ebook/آموزشasp.net به زبان فارسي/حتما دانلود كنيد

mazoolagh

Active Member
من هم اول فكر كردم كه اين فايل براي استفاده عموم و رايگان است ولي ظاهرا اينگونه نيست و فقط براي افرادي است كه هزينه دوره را به شركت آموزش الكترونيكي پرشيا پرداخت كرده اند. بهمين خاطر توصيه ميكنم با توجه به اينكه اين راهنماي آموزشي توسط يك ايراني تهيه شده به احترام او و همه نويسندگان - برنامه نويسان و پديدآورندگان ديگر ايراني و همچنين حفظ منافع مادي ايشان دوستاني هم كه قبلا آن را دانلود كرده اند اگر از سيستم خودشان پاك نميكنند حداقل در جاي ديگري هم آپلود نكنند.

Alijaan

New Member
سلام من نميتونم دانلودش كنم

سلام مثل اينكه همه دانلود كردن الا من
نميدونم چرا وقتي لينك رو استفاده ميكنم صفحه اي رو پيدا نميكنه و دانلود هم نميده ...
اگر ميشه كسي كمك كنه
:neutral:

*Ashkan*

New Member
عزيزم من كه حيچي نتونستم دريافت كنم

عزيزان اين لينك واسه من كار نميكنه تورو خدا اگه كسا داره اين كتاب و واسم اپلود كنه يك جاي بهم لينك بده ... خواهشنننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن

*Ashkan*

New Member
كمك كمك كمك كمك

عزيزان اين لينك واسه من كار نميكنه تورو خدا اگه كسا داره اين كتاب و واسم اپلود كنه يك جاي بهم لينك بده ... خواهشنننننننننننننننننننن نننننننننننننننننننن

*Ashkan*

New Member
اقا تورو خدا

دوستان 2 ماهه كه من دنبال همچين چيزي دويدم. يكي اينو واسه من در راه رزاي خدا بگزاره رو يك هاست لينكش هم بده. واقعا ممنون مي شم. مرسي.

magid گفت:
با سلام
اين هم يك كتاب جالب در زمينه asp.net
تقريبا همه ي نكته هاي مهمش رو با مثال گفته و با شكا توضيح داده :wink:
به همراه مثالهاي جالب و مهمتر از همه اينكه به زبان فارسيه :wink: :lol: :wink: :lol:

حتما بگيريدش حتي اگه علاقه اي هم به زبان asp.net نداريد چون واقعا يكروزي بدردتون مي خوره از مبتدي تا پيشرفته

كاري زيبا از آقاي وحيد نصيري :wink:

آقاي نصيري واقعا دست شما درد نكنه بارهم از اينكارها بكن
خوب اين هم لينكش حدود 7 مگا بايت است
کد:
http://www.delphishop.com/barnamenevis/ASP_Net_Ebook_by_Nasiri.rar

=================
با تشكر
مجيد( 8O )
سلام
ازلينكتون ممنونم
ولي من نتونستم اونو دريافت كنم اگه ممكنه برام دوباره بفرستينش(آموزش asp.net )
اگه دوباره بذارينش متشكرميشم.

asp.net

سلام
ازلينكتون ممنونم
ولي من نتونستم اونو دريافت كنم اگه ممكنه برام دوباره بفرستينش(آموزش asp.net )
اگه دوباره بذارينش متشكرميشم.

amirlol

Well-Known Member
لینک خراب است !!!و کسانی که دارنش هم نمی زارند !!! اینجا نتیجه می گیریم که بقیه برن کتاب بخرند !!!

osho

Member
در صفحه قبل خود استاد نصیری با ای دی خودشون یه لینک گذاشتن .
کار هم میکنه.

جدیدترین ارسال ها

بالا