cd مجید آنلاین (قابل توجه تمامی اعضا)

hamed1363

Member
با سلام خدمت همه دوستان
با توجه به اینکه تعداد پستهایی که در مجید آنلاین وجود داره بیان بصورت دسته جمعی از مسئولان سایت در خواست کنیم که تمام پستهای سایت رو در قالب یک سی دی تهیه کنن و اون رو با قیمت مناسبی در اختیار کاربران سایت بذارن.اینکار حداقل دو حسن داره.
اول اینکه با توجه به تعداد کاربران سایت این سی دی به احتمال زیاد با استقبال خوبی مواجه میشه و از این طریق سود خوبی نصیب سایت می شه.
دوم اینکه کاربران خیلی راحتتر می تونن به جواب سوالات خودشون برسن(چون سوالهاو جوابهای موجود در سایت شبیه یه دائره المعارف بزرگه)

هر کی موافقه بسم الله..........

hamed1363

Member
خیلی ممنون ***
از بقیه بچه ها هم دعوت کنید که موافقت خودشون رو اینجا اعلام کنن.

spsgorgan

Active Member
تو سايت pcseven.com اينكار قبلا شده !
دوستان اونجا زحمت كشيدن همه مقالات مفيد رو جمع آوري كردن و بصورت پي دي ابف در اختيار بقيه گذاشتن .

موفق باشيد

parkanet

Member
من کاملا با این طرح موافقم و 100 % ساپورت میکنم . با قدرت دانلود 512 kb و ارسال سی دی به تمام تقاط ایران و حتی خارج کشور و در حال حاضر هم در اینجا فعالیت میکنم : www.shop.parkanet.com

تماس : [email protected]

parkanet

Member
در صورت موافقت مدیران مجید آنلاین کار را میتوان به زودی شروع کرد

hamed1363

Member
چه جوری می تونیم مدیرای سایت رو از این خواستمون مطلع کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟

webroamer

Member
راستی یه چیز دیگه رو هم اضافه کنم قسمت مقاله ها رو اگه به صورت یه سی دی در بیارن خیلی توپ گل می کنه در ضمن یه کتاب الکترونیکی خیلی قویی می شه در زمینه مسایلی که توی سایت مطرح می شه

Parham

Well-Known Member
hamed1363 گفت:
چه جوری می تونیم مدیرای سایت رو از این خواستمون مطلع کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی‌ راحت ... میتونید به یکی‌ از مدیران سایت پیغام خصوصی‌ بفرستید و آنها را در جریان قرار بدید ... بهتر هستش البته اگر می‌خواهید این کار را انجام بدین برای مجید پیغام ارسال کنید یا یکی‌ از مدیران ارشد سایت

spsgorgan

Active Member
سايت pcseven.com اينكار قبلا شده !
دوستان اونجا زحمت كشيدن همه مقالات مفيد رو جمع آوري كردن و بصورت پي دي اف در اختيار بقيه گذاشتن .

موفق باشيد

حالتون خوبه !
دارم ميگم انجام شده . شماها براي خودتون برنامه ميچينيد ؟ جالبه

hamed1363

Member
آقای اس پی اس گرگان شما به درخواست ما دقیقا توجه نکردی ما آرشیو کامل پرش و پاسخها رو روی سی دی می خواهیم که بیش از 30000 هزار پسته .شما داری در مورد مقالات صحبت می کنی!!!!

آخرین ویرایش:

parkanet

Member
من نظرم اینه که بعد از این که مدیر سایت قبول کرد یک نفر از طرف مدیر معرفی بشه و تمامی لینک ها و صفحات مورد نظر را برای من ارسال کنه تا در کوتاه ترین زمان ممکن دانلود شود و برای عرضه به عموم آماده گردد .

Parham

Well-Known Member
hamed1363 گفت:
آقای اس پی اس گرگان شما به درخواست ما دقیقا توجه نکردی ما آرشیو کامل پرش و پاسخها رو روی سی دی می خواهیم که بیش از 30000 هزار پسته .شما داری در مورد مقالات صحبت می کنی!!!!

البته دوستان عزیز .. همه پست های انجمن که مفید نیست ... بعضی‌ از پست ها در این سایت هستند ... البته اینکه میگم بعضی‌ تعداد بسیار زیادی هستش ... اما خوب اگر همون ها هم جمع بشه و به صورت فایل PDFدر بیاد و بر روی CD یا همین رو سایت باشه فکر بدی ...

hamed1363

Member
hamed1363 گفت:
نقل قول:
سايت pcseven.com اينكار قبلا شده !
دوستان اونجا زحمت كشيدن همه مقالات مفيد رو جمع آوري كردن و بصورت پي دي اف در اختيار بقيه گذاشتن .

موفق باشيد

حالتون خوبه !
دارم ميگم انجام شده . شماها براي خودتون برنامه ميچينيد ؟ جالبه

Parham

Well-Known Member
parkanet گفت:
من نظرم اینه که بعد از این که مدیر سایت قبول کرد یک نفر از طرف مدیر معرفی بشه و تمامی لینک ها و صفحات مورد نظر را برای من ارسال کنه تا در کوتاه ترین زمان ممکن دانلود شود و برای عرضه به عموم آماده گردد .

فکر می‌کنید که مدیران اون قدر وقت دارند که بگردن دونه دونه پست ها را پیدا کنند ... در حرف کار اسانی‌ هستش اما در عمل ... فکر نمیکنم عملی‌ باشه ...

جدیدترین ارسال ها

بالا