ebook/آموزشasp.net به زبان فارسي/حتما دانلود كنيد

emad4000

Member
ببخشيد.اگه از اين لينك خوبا كه مال ASP كلاسيك باشه داريد برام بذارين.
ممنون

من دانلود كردم اما فايلهايpdf موقع باز كردن اين خطا رو ميده :

There was an error opening this document .This viewer cannot decrypt this document

با winrar 3.14 بازش كردم ولي اين خطا رو داد ؟؟
دوباره دانلود كردم فايده نداشت ؟؟؟؟

از اونايي كه دريافت كردن بگين چيكار كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

javad58

Member
آقا من هم دارم دانلودش مي كنم خوب يا بدش رو نمي دونم ولي همين كه جناب نصيري واسه دانلود گذاشته جاي تشكر داره اقا مرسي

mazoolagh

Active Member
پريروز دانلودش كردم و هر 20 فايل pdf رو مرور كردم. توصيه ميكنم حتي افرادي كه فكر ميكنن بهش احتياج ندارن حداقل يك نگاهي بهش بندازن شايد از اوني كه فكر ميكنن خيلي بهتر باشه! تازه كارها هم ازش غافل نشن - اگر با دقت بخونن و مثالهاش رو شخصا انجام بدن خيلي از سوالهايي كه ممكنه براشون پيش بياد جوابش رو دارن و البته نبايد توقع داشته باشن كه همه نكات و جزييات تو اين 20 درس باشه. تابحال مطلب آموزشي فارسي asp.net به اين خوبي نديده بودم.

mahyar - r

Member
ايول من دقيقاْ دنبال همچين چيزي بودم . حالا بخونم كامل ياد مي گيرم ؟

mazoolagh

Active Member
ياد گرفتن asp.net يك مقدمات و حداقلي ميخواد و همينطوري بدون زمينه قبلي (نحوه ايجاد برنامه هاي كاربردي در محيط ويندوز و تسلط كافي html و حداقل يك زبان برنامه نويسي و مفاهيم اوليه و شناخت بانكهاي اطلاعاتي) نميشه اونو ياد گرفت!
اگر هم بشه چون بنيادش سست هست كوچكترين مساله اي اونو بهم ميريزه و شخص نميتونه خارج از حد جزوه و مثالهاي حل شده حركت يا حتي فكر كنه!
نويسنده اين مطالب آموزشي هم با فرض مسايل فوق اونو تهيه كرده و براي شروع از صفر نيست!

mehran64

Member
دستتون درد نکنه
با این که asp کار نمی کنم ولی باز هم به درد میخوره.
موفق باشید

Ealireza

Member
مرسي ولي مثل اينكه فايلش پاك شده ديگه جاي ديگه اي نيست :oops: :cry:

باز به ما نرسيد :(

Hosein.NET

Member
آقا كسي از اين جور چيزا با VB.NET سراغ داره؟
اين كتاب از سي شارپ استفاه كرده

جدیدترین ارسال ها

بالا