Fryrender Test

ehsan_3dmax

Active Member
سلام دوستان.
بعد از مدتي فرصتي پيدا شد تا سه چهار روزي پاره وقت روي يك پروژه شخصي واسه كامل كردن reel نورپردازيم كار كنم.
تو اين كار سعي كردم متريال و نورپردازي يكي از اتاقهاي آماده archinterior رو با استفاده از پلاگين fryrender بازسازي كنم.
بنابراين تماميه مدلها آماده است.
البته هدفم رسيدن به اون چيزي كه تو Archinterior و با vray انجام شده نبود و تنها ميخواستم با استفاده از تكنيك layer blending در اين پلاگين انيميشني زيبا باهاش بسازم كه حاصل كار اين شد و نظر شما دوستان واسم خيلي مهمه.
ابعاد اصلي انيميشن 1280*960 هستش كه به علت عدم دسترسي اكثر دوستان به اينترنت پر سرعت مجبور شدم اونرو به flv و در ابعاد 320*240 تبديل كنم.

اطلاعاتي در مورد رندر: زمان رندر با يك سيستم core2quad q6600 براي اين كار كه در واقع يك تكفريم هست و نه انيميشن هشتاد ساعت بود. بله تعجب نكنيد 80 ساعت! من واسه اينكه تو رندرهاي تاريكم نويز كمي داشته باشم مجبور شدم به اين زمان تن بدم والا بعد از 24 ساعت در رندر هاي روشنتر به اون نتيجه ي دلخواهم رسيده بودم. بعد از اتمام كار با استفاده از تكنيك layer blending حالتهاي مختلفي از كار رو خروجي گرفتم و در نهايت با edius تبديل به انيميشن شد.

نرم افزارهاي مورد استفاده:
3dsmax- Fryrender- photoshop-edius
با تشكر از آقاي اورگنجي بابت آماده كردن كليپ در نرم افزار edius.
موفق باشيد.

راستي شديدا محتاجم به دعاي شما دوستان. ما رو فراموش نكنيد.

ويديو كيفيت متوسط(2 مگ)

ويديو با كيفيت پايين

تصاوير:

پیوست ها

• 6.jpg
    6.jpg
    307.1 کیلوبایت · بازدیدها: 199
  • 2.jpg
    2.jpg
    264.4 کیلوبایت · بازدیدها: 101
  • 7.jpg
    7.jpg
    217.2 کیلوبایت · بازدیدها: 117
  • 4.jpg
    4.jpg
    282 کیلوبایت · بازدیدها: 105
  • 10.jpg
    10.jpg
    292.6 کیلوبایت · بازدیدها: 248

shahram_gh

Banned
نور + متریال عالی عالی عالی ...

باریکلا احسان جان خیلی خوب در آوردی. احسنت.

فقط رندرت اونم چونزمان نداشتی کیفیت پایین گرفتی ولی اگه میشد کیفیت بالا بگیری خوب بود.

در کل عالی.

راستی احسان جان یه سوال تعداد فریمهات چند تا بود ؟ زمان رندرت چقدر طول کشید ؟

دمت گرم.

ببخشید یه چیزه دیگه کاش زاویه دوربینت بهتر بود ولی واقعا بازم میگم عالی شده.

سیستم رو گرفتم داش احسان دستت درد نکنه

Mandana

Active Member
خوشگل شده
مثل همیشه
اما نه مثل همیشه
بهتر از قبل شده احسان
می دونی که من در مورد رندر و نورپردازی در حده زیر صفر ام.اما از نظر من نوعی هم واقعن قشنگه
خییلییی خییلیی قشنگ شده
موفق باشی
rose.gif

*Mostafa*

Member
مثل هميشه عالي كار مي كنيد.
به كارهاي شما كه به جز عاليه و بي نظيره و ... كه نميشه چيز ديگه اي گفت.
هيچ اشكالي هم نميشه گرفت :razz:
البته همونطور كه shahram_gh گفتن زاويه دوربين مي تونست بهتر باشه.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
کار عالی ای شده احسان.
واقعا لذت بردم.
گمونم این پلاگینی که گفتی واسه نورپردازیه درسته؟
در کل خیلی عالی شده.
با اجازه میذارمش تو تاپ گالری.

ehsan_3dmax

Active Member
shahram, mostafa: ممنونم بابت حرفهاي قشنگتون. در مورد زاويه دوربين بايد بگم همونطور كه گفتم اين كار تماميه مدلهاي اتاق و حتي زاويه ي دورربين آماده است و من هيچ دخل و تصرفي در اون نبردم! اين هم لينك رندر انجام شده با vray توسط تيم evermotion: http://www.evermotion.org/comm/ai03/004.jpg
يكسري اطلاعات ديگه در مورد كار رو آپديت كردم.

mandana_nsو sara_is_nice_girl: مثل هميشه شرمنده ميكنيد ماني جان و سارايي. ممنونم. آره واسه ماده دهي نورپردازي و رندر. شباهتهاي زيادي با maxwell داره. حتما اسمشو شنيديد؟!

HamidSHS

Active Member
فقط يه چيزي رو اضافه كنم ؟
اون پالت رنگ كه افتاده روي زمين ، همچين زده تو ذوق :دي

BassGraphic

Member
سلام.

بابا ما كه از اين نرم افزارهايي كه شما ميگيد چيزي نمي دونيم.لطفا واضح تر حرف بزنيد.:) و ممنون ميشم همه چيز رو توضيح بديد.ما هم دوست داريم ياد بگيرم.

ولي در كل فتوشاپ و كورل و فري هند رو فقط عشق است.

pythoN

Active Member
سلام

جزئیات نورپردازی عالیه . مخصوصا آخریش ( اول صبح ) قدرت بازی با نورت هم مثل مدلینگت عالیه .

ابعاد اصلي انيميشن 1280*960 هستش كه به علت عدم دسترسي اكثر دوستان به اينترنت پر سرعت مجبور شدم اونرو به flv و در ابعاد 320*240 تبديل كنم.
اطلاعاتي در مورد رندر: زمان رندر با يك سيستم core2quad q6600 براي اين كار كه در واقع يك تكفريم هست و نه انيميشن هشتاد ساعت بود. بله تعجب نكنيد 80 ساعت!

تحلیلش برام خیلی سخته. عجب حوصله ای داری . :eek:

همه از کار تعریف کردن من دیگه تکرار مکررات نکنم .
فقط یه مشکل هست که با توجه به زمان رندرش و سایزش به نظر میاد خودت متوجه شدی اما درست کردنش واقعا بعد از اتمام کار عذاب آوره . اونم view پشت پنجره هستش . ( از پلان کمک گرفتی یا بکگرانده یا ... ) البته زیبای انیمیت خودش این مشکل رو ناپدید میکنه و به چشم نمیاد .

موفق باشی .

mostafa_az

Well-Known Member
wow عالیه احسان، تبریک میگم.

پاورقی: نق اک میزنی و وقتیم که خطت رو تخلیه نمیکنم ازش استفاده نمیکنی. باز بگو من بدم :دی:

مخلصیم
مصطفی

amin2001

Active Member
خیلی قشنگه
نور پردازی هنوز یه مرحله به واقعیت کم داره
ولی محشره
خسته نباشی

ali3dtech

Member
احسان جان کارت که عیبی نداره عالی شده.... مخصوصا همون صحنه دم صبح...

فقط یه سوال اگه زحمت بکشی و یه مقدار در مورد این نرم افزار Edius توضیح بدی ممنون میشیم.

:Mohsen:

کاربر باتجربه
احسان جان اين كارت هم خيلي عاليه، فقط زمان رندرش آدمو ديوونه ميكنه
1436.gif

بچه ها راست ميگن اون دم صبحيه محشره، تبريك

نرمين

New Member
سلام
كارتون خيلي تميز و خوب شده
ممنون مي شم اگه كمي واضح تر حرف بزنيد تا من بي سواد هم چيزي بفهمم
مرسي

جدیدترین ارسال ها