[معرفی و دانلود] Element 3D

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
معلومه کار نمی کنه. کلا unistall کنید نسخه جدیدو بریزین.

Mostafa-3D

Well-Known Member
دوتا اسکرین شات از محیط المنت و رندر نهایی :

fbsglla3bvejhfucjd63.jpg

hqemszkzkov4tv7cuhzv.jpg

کرک کاملا صحیح کار میکنه

موفق باشید

آخرین ویرایش:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
برای من هم کار کرد

پیوست ها

• test.jpg
    test.jpg
    127.3 کیلوبایت · بازدیدها: 62
  • test2.jpg
    test2.jpg
    65.8 کیلوبایت · بازدیدها: 67

khoushechin

Well-Known Member
تمام کارها کردم اما این اخطار میده
the selectied license file apparas to be invalid
مال منم همین مشکل رو داره فکر کنم به این خاطره که قبلا نسخه قدیمیشو نصب کردن دوستان راه حلی ندارن؟

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
دوستان اغلب کسانی که قبلا پلاگین رو نصب کردن و با اون لایسنسی که محیط المنت رو باز می کرد ولی رندر نمی گرفت کار کردن مشکل
the selectied license file apparas to be invalid رو دارن. دارم دنبال راه حل می گردم.

khoushechin

Well-Known Member
دقیقا منم همین لایسن قبلی رو نصب کرده بودم!
منم دارم دنبال راه حل میگردم!

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
موقع ساخت لایسنس کلیک راست ران ادمین بزنید مشکل حل میشه

در ضمن همه مباحث مربوط به المنت با هم ادغام شد

Mostafa-3D

Well-Known Member
راهنمای استفاده از کرک :

1. ابتدا هر نسخه ای از المنت تری دی که در سیستم شما نصب شده رو پاک کنید . اگه از افتر افکت CS6 استفاده میکنید به این آدرس بروید : C:\Program Files\Adobe\Adobe After Effects CS6\Support Files\Plug-ins\VideoCopilot و فایل Element.aex رو حذف کنید .
  2. سپس در تنظیمات Folder Options فایلهای مخفی را در حالت نمایش قرار بدید . یعنی : Show hidden files, folders, and drives
  3. به این آدرس بروید : C:\ProgramData\VideoCopilot و تمامی فایلهای موجود را پاک کنید .
  4. اکنون المنت تری دی نسخه 1.0.345 را نصب کنید .
  5. در فایل کرک دو پوشه وجود دارد . یکی x32 و دیگری x64 که استفاده از اونها بستگی به سیستم عامل شما داره . به عنوان مثال اگه شما از افتر افکت CS6 استفاده میکنید باید فایل موجود در پوشه x64 یعنی Element.aex رو با فایلی با همین نام در پوشه C:\Program Files\Adobe\Adobe After Effects CS6\Support Files\Plug-ins\VideoCopilot جایگزین نمایید .
  6. سپس افتر افکت را اجرا کنید ، یه Composition جدید و یه Solid بسازید و Element رو به Solid اختصاص بدید .
  7. در پنجره باز شده ابتدا یه request file بسازید و اون رو در دسکتاپ قرار بدید .
  8. سپس به پوشه کرک رفته و بر روی فایل Licgen.exe راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator رو انتخاب کنید .
  9. حال بر روی دکمه LicMe کلیک کنید تا یک فایل به نام ElementLicense.license در همانجا ایجاد شود
  10. سپس در افتر افکت بر روی دکمه Install license کلیک کنید و فایل ElementLicense.license رو که ساخته بودید ، انتخاب نمایید .
  11. از این پلاگین لذت ببرید .

eslam-ormoz

New Member
ای بابا ما که این مشکلها رونداشتیم. ولی پیشنهاد میکنم فایلهای دانلودی را توی دسکتاپ کپی کنید

Mostafa-3D

Well-Known Member
spider853 گفت:
I'm working on solution, if its invalid license after all fixes then its a licgen related problem, be patient..

اسپایدر داره روی این مشکل invalid license کار میکنه و بزودی فیکس میشه . بزودی...

البته این مشکل برای بعضی از کاربرا هستش چون برای من که به خوبی کار کرد .

sbrir

Active Member
کار نکرد .. مشکل حل نشده از طرف spider چون منم همین مشکل رو دارم .....

samadionline

Well-Known Member
کسانی که قبلا نسخه های قبلی این پلاگین رو نصب کردند این مشکل براشون پیش اومده . من همین الان روی یک سیستم دیگه با همین روش Mostafa-3D انجام دادم الان داره کار میکنه. ولی روی سیستم خودم مشکل داشت.

یه اشکال در کار کردن این پلاگین

سلام به همگی
یه سوال داشتم.من همین الان این پلاگین رو همراه با کرک دانلود کردم و نصب کردم.
وقتی کرک شد و میخواستم باهاش کارکنم هر کاری رو انجام میدم و هر مدلی که میخوام بیارم این ارور رو میده:sad:
ارور رو پیوست کردم
پیشاپیش از توجه شما ممنون

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    54.8 کیلوبایت · بازدیدها: 42

knight.Amir

New Member
سلام به دوستان
آقای صمدی بنده برای اولین بار پلاگین رو نصب کردم و مشکل دوستان رو داشت چون گفته بودن بعضی از دوستان صبر کنید تا کرک بیاد بعد نصب کنید ما هم به توصیه دوستان عمل کردیم ولی نشد .

جدیدترین ارسال ها

بالا