I AM ERASER : remove man

Mohamad

O-.-O
سلام

خوفید؟
این کار جدیدمه (تقریبا تمرین با vanishing point تا کار جدید!!!)

این عکس اصلی هستش:

این هم بعد از edit

اگه خواستد بگید سایز بزرگ هم بزارم

موفق باشید

hosienmax100

3D Artist
سایه ی زیر پنجره !!!!

خداییش عجب عکسیه جون میده واسه مدلسازی __تکسچرینگ در رو دیوار با حال __با اجازه سیو شد شاید باهاش تمرینی کردیم !!

موفق باشی

omid_p30

Member
خيلي جالبه .
حالا اين كه گفتي يعني چه؟ ها؟ :eek:
ما كه چيزي سر در نياورديم! vanishing point چي هست؟:neutral:
بگو اگه خوبه ما هم بريم ياد بگيريم . ظاهرا كه چيز جالبي بايد باشه.

nima_dsnr

کاربر VIP
من هم بدکم نمیاد درباره همین فشنینگ بدونم !!!!!!!!!!!
دراصل ونیش یعنی ناپدید شدن و vanishing point هم یعنی نقطه تلاقی. (البته به زبون ما (!))
ولی خوب خودت توضیح بده یعنی چی ؟!

کارت هم خوبه... ایشاللا خوفتر هم میشه.
مرسی

memol_515

Active Member
اون قسمتهايي رو كه بازسازي كردي، خوب دراوردي. موفق باشي.
البته clone كردن و اينا دلايل و اهدافي داره. شما دقيقا چه منظوري از اين كار داشتي؟
همينجوري واسه تمرين اين كار رو انجام دادي؟

ايراد هم بگيرم حالا: اول اينكه اون سايه زير پنجره تابلو شده...
بهد اينكه عكس اول رو كه ديدم، گفتم عجب كار فوق حرفه ايي ايي كرده ! چه جوري تونسته او هواكش فلزي رو بازسازي كنه ! :شوك شديد:
اما بهدش ديدم كلا حذفش كردي:دي
خوب اينم نوعي خاصيت پاك كنندگي يه ديگه;)

كلا موفق باشي

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
شما ها انگار هیچکدوم فتوشاپ تاپ سکرت ها رو نگرفتیدا!!

زود باشید برید بگیرید ببینم!!

توی اون دی وی دی ها آموزش همین وانیشینگ پوینت رو بصورت تصویری و کامل میده.

مثلا تو این عکس بوسیله ی همین قابلیت اون دوچرخه حذف میشه!

VanishingPoint.gif

کلا قابلیت جالب و خیلی کارآمدیه.

محمد جان کار شما هم خوب شده. فقط مشکل همون سایه ی لب دیوار هست که یکمی کمترش کنی بهتر میشه.

omid_p30

Member
شما ها انگار هیچکدوم فتوشاپ تاپ سکرت ها رو نگرفتیدا!!

زود باشید برید بگیرید ببینم!!

توی اون دی وی دی ها آموزش همین وانیشینگ پوینت رو بصورت تصویری و کامل میده.

مثلا تو این عکس بوسیله ی همین قابلیت اون دوچرخه حذف میشه!

و خداوند مدير انجمن را آفريد...:D
خوب شما كه مدير هستي اينجا يه آموزش از اين وانيش و اينا بزار اينجا تا ما كه از اين DVD ها بي بهره
هستيم استفاده كنيم. چيكار كنيم بابا جان بودجه نيست . كميته امداد هم كه براي خريد اينجور DVD ها وام نميده:sad:

mahmood_mn

Active Member
خیلی جالبه . اگه مدیر محترم زحمت آموزشش بکشن که خیلی با حال می شه . مگه نه ؟!!!!!!:d:d

نه بابا . پررو شدی ها !!!!

[SOBHAN]

Active Member
مثلا تو این عکس بوسیله ی همین قابلیت اون دوچرخه حذف میشه

البته به نظر من خيلي خوب اين كار رو نكرده ... ( به عنوان بيننده ميگم)
اتفاقا فكر خوبيه ها ... تاپ سكرت هم بايد چيز جالب انگيز ناكي باشه ....

موفق باشيد
محمد حسين

GFX Master

[SOBHAN];657740 گفت:
البته به نظر من خيلي خوب اين كار رو نكرده ... ( به عنوان بيننده ميگم)
اتفاقا فكر خوبيه ها ... تاپ سكرت هم بايد چيز جالب انگيز ناكي باشه ....

موفق باشيد
محمد حسين

مشکل اینجاست که ما داریم قبل و بعد از وانیشینگ رو میبینم و این تفاوت بدون شک خیلی تو چشم میزنه.

ولی وقتی شما بخواید این کار رو جایی انجام بدید که قرار نیست قبل از تغییرات رو هم نشون بیننده بدید خیلی مشکل ساز نمیشه.

mbayani

Member
دستت درد نكنه
ولي خداييش بايد برا اين كار بيشتر وقت ميذاشتي
بگم كه خيلي كار قلمبه ايي نيست كه نياز به اين همه تبليغ برا dvd داشته باشه با مقداري صبر و كمي حوصله با قلم ميشه تو ميط اردش اون دوچرخه رو:D
ببخشيد مديريت

hajhosssein

Member
خوب راس میگن چقدر پول بدیم مگه ما سر گنج نشستیم
شمایی که مدیر هستی انصافا چند وقته آموزش جدید نذاشتی
یا اصلا چند وقته طرح هات تو گالری نیست
یا چپند وقته ابزار نذاشتی
یا (البته ببخشید ها)چند تا از پیام های خصوصی رو که واست 20 تا 20 تا می فرستم جواب نمی دی ؟
حالام می تونی به جای جواب دادن به این همه سوال و خیلی راحت پست رو ویرایش کنی
وقتی مسئولیت قبول می کنید باید جواب گو باشید
اینجا انجمن یا فروشگاه که تبلیغ می کنی
اًه

Mohamad

O-.-O
سلام
دوستان خیلی از نظراتون ممنون

در بیشتر نظر ها خوندم اون سایه زیر پنجره ضایع شده که درستش کردم :

اینم از توضیحات vanishing point (در آخر یک آموزش ویدیوی هم گذاشته شده(برای اطلاعات بیشتر توی Photoshop CS3 توی Help , سرچ کنید Vanishing خیلی میتونه کمکتون کنه)) :

About Vanishing Point

Vanishing Point simplifies perspective-correct editing in images that contain perspective planes—for instance, the sides of a building, walls, floors, or any rectangular object. In Vanishing Point, you specify the planes in an image, and then apply edits such as painting, cloning, copying or pasting, and transforming. All your edits honor the perspective of the plane you’re working in. When you retouch, add, or remove content in an image, the results are more realistic because the edits are properly oriented and scaled to the perspective planes. After you finish working in Vanishing Point, you can continue editing the image in Photoshop. To preserve the perspective plane information in an image, save your document in PSD, TIFF, or JPEG format.

Making edits on the perspective planes in an image
Photoshop Extended users can also measure objects in an image, and export 3D information and measurements to DXF and 3DS formats for use in 3D applications.
For a video on using Vanishing Point, see www.adobe.com/go/vid0019

از همه ی دوستان به خاطر نظرات هم ممنونم

مخلصیم:)

GFX Master

خوب راس میگن چقدر پول بدیم مگه ما سر گنج نشستیم
شمایی که مدیر هستی انصافا چند وقته آموزش جدید نذاشتی
یا اصلا چند وقته طرح هات تو گالری نیست
یا چپند وقته ابزار نذاشتی
یا (البته ببخشید ها)چند تا از پیام های خصوصی رو که واست 20 تا 20 تا می فرستم جواب نمی دی ؟
حالام می تونی به جای جواب دادن به این همه سوال و خیلی راحت پست رو ویرایش کنی
وقتی مسئولیت قبول می کنید باید جواب گو باشید
اینجا انجمن یا فروشگاه که تبلیغ می کنی
اًه

دوست عزیز حالا چرا اینقدر عصبانی!؟
1828.gif

دلیلی برای ویرایش پستتون نیست و هیچ صحبت ایراد داری نکردید که بخوام (طبق قوانین) پستتون رو ویرایش کنم.
اول عذر میخوام که این پست رو که ربطی هم به تاپیک این دوستمون نداره میدم ولی چون تو این چند وقته خیلیا این موضوع رو توی سر بنده کوبوندن مجبور شدم.
1833.gif

اول اجازه بدید من یه تعریف از مدیر انجمن داشته باشم تا سوء تفاهم رفع بشه.
مدیر انجمن به کسی میگن که نسبت به موضوع انجمن تحت نظر اشراف داشته باشه و بتونه ایرادها و اشکالات یوزرهاش رو تا جایی که براش مقدور هست رفع کنه. البته این وظیفه ی اصلی مدیر انجمن نیست. وظیفه ی اصلی مدیر انجمن فقط و فقط نظارت بر اجرای قوانین انجمن هست. این تعریف رو من خودم نکردم بلکه تو تمام فرومهای دنیا (اگر تجربه ی فعالیت توی فرومهای خارجی رو داشته باشید متوجه میشید) همین تعریف هست.

در مورد آموزش بله حق با شماست. البته منم تو این مدت بیکار نشستم! الان در حال تهیه ی یه مجموعه ی آموزشی فتوشاپ هستیم که البته معلوم نیست تا کی طول بکشه ولی مطمئنا بی نظیرترین مجموعه ی آموزشی فارسی خواهد بود. چون تمام آموزشهاش اولا فارسی هست و ثانیا همگی آموزشهای جدید هست و مثل آموزشای فعلی قدیمی و تکراری نیست.

در مورد بخش گالری. والا نه تنها من بلکه خیلی از دوستایی که شاغل هستن کمتر فرصت گذاشتن طرح و نظرخواهی میکنن ولی چشم سعی میکنم کارای بی ارزشم رو تو بخش گالری بذارم و نظر دوستان رو درباره شون جویا شم.
1837.gif

درباره ی ابزار. والا کم هم چیز میز نذاشتم! چون من خودم اکانت رپیدشیر دارم و پوینت جمع میکنم اتفاقا فایل زیاد آپ میکنم. ولی بازم چشم بیشتر فایل میذارم. راستی اون وکتورهایی که میخواستید در مورد دستگاه کپی و پرینتر و ... هم براتون گذاشتم.

پیغام خصوصی. مطمئنید به من پیغام زدید؟! چون جزو محالاته که من پیغامی دریافت کنم و جوابی ندم. این رو گمونم بقیه ی دوستان هم تأئید کنن.

در مورد مسئولیت هم که فرمودید به بزرگی خودتون عفو کنید. بنده در حدی که میتونم وقت میذارم و اگر کم و کسری هست به بزرگواری خودتون ببخشید. البته اگر احساس کردید که شخص دیگه ای تو انجمن هست که میتونه خیلی بهتر از بنده فعالیت کنه عاجزانه خواهش میکنم با مدیرای کل (ماندانا یا مجید) مطرح کنید.
1832.gif

و در آخر درباره ی فروشگاه. ببینید دوست عزیز انجمنهایی مثل مجیدآنلاین برای بقا و موندگاری باید مخارج سایت رو از یه جایی تأمین کنن. چون اینجور سایتها اسپانسر یا پشتیبانی ندارن. پس مجبورن که از طریق فروشگاه یا تبلیغات این هزینه های بسیار زیاد رو متحمل بشن (بگذریم که این روشها هم تأمین کننده هزینه ها نیست!). بنده و سایر مدیرا هم وظیفه داریم دوستان رو به خرید و استفاده از این محصولات تشویق کنیم. در مورد هزینه هم بنظر شما برای یه مجموعه ی به این ارزشمندی پرداخت کردن مثلا 10000 تومن خیلی گزافه!؟ به خدا ما تو زندگی خرجهای خیلی بالاتری هم داریم که اینجور چیزا پیشش هیچ بحساب میان.

در هر صورت بازم عذر میخوام که تو این تاپیک این مسائل رو بیان کردم. ولی احساس کردم خیلی از دوستان براشون ابهاماتی وجود داره.

hosienmax100

3D Artist
محمد جان کارت عالی شده سایه هم به نظر خوب شده ولی بازم روش کار کن تا یه کار تک بشه !

موفق باشی

اگر احساس کردید که شخص دیگه ای تو انجمن هست که میتونه خیلی بهتر از بنده فعالیت کنه عاجزانه خواهش میکنم با مدیرای کل (ماندانا یا مجید) مطرح کنید.
1832.gif

تو مدیریت کارت بیسته سارا !!اینو فک کنم هم مدیران سایت تایید میکنن هم سایر دوستان !!زحمات تشکرات!

موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا