corona renderer

rezazarasvand

کاربر فعال
آقا من هر چی رو رندر میگیرم ُ رندر گرفتنش تمومی نداره همش شروع میکنه به محاسبه کردن یه باکس ساده رو هم رندر نمیگیره ُ همش محاسبه میکنه فقط!!!!!!!!!!!!!
سلام این نوع رندر رو
Progressive می گن ، شما باید تو تنظیمات رندر تعداد pass ها یا زمان رندر رو محدود کنی یا وقتی به نتیجه دلخواهت رسیدی رندر رو متوقف کنی

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
رضا جان ایشون کلا نور نزاشتن تو صحنه :green: برای همین سیا شده

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

سلام
حالا ورژن 6 بهتر یا 7

حالا جالبه توی 7 حتی Real Time ـش هم حذف شده توی 6 شما Real Time هم داشتید که از GPU استفاده میکرد
!
اما خب 6 خیلی باگ داره ، همینش اذیت میکنه همون 7 رو که دوست خوبمون گفتن نصب کنید .

اموزش اول اماده شده و در حال اپلوده تا 1 ساعت دیگه در همین مبحث قرار میگیره خیلی مختصر اموزش فردا یک صحنه کامل رو اموزش رندر میدم با تمام تنظیمات و ساخت متریال ها !

مباحث اموزش اول :
---------------------

- شروع کار و چگونه رندر کردن در Corona
- ساختن متریال ( معمولی - درخشان - پرده - خیس و بارونی )
- استفاده از HDRI برای نور پردازی
- استفاده از جسم به عنوان نور
- استفاده از متریال Portal برای بالا بردن سرعت رندر

اموزش خیلی مختصر هست فردا کلی تر نشون میدم .

آخرین ویرایش:

_MRM_

Member

حالا جالبه توی 7 حتی Real Time ـش هم حذف شده توی 6 شما Real Time هم داشتید که از GPU استفاده میکرد
!
اما خب 6 خیلی باگ داره ، همینش اذیت میکنه همون 7 رو که دوست خوبمون گفتن نصب کنید .

اموزش اول اماده شده و در حال اپلوده تا 1 ساعت دیگه در همین پست قرار میگیره خیلی مختصر اموزش فردا یک صحنه کامل رو اموزش رندر میدم با تمام تنظیمات و ساخت متریال ها !

مباحث اموزش اول :
---------------------

- شروع کار و چگونه رندر کردن در Corona
- ساختن متریال ( معمولی - درخشان - پرده - خیس و بارونی )
- استفاده از HDRI برای نور پردازی
- استفاده از جسم به عنوان نور
- استفاده از متریال Portal برای بالا بردن سرعت رندر

اموزش خیلی مختصر هست فردا کلی تر نشون میدم .
خیلی خوبه و ان شا الله موفق باشید . ولی یک نفره سخته و ای کاش چند نفر جمع می شدند و آموزش حسابی درست می کردین از دست این وی ری خسته شدیم . . . .
بازم متشکر

LinkinForEver

هرچی بشه ویری رو شاخ رندر هست پایینم نمیاد ...

من این آپلود رو گزاشتم تا الان 49 درصد رفته .

ببنید اموزش نباید حتمی همه چیز رو یاد بده ، فقط کافیه شمارو راه بندازه ، این اموزش های اولم اینجوری هست .

اما بعدی هاش احتمالا با صدا و کامل هست ولی چون این موتور کاملا با استاندارد های جهانی ساخته و فوق العاده حرفه طراحی شده ، یاد گیریش بسیار اسونه به شرطی که شما مباحث اصلی رندر رو بلد باشید که اصلا به رندر ربطی نداره و من به شخصه هیچ بنی بشری رو ندیدم که از ویری خسته بشه مگر اینکه ضعف از خودش باشه و قطعا اگر شما در ویری نتیجه ای نگرفتید ، قطعا در Corona هم جوابی نمیگیرد چون ایراد موتور نیست ... حالا من نمیتونم قضاوت کنم ، اما این قضیه ثابت شدست ... :D

و یک نکته خیلی خوب اینه که شما اصلا به Document برای یاد گیری این ابزار نیاز ندارید کافیه روی هر پارامتر موس رو چند لحظه نگه دارید تا تمام توضیحات ظاهر بشه ، مثلا روی f-stop برید تمام اعداد استاندارد که شما در کتاب اموزش عکاسی میخونید رو داره ...

پس با همین اموزش ها پیش برید خیلی سریع یاد میگیرد اصل کار هنر شما در نور و پردازش تصویره ...

دانلود اموزش Corona قسمت اول

دوستان من براتون در مدیافایر اپلود میکنم الان چون فقط
نتم مشکل داشت وسط هاش قطع میشــد برای همین
مجبور شدم در Uploadboy آپلود کنم ، قــسمــــت های
بعدی در مدیافایر قرار میگیره ...

آخرین ویرایش:

_MRM_

Member
سلام
خسته نباشی خیلی عالیه
هرچی بشه ویری رو شاخ رندر هست پایینم نمیاد ...
برا همین می گم خسته شدم . به نظرم این موتور همین جوری ادامه بده وی ری را میگیره
من به شخصه هیچ بنی بشری رو ندیدم که از ویری خسته بشه مگر اینکه ضعف از خودش باشه و قطعا اگر شما در ویری نتیجه ای نگرفتید ، قطعا در Corona هم جوابی نمیگیرد

ببین شما با موتور های دیگه هم کار کردین ولی من برای تتنوع هم شده دوست داشتم با یه موتور جدید کار کنم . . . .

Mehran coyote

Well-Known Member
ممنون از دعوتت دوست خوبم
من این موتور رو پارسال ازش استفاده میکردم قبل سربازی واقعا محشره ولی خب سربازی امون نداد کار خوبی باش بزنم
موتور خیلی عالی هستش به دوستان پیشنهاد میکنم

موفق باشی

آخرین ویرایش:

Mehran_meh

New Member
موتور رندر خوبی ولی باز هم به پای وی ری نمیرسه فکر نمیکنم جایگزینی برای وی ری بشه پیدا کرد

rezazarasvand

کاربر فعال
موتور رندر خوبی ولی باز هم به پای وی ری نمیرسه فکر نمیکنم جایگزینی برای وی ری بشه پیدا کرد
سلام دوست خوبم ، ورودتون رو خوش آمد می گم. ممنون از نظرتون ، به این صراحت نمیشه در مورد این جور مسائل نظر داد. بهتره علمی تر بررسی بشه!

jesqo

New Member
سلام خدمت تمامی دوستان
یه در خواست دارم -یه آموزش کوچیک به صورت عکس از این موتور بزارید لطفا. مگه نمیگن تنظیمات زیادی نداره!
واسه من هم همش pth1,2,3,36,...56 رو می شماره و همینجور میره تا بالا
ممنون

LinkinForEver

دوست عزیز این موتور الان از حالت رایگان در اومده ...

و اینکه اون شماره همون رندر هست ، در گوگل سرچ کنید Path Tracing Rendering و بعد چند سایت رو مشاهده کنید متوجه طرز کار این موتور ها میشید .

jesqo

New Member
دوست عزیز این موتور الان از حالت رایگان در اومده ...

و اینکه اون شماره همون رندر هست ، در گوگل سرچ کنید Path Tracing Rendering و بعد چند سایت رو مشاهده کنید متوجه طرز کار این موتور ها میشید .
ممنون . خیلی از سایت های فارسی رفتم ولی نبود چیزی.باشه حتما سر میزنم
من در خواست لایسنس دادم نسخه 7.1 رو رایگان لایسنس داد .
البته نسخه 7.2 ـش هم در سایتش موجوده.

rezazarasvand

کاربر فعال
سلام دوست عزیز . درسته تنظیمات زیادی نداره! ولی قرار نیس شما بدون نور پردازی به نتیجه عالی در رندر برسی! من فکر میکنم کسانی که تازه کار هستند فکر می کنن چون کرونا تنظیمات آسانی داره پس می تونیم سریع به بهترین نتیجه برسیم! کاملا غلطه! مگر تنظیمات در وی ری چقدر سخته؟ مگر هر کس تنظیمات وی ری رو بلده کار بسیار با کیفیت داره تحویل میده؟! ، اصل مسئله کیفیت در رندر به شناخت صحیح از کاریه که داری انجام میدی ، آگاهی از اصول عکاسی و کادر بندی ، آگاهی از اصول نورپردازی ، شناخت متریال و مهم تر از همه اینها چشم قوی و پر هستش. اگر شما تازه کار هستی شدیدا توصیه میکنم اول وی ری رو یاد بگیری چون متریال های آماده،پروژه های آماده و منابع زیاد یادگیری داره! والا توی وی ری هم اگه همه تنظیمات رو انجام بدی بدون نور در رندر چیزی جز این اتفاقی که در کرونا افتاده نخواهد افتاد!

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا