cd مجید آنلاین (قابل توجه تمامی اعضا)

parkanet

Member
par_ham گفت:
فکر می‌کنید که مدیران اون قدر وقت دارند که بگردن دونه دونه پست ها را پیدا کنند ... در حرف کار اسانی‌ هستش اما در عمل ... فکر نمیکنم عملی‌ باشه ...

هر مبحث فکر نکنم بیشتر از 10 تا سی دی بشه ؟؟؟ زیاد هم سخت نیست

آخرین ویرایش:

hamed1363

Member
اصلا احتیاج به اینکار نیست. این جور سایتا معمولا یه دیتا بیس دارن که اصل کاری اونه. فقط هر کی هر جور میتونه این خواستمونو به گوش مدیرای مجید آنلاین برسونه!!!

parkanet

Member
من برای مدیر سایت ایمیل زدم ولی هنوز جوابی دریافت نکردم . من خودم تونستم یک مجموعه حدود سه سی دی پلاگین فتوشاپ و چندین برنامه کاربردی را برای فروش آماده کنم

ايدهء جالبيه.
اگر ميخوايد اين کار رو بکنيد،
فقط کافي هست که يکي از مديرها record هاي database رو در اختيار شما قرار بده
اصلاً احتياجي به دانلود خوده فروم نيست !
بعد از دريافت رکورد بايد با يک برنامه اي براي قالبي طرح کنيد تا ظاهر خوبي داشته باشه
و بعد هم رايت ....
اگر مقالات هم اين کار روش صورت بگيره خيلي خوبه.

موفق باشيد.

adame_haji

Member
بعید میدونم این کار عملی بشه
چون کار خیلی طاقت فرسا و کمر شنکینه
موقع حرف که میشه همه حرف میزنن ولی موقع عمل !!!!
ببین عزیز من یه تجربه موفقی دادشتم تو این زمینه
من خودم یه فاروم خیلی بزرگ رو به صورت آفلاین در آوردم خدود 3 ماه طول کشید
البته بگم بخاطر دانلودش اینقدر طول نکشید فقط بخاطر مشکلات فنی که داشت
اینم بگم که این کار من اصلا PDF و این حرفا نیست دقیقا خود سایت هست که مو نمیزنه با سایت
اینم لینکس مبحثش
http://www.kalkade.com/phpBB2/viewtopic.php?t=3917&postdays=0&postorder=asc&start=60
که تو پست دوم میتونید در باره این کار من بخونید
و بار فحش و ناسزا که پشت این پست من جاری شده
هیچکس از این موضوع راضی نبوده
ابنم بگم که الان کل ساینت کلکده رو من روی سیدی دارم بصورت کاملا حرفه ای ولی اینا قدر نشناس بودن
من بعد از اونجا میخواستم بیام سراغ مجید آنلات بعدش هم پرشین تولز ولی اینا سردم کردن

جدا از همه این کارها مدیرا هم مخالفت میکنن
بعید میدونم قبول کنن
چون در اون صورت به شدت آمار نفرات آنلاین پایین میاد و همه آفلاین حال میکنن با این سایت و این خودش یه افته
و در کل فاروم لوس میشه که دست همه میفته
حلا ببینیم مدیرا چی میگن

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
ما در اين مورد با بقيه مديران مشورت كرديم جواب اين موضوع منفي هستش

اول اينكه جمع آوري اطلاعات انجمنها و دسته بندي اونها كار بسيار زمان گير و سختي هستش
دوم اينكه همونطوري هم كه دوستان گفتند خيلي تاپيك ها و ارسالها وجود داره كه اصلا داراي محتوا نيستند و خب شناسايي و مرتب كردن اونها هم كار سختيه
سوم اينكه حال و هواي انجمنها و كلا تالارهاي گفتگو به اين هستش كه همه بصورت آنلاين كنار هم جمع ميشن و يكي سوال ميكنه يكي جواب ميده ! و اصل تشكيل تالار هاي گفتمان هم همين هستش.. اگر كسي چيز خاصي بخواد ميتونه سرچ كنه و اون موضوع رو در صورت وجود داشتنش پيدا كنه...

اما صحبتي كه هستش ارائه يك سي دي از طرف سايت هستش كه اطلاعات خيلي مفيدي براتون خواهد داشت..
البته اين موضوع هنوز در حال بررسي هستش و نميشه اطلاعات بيشتري در اين مورد داد :wink:

موفق باشيد

مجيد

webroamer

Member
آقا مجید اگه بشه مقالات سایت و یه سری مطالبی که توی بعضی انجمن ها ارائه شده رو به صورت سی که شما هم فرمودین درست کرد خیلی کار عالی خواهد شد

kamand1385

New Member
البته برای پخش در استان مرکزی)من کاملا با این طرح موافقم و 100 % ساپورت میکنم)

bache +

Well-Known Member
من ميگم يه روزنامه يا تلويزيون بزنيد مثلا تلويزيون 24 ساعته مجيد انلاين :دي

جدیدترین ارسال ها

بالا