corona renderer

hamed2020m

New Member
طریقه ی نصبش به چه شکلل هست لایسنس میخواد اما تو پوشه لایسنسی نیست

ramin8870

New Member
سلام
اگه میشه یه سری تنظیماتش رو در قالب 2 سه عکس بزارین تا کلیاتی از کار برای من تازه کار هم مشخص بشه.
یا اگه یه فایل مکس رو با تنظیمات سیو شدش بزارین که خیلی ممنون میشم.:rose:

با تشکر

pendesign

Member

حالا جالبه توی 7 حتی Real Time ـش هم حذف شده توی 6 شما Real Time هم داشتید که از GPU استفاده میکرد
!
اما خب 6 خیلی باگ داره ، همینش اذیت میکنه همون 7 رو که دوست خوبمون گفتن نصب کنید .

اموزش اول اماده شده و در حال اپلوده تا 1 ساعت دیگه در همین مبحث قرار میگیره خیلی مختصر اموزش فردا یک صحنه کامل رو اموزش رندر میدم با تمام تنظیمات و ساخت متریال ها !

مباحث اموزش اول :
---------------------

- شروع کار و چگونه رندر کردن در Corona
- ساختن متریال ( معمولی - درخشان - پرده - خیس و بارونی )
- استفاده از HDRI برای نور پردازی
- استفاده از جسم به عنوان نور
- استفاده از متریال Portal برای بالا بردن سرعت رندر

اموزش خیلی مختصر هست فردا کلی تر نشون میدم .

سلام.
فایل بروی سرور یافت نشد! از کجا میتونم دانلود کنم؟

khatam.0761

Well-Known Member
سلام
من نسخه 1.1 رو نصب کردم و واقعا کیفیتش قابل قبول و سریعه
اما رایگان نیست
کرکی چیزی نداره؟
کرک موجود در پوشه ش کار نکرد
++++++++++++++++
اصلاح میکنم متن ام رو
کرکش کار کرد
================
نصب Corona Render.
جایگزین کردن فایل Corona_Release.dll” در مسیر C:\Program Files\Autodesk\3ds Max 2016
جایگزین کردن فایل “token-3dsmax.txt” درمسیر C:\Users\user\AppData\Local\CoronaRenderer

آخرین ویرایش:

mehraz23

New Member
هرچی بشه ویری رو شاخ رندر هست پایینم نمیاد ...

من این آپلود رو گزاشتم تا الان 49 درصد رفته .

ببنید اموزش نباید حتمی همه چیز رو یاد بده ، فقط کافیه شمارو راه بندازه ، این اموزش های اولم اینجوری هست .

اما بعدی هاش احتمالا با صدا و کامل هست ولی چون این موتور کاملا با استاندارد های جهانی ساخته و فوق العاده حرفه طراحی شده ، یاد گیریش بسیار اسونه به شرطی که شما مباحث اصلی رندر رو بلد باشید که اصلا به رندر ربطی نداره و من به شخصه هیچ بنی بشری رو ندیدم که از ویری خسته بشه مگر اینکه ضعف از خودش باشه و قطعا اگر شما در ویری نتیجه ای نگرفتید ، قطعا در Corona هم جوابی نمیگیرد چون ایراد موتور نیست ... حالا من نمیتونم قضاوت کنم ، اما این قضیه ثابت شدست ... :D

و یک نکته خیلی خوب اینه که شما اصلا به Document برای یاد گیری این ابزار نیاز ندارید کافیه روی هر پارامتر موس رو چند لحظه نگه دارید تا تمام توضیحات ظاهر بشه ، مثلا روی f-stop برید تمام اعداد استاندارد که شما در کتاب اموزش عکاسی میخونید رو داره ...

پس با همین اموزش ها پیش برید خیلی سریع یاد میگیرد اصل کار هنر شما در نور و پردازش تصویره ...

دانلود اموزش Corona قسمت اول

دوستان من براتون در مدیافایر اپلود میکنم الان چون فقط
نتم مشکل داشت وسط هاش قطع میشــد برای همین
مجبور شدم در Uploadboy آپلود کنم ، قــسمــــت های
بعدی در مدیافایر قرار میگیره ...

دوستان میشه خواهش کنم آموزش این کرونارو دوباره توی سایت بذارید؟؟؟ پاک شده :(

minasayadi

New Member
کمک :cry: چرا این پلاگینو نصب کردم این اررور میاد
attachment.php

پیوست ها

• Capture.PNG