بچه های گلی هستن مثل ایشون ... :rose:

و حامد عزیز من که نقد کردم اما همونطور که میبینی سینا جان فقط به پست هایی که توش ( عالی عالی عالی :oops::oops::oops:) داره پاسخ میدن و حتی اونو نمیخونن ...
پس نقد هم بی فایدست ، کلا مبارک باشه

از همه ی دوستان عذر میخوام و من دیگه اینجا پستی رو ادامه نمیدم ، زنده باد مجید انلاین

hamid22sh

Member
ب خدا اگه این پستا رو ب یکی نشون بدی و بگی ب نظرت بگی این پستا میتونه مال کی باشه میگه..........

خدایا خداوندا ارامشی بر این انجمن عطا فرما

آآآآآآآآآآآآامین:wink:

SinaTR

Well-Known Member
آقا عارف مثل اينکه پست منو کامل نخوندين، و مثل اينکه واير کار رو نديدين.
من از شما عذرخواهی نمی کنم، بلکه شما به خاطر حمله به تاپيک من و به هم ريختن فضای اين تاپيک بايد عذرخواهی کنيد، دقت کردين که انقدر اينجا پست دادين تو تاپيک خودتون پست ندادين؟ البته شايد بخشی به حسادت و مشکل داشتن با بعضی افراد اين سايت هم باشه.
شما که سنتون زياده با زدن اون تاپيک ديديم کی بچه بازی دراورده!:green:

و اينکه شما از همون پست اول به من توهين کردين من هيچ حرف خاصی بهتون نزدم، حتی پست آخر دقيقا از حرفای خودتون استفاده کردم.

و از همه مهمتر اينکه تو مسائل شخصی ما و هر مساله ای که مربوط به اين تاپيک يا مجيد آنلاين نمی شه حق دخالت ندارين، من يا هرکس ديگه ای به خودش مربوطه که می خواد چيکار کنه يا از چه راهی پول دربياره.

اگه هم حوصله جر و بحث ندارين چرا پست می دين؟!:green:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا