Components های فلش

soltex666

Member
با سلام خدمت شما دوستان عزیز .
من درمورد کامپوننت های فلش اطلاعات کمی دارم واز انجایی که باید زگهواره تا گور دانش بجوی به دنبال یادگیری این بخش از فلش هستم:d ولی چیز به درد خوری برای اموزش پیدا نکردم فقط خود کامپوننت ها هست آموزش ویا نحوه استفادشون رو نگفتن ویا من بلد نیستم حالا از شما اساتید گرامی خواهشمندم که دست این بنده فلش دوست را هم بگیرید .
بازم ازهمه ممنونم

MehrMina

Member
بنده هم مشکل ایشون رو دارم .. هر آنکس که در این زمینه دستی بر آتش داره ! لطف میکنه به ما اطلاعاتی بده

mohsensemsarpour

کاربر فعال
ببينيد كامپوننت ها بحث زيادي ندارند و استفاده از اون ها ساده هست.
اما براي اينكه توضيح داده بشن يك مقدار وقت گير هستند اما به هر حال ترتيب اهميتشان را بنويسيد براي من سعي مي كنم آموزش اون ها رو براتون بنويسم.
تا جايي كه بلد باشم

YTERROR

Active Member
کام = امکانات پیش فرض بیشتر از اون امکاناتی که خود ماکرومدیا داره یک چیزی تویی مایه های افکتهای فلش ولی با تفاوت بیشتر از نظر کارآیی میشه باهم مقایسه اشون کرد

شما با کلیک کردن روی کام مورد نظر بروی فلش خود نصب می کنید و در برنامه فلش می توانید نام کام مورد نظر رو مشاده کنید

بعنوان مثال یک کام گالری عکس : شما اگر بخواین در فلش یک گالری عکس داینامیک طراحی کنید باید اکشن نویسی رو بلد باشید و ...... که این کار زمان می گیره ولی می توانید با نصب چندین کام گالری عکس بروی برنامه فلش با چند کلیک یک گالری عکس درست کنید و اطلاعات را وارد کنید

موفق و پیروز باشید

soltex666

Member
دست هر دو تون بابت توضیحات درد نکنه حالا اگه براتون امکان داره راجع به کامپوننت های قسمت User interface یه توضیحی بدید اگه هم یه چند فایل FLA برام بزارید دیگه خیلی ممنونتون می شم .

YTERROR

Active Member
برای این کار شما نیاز به دیتا بیس دارید که هم می توانید این بانک اطلاعاتی رو با کمک PHP و ASP و با بانکهای acess و MY SQL ذخیره کنید و توسط این دو زبان کانکت بشوید هم توسط خود اکشن 3 فلش و ذخیره سازی در یک فایل تکست انجام دهید

تویی فروم چند تا تایپیک در این رابطه هست و چندین کام معرفی شده و توضیح داده شده لطفا جستجو کنید

موفق و پیروز باشید ( فایل FLA هم تویی فروم قبلا گزاشته ام )

جدیدترین ارسال ها

بالا