قالب Coca cola

.:BehzAd:.

Active Member
سلام

نمیدونم چی شد که امروز یه دفعه ای حوس گرفتن یه رندر استودیو کردم این شده که این قوطی نوشابه کوکا کولا رو مدل کردم شیدر ها رو ساختم و تنظیمات و رندر گرفتم

مکس2011+وی ری 2+فتوشاپcs 5

فوکوس این رندر رو تو خوده مکس درست کردم تو فقط فتوشاپ یه پست خیلی کوچولو انجام دادم.

attachment.php

این رو هم تو فتو شاپ یه پست کوچولو کردم و فوکوس رو هم با فتو شاپ در آوردم

attachment.php

پیوست ها

• COCA&PEPSI L.jpg
    COCA&PEPSI L.jpg
    654.9 کیلوبایت · بازدیدها: 190
  • PEPSI&COCA DEPTH.jpg
    PEPSI&COCA DEPTH.jpg
    766.1 کیلوبایت · بازدیدها: 196
آخرین ویرایش:

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام
کارت خیلی قشنگ شده بهزاد جان.
فقط به نظرم متریالا یه ذره کار داره.فکر می کنم مشکلش کمبود رفلکته.اگر قطره های آب هم روش بد عالی تر هم می شد
موفق باشی:rose:

Hamed

Active Member
درود
بسیار هم عالی...
چطوری جیگرم...

میشد هم مدل و هم رندر بهتر باشه...مثلا چندتا صفحه نورانی دو کار میزاشتی و کمی هم در فیلد hdir زیاد روی میکردی کار گیرایش میرفت بالا تر...بگم منو نمیزنی...؟؟؟بازم عجله کردی که زود به نتیجه برسی...رندر استدیو که من نمیدونم چیه...!!!مدل باید کمترین نقصه ممکن رو داشته باشه و رندر تمیز و بی نقصه استدیو واقعا سخته...اگرم خوب در بیاد عالی میشه و به دل میشینه....

من دوست دارم....

علی علی

Active Member
سلام
کارت خیلی قشنگ شده بهزاد جان.
فقط به نظرم متریالا یه ذره کار داره.فکر می کنم مشکلش کمبود رفلکته.اگر قطره های آب هم روش بد عالی تر هم می شد
موفق باشی

سلام

مرسی و ممنون بابت نقد و نظرت عباس جان

شیدر آره خوب اگه وقت کنم رو شیدر ها بیشتر کار میکنم

درود
بسیار هم عالی...
چطوری جیگرم...

میشد هم مدل و هم رندر بهتر باشه...مثلا چندتا صفحه نورانی دو کار میزاشتی و کمی هم در فیلد hdir زیاد روی میکردی کار گیرایش میرفت بالا تر...بگم منو نمیزنی...؟؟؟بازم عجله کردی که زود به نتیجه برسی...رندر استدیو که من نمیدونم چیه...!!!مدل باید کمترین نقصه ممکن رو داشته باشه و رندر تمیز و بی نقصه استدیو واقعا سخته...اگرم خوب در بیاد عالی میشه و به دل میشینه....

من دوست دارم....

سلام حامد عزیز:rose:تو خوبی؟

اوکی ببینم فردا یه 1 ساعتی روش وقت میزارم ببینم چی میشه.

ممنون از هر جفتون :rose:

من خوبم

Active Member
کاش کوکاکولا نبود!

میونم چی میگی موقعه مدل کردنش به فکرش بودم و هی بر عکس میخوندمش و میگفتم نمیدونم ولش کن بابا بیخیال.

مهم نیست که چی میگن مهم عقیده من و تو هست دوست عزیز که به استواری یه کوه همچنان پ بر جا میمونه.

Active Member
سلام. بهزاد جان
رندر تر و تمیزه.
کار جالبتری میشه اگه : چند قطره آب روی قوطیها بزاری

سلام عماد حان

یه رندر دیگه گرفتم یه قوطی پپسی رو هم اضافه کردم قطرات آب هم اضافه شد دو نوع فوکوس رو هم در آوردم.

سلام.رندر نیست!

سلام

رندر ها اضافه شد و خوشحال میشم نقد و نظرت رو بشنوم

ahoorass

Member
سلام آقا بهزاد .

از کارت خیلی خوشم اومد :green:. فقط قطرات آب یکم غیر طبیعی . شاید به خاطر اینکه تعدادشون خیلی زیاده و شما جاذبه رو نظر نگرفتی . تعداد و تراکم قطرات رو هرچی که به سمت پایین میاد بیشتره . فکر کنم برای بهتر شدن خودت یکی از اینها رو بخر و خیسش کن و بعد ازنحوه پخش شدن قطرات آب الگو برداری کن . :paint:

emad04

Well-Known Member
سلام .
بهزاد جان کارات همشون خوبند . اینم روش .
رندر اولی که گذاشته بودی حال نکردم ولی این خیلی خوب شده . فقط به نظرم یه خورده روی قطرات اب بیشتر کار کن . خصوصآ اون قطراتی که روی اون پپسی وسطیه (ابیه) هست . یکم مشکی شده .
در کل کارت عالیه خسته نباشی

Active Member
سلام کار خوبیه
فقط قطرهای آب یکم سیاه شده فکر کنم مربوط به HDRI باشه نمی دونم موفق باشید سال نو هم مبارک

سلام ممنون:rose:
دلیل تیره شدن قطرات آب رنگ قوطی ها هست اگه دقت بکنید به اونجا هایی که نور ازش رد میشه طبیعی شده واجا هایی هم که پشتش قوطی هست رنگ قطره هم رنگ قوطی شده

سلام آقا بهزاد .

از کارت خیلی خوشم اومد :green:. فقط قطرات آب یکم غیر طبیعی . شاید به خاطر اینکه تعدادشون خیلی زیاده و شما جاذبه رو نظر نگرفتی . تعداد و تراکم قطرات رو هرچی که به سمت پایین میاد بیشتره . فکر کنم برای بهتر شدن خودت یکی از اینها رو بخر و خیسش کن و بعد ازنحوه پخش شدن قطرات آب الگو برداری کن

ممنون و مرسی از نظرت:rose:

والا وقت نداشتم اینم که رندر جدید گرفتم شب رو نخوابیدم بودم به خاطر یه کار کاره که تموم شد گفتم یکم رو این وقت بذارم و یه رندر دیگه ازش بگیرم.

سلام .
بهزاد جان کارات همشون خوبند . اینم روش .
رندر اولی که گذاشته بودی حال نکردم ولی این خیلی خوب شده . فقط به نظرم یه خورده روی قطرات اب بیشتر کار کن . خصوصآ اون قطراتی که روی اون پپسی وسطیه (ابیه) هست . یکم مشکی شده .
در کل کارت عالیه خسته نباشی

سلام

مرسی عماد جان نظره لطفت هست خودت هم استادی و کارات عالیه:rose:

دلیل تیره شدن قطرات رو هم گفتم ولی اگه خواستم دوباره روش کار کنم سعی میکنم کمترش کنم.آخه به نظرم نباید صفر بشه چون تاثیر رنگ اشیا به اشیا دیگه تو صحنه هست همون سچوریشن خودمون.

Active Member

مرسی علی جان

سلام بر مرد پشتکار انلاین...خوب شده+نظر حامد خسته مباشی.

سلام نلاین رو خوب اومدی ولی پشتکار نه خیلی ندارم من اگه 20% چیزای رو که دارم استفاده کنم کارام دچار یه انفجار هستی میشه.

حامد رو رندر قبلی نظر داد این رندر رو هنوز ندیده

(Hamid)

Well-Known Member
قشنگ شده بهزاد جان. خوشگل خوشگلا:rose:

دلم واسه طراح لوگو فونت کوکا کولا میسوزه واسه این آینه ای نوشتنش!!!
اون دنیا تک تک این قوطی هارو ... اوخ اوخ:lol:

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
کاش کوکاکولا نبود!
بهتر نیست این مطالب رو بزاریم کنار و در مورد کار صحبت کنیم؟! دوست عزیز تو کل دنیا دیگه این طرز فکر رو قبول ندارن، و واقعا هم درست نیست، شما مگه تمام کلمات فارسی رو بررسی کردی که برعکس بخونی چی میشه؟!!!
و اما کار
بهزاد جان کارت روز به روز داره بهتر میشه، این که با یکم کار بیشتر روش خیلی خیلی بهتر از این میشد شکی نیس مثلا( این قطره ها مثل آهنربا شدن که به قوطی چسبیدن، پایین نمیان؟)
ولی خیلی کار خوبی شده
موفق باشی :rose:

madmaster_3d

Well-Known Member
کاش کوکاکولا نبود!

داداش اگر اینجوریه اولا چرا تو کشور اسلامی من و شما این فروخته میشه دوما اگر نمی دونی بدون که pepsi هم میشه یک چیز تو این مایه ها که ذخیره کردن هر پنی برای نجات اسرائیل. بیخیال بابا . شما به امضای من توجه کنی و خیلی چیزا دیگه تو خیابون و بدبختی مردم بهتر از کوکاکولاست

جدیدترین ارسال ها

بالا