Fryrender Test

Ali 59

Well-Known Member
با يك ايده جالب (بازي با نور و dissolve) انيميشني ساختي كه با اينكه دوربين فيكسه، تغييرات نور محيط ، تاثير جالب و زيباي خودشو ميذاره.

بسيار عالي..

درمورد رندرها... بنظرم نماي آخر (نماي صبح) خيلي معركه شده فقط عكس پشت پنجره خوب برش نخورده.. تو انيميشن زياد تو چشم نمياد اما تو رندر تك فريم لو رفته.

و اينكه تو رندرها لبه هاي پتو يه ذره سياه شده انگار كه برش خورده باشه..نميدونم ايراد از رندره يا پتو رو برش دادي؟! (تو رندر evermotion تر و تميزه)

سپاس از اين تاپيك خوب

محتاجيم به دعا

آخرین ویرایش:

Ali 59

Well-Known Member
سلام آقا احسان
من از شما انتظار داشتم که جواب دقیقی رو به من بدید
فقط می خواستم بدونم که اگه بخوام مکس کار کنم چند سال طول می کشه تا مثل شما حرفه ای بشم.

دوست عزيز تنها" زمان " شرط پيشرفت نيست؛ عوامل ديگه اي هم مثل استعداد ، پشتكار و علاقه خيلي دخيل و مؤثرن. موفق باشي

pouria_ddd

Active Member
و بلا خره ظرفشور وارد می شود
خیلی توپه.... خیلی باحاله .....عالیه حرف نداره و............
اما اگه میخوای ایراد های حرفه ای ازت گرفته بشه اینو تو سایتای معتبر دنیا بزار تا ببینیم ای خارجیها می تونن از کار آقا احسان ما ایراد بگیرن یا نه

ehsan_3dmax

Active Member
ممنونم از همگي دوستان بابت لطفي كه به بنده دارن.
بابا اين كار اونقدرها هم كه ميگين خوب نيست. پر از عيبه بخدا.
بازم ممنونم از همگي و موفق باشيد.

Maxtonian

Member
چند تا سوال داشتم :
اول اینکه از چه ورژنی استفاده کردی ؟
دوم اینکه با کرک به طور کامل می شه ازش استفاده کرد یا محدودیت رزولوشنش باقی می مونه ؟
سوم اینکه نظر خودتو نگفتی ؟ (منظورم در مقایسه با Maxwell )

ehsan_3dmax

Active Member
چند تا سوال داشتم :
اول اینکه از چه ورژنی استفاده کردی ؟
دوم اینکه با کرک به طور کامل می شه ازش استفاده کرد یا محدودیت رزولوشنش باقی می مونه ؟
سوم اینکه نظر خودتو نگفتی ؟ (منظورم در مقایسه با Maxwell )

از ورژن 1.8 بتا.

آره كركش مشكلي نداره. البته مشكل كه زياد داره. كه احتمال ميدم بخاطر بتا بودنشه. منتها مشكل رزولوشن نداره.

در مقايسه با maxwell بايد گفت اين پلاگين آينده ي روشنتري رو واسش متصور ميشن تا maxwell. چون يكسري خصوصياتش با maxwell قابل مقايسه نيست مثل exit portal و يا امكان random control كه فكر كنم تو هيچ برنامه ي ديگه اي نيست. البته اين آخري هنوز نيومده ولي به محض اومدنش غوغا ميكنه! در حال حاضر باگهاي زيادي داره كه باعث ميشه يوزرهاي حرفه اي زياد به سمتش نرن.

pixolator

Member
خیلی جالبه..:)

من نفهمیدم نویز رو برای چی می خواستید :neutral:...یعنی نمی شدش توی نرم افزارای جانبی بدستش آورد ؟

Hamed-gh

Member
من از روی همین لینک دانلود کردم ولی کرک نداره.
بعدشم چطوری باید با مکس کار کنه. یه توضیح مختصر بدی ممنون میشم.

ehsan_3dmax

Active Member
خیلی جالبه..:)

من نفهمیدم نویز رو برای چی می خواستید :neutral:...یعنی نمی شدش توی نرم افزارای جانبی بدستش آورد ؟

امير جان من منظورم رسيدن به نويز كمتر بود.
چون رندر در اين پلاگين به گونه ايه كه بطور مثال واسه صحنه ي روز بعد از چند ساعت آدم به نتيجه ي دلخواه ميرسه ولي واسه صحنه هاي شب بايد كلي صبر كرد تا نويز تصوير كم بشه.
منظورم اين بود.
موفق باشي.

NAKOOT

Well-Known Member
امروز چندتا کار از کارای یکی از دوستان قدیمی که دیگه مجید آنلاین نمیاد رو دیدم که با این موتور رندر کار رو خروجی گرفته بود ...
سیستمش خوف بود، ولی برای اینکه کار real بشه 47ساعت و خورده ای رندرش طول کشیده بود، تک فریم هم بود ...
اون کار از اون طبیعی تر نمی شد ... واقعا این موتور رندر چیزه خوفناکی هستش ... البته من که آماتورم ولی نسخه 1.9 بتا رو دانلود دارم می کنم ببینم می شه روی کار مقبرم از این موتور استفاده کرد ...
چون با توضیحاتی که احسان و اون دوستمون داد این موتور رندر خداست برای خروجی گرفتن ، مخصوصا اینکه فیزیکال هستش ...
راستی احسان خان آموزشی برای این موتور هستش توی نت؟
چون من هنوز ندیدم ورژن اصلی بیاد و همش پست سر هم بتا می دن بیرون ...
مخلصیم

جدیدترین ارسال ها

بالا