boujou برنامه ای برای خلق جلوه های ویژه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hosienmax100

3D Artist
فقط در مورد mask منم یه چیزی بگم :

این قسمت از نرم افزار واقعآ کارش جالبه کار باهاش هم سخت نیست

شما دو حالت دارید یا اینکه بک قسمت سلکت شده رو تراک کنید یا برعکسش که میشه :invert mask

برا ماسک : ابجکتی رو که انتخاب مبکنید فقط باید حواستون باشه که از نقاط دقیقی استفاده بکنید

که برا قسمت انیمیت ش مشکلی نداشته باشید و انعطاف پذیر باشه سلکت کردن ابجکت تو هر فریم

ادیت keypoint ها هم راحته دیگه و نرم افزار خودش تو قسمت تایم لاین قسمت mask ... key point ها رو

کار میزاره

خلاصه اینکه این قسمت هم طبق برداشت من (شاید غلط باشه ) زیاد سخت نیست و به قول ایمان متحیر

کنندس :

موفق باشید

hosianoos

New Member
چطور محور مختصات رو به xو z تغير بدام؟؟؟ لطفا يك اموزش تصويري هم در مورد افتر بدين

mgo625

Member
سلام دوستان.
چند سوال داشتم:
1_چنانچه صحنه ای که ما میخواهیم match کنیم با استفاده از boujou یا هر نرم افزار match moving دیگر ، خیلی طولانی باشد چه باید بکنیم؟
2_برای بهتر شدن کیفیت match moving با این نرم افزار چه کنیم؟
3_از کجا بدانیم که match moving که با این نرم افزار انجام داده ایم عالیست و بهتر از این نمیشود؟
سپاس گزار.

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
دوستان من تازه کار با بوجو رو شروع کردم. این اولین تجربه ترکینگ منه که دیشب زدم. حجمش کمه. اگه می شه ببینین و ایرادای کارمو بگین. بوجو+افترافکت

پیوست ها

• My First Tracking.rar
    396.1 کیلوبایت · بازدیدها: 156

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
دوستان من تازه کار با بوجو رو شروع کردم. این اولین تجربه ترکینگ منه که دیشب زدم. حجمش کمه. اگه می شه ببینین و ایرادای کارمو بگین. بوجو+افترافکت

سلام
کاش کمی توضیح میدادید که چه المانهایی اضافه شده یعنی چی بوده که چش شده. به نظر میاد که قایق اضافه شده

به نظرم خوب بود. برای کار اول که عالیست.

بدرود

mooli63

سلام m like mother کاش اسمتو می دونستم. قبلا هم با هم صحبت کرده بودیم اگه یادت باشه تو پیغام خصوصی بحث راکورد رو داشتیم . آره قایق اضافه شده.

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
سلام

لینک چند تا آموزش بدرد بخور از این برنامه رو میذارید

ممنون و بدرود

mooli63

فقط 32 بیتی داره. ترکینگ چیه که بخواد 64 بزنه. نرم افزار سبکیه ولی کارش حرف نداره

ali-

New Member
سلام به همگی
نرم افزارهای قوی تر یا همتراز با boujou هم هست مثل pf track مثل syenth eyes و...
که ممکنه مزایای بهتری داشته باشه
یه دقت بکنید

ali-

New Member
با سلام
کاش مزایا و معایب نرم افزارهای مورد بحث رو با هم به اشتراک میگزاشتیم تا دوستان خودشون رو پابنده یه نرم افزار ضعیف یا دست و پاگیر نکنن

mgo625

Member
سلام بر دوستان.
من به صورت حرفه ای با نرم افزار boujou کار کردم و این نرم افزار رو با pf track و match mover و SynthEyes و حتی 3d equlizer که حتی ممکنه اسمش رو هم نشنیده باشین مقایسه کردم.
علت این که ممکنه شما بگین نرم فزار هایی نظیر pf یا match mover یا .... بهتر از boujou فقط امکاناتشون نطیر موشن کپچر یا ابجکت تراکینگ یا .... هست.
نرم افزار boujou از نطر کیفیت match moving بهتررین است و نطیری ندارد حتی از لحاظ ابجکت تراکینگ هم این نرم افزار به هیچ عنوان از نرم افزار های فوق کم نمی اورد.
مطالبی بسیاری در مورد اینکه چرا میگم این نرم افزار بی نظیره وجود دارد.
این که در وب سایت نرم افزار های غیر از boujou میبینید نام فیلم هایی نظری 2012 یا transformers است فقط در یک یا دو نما از این نرم افزار ها استفاده شده و کمپانی های جلوه های ویژه از نرم افزارهایی استفاده مینند که خودشون نوشته اند و مطمئن باشید در دسترس ما نیست.
باتشکر.

salehforum

New Member
دوستان خسته نباشید
من تمام اینترنت رو زیر و رو کزدم نتونستم لینک PfTrack رو گیر بیارم که کار کنه.
کسی نمیتونه بذاره؟
ممنون میشم

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
دوستان خسته نباشید
من تمام اینترنت رو زیر و رو کزدم نتونستم لینک PfTrack رو گیر بیارم که کار کنه.
کسی نمیتونه بذاره؟
ممنون میشم

بازهم یه سرچ دیگه بکن . اگه گیر نیاوردی بگو واست آپلود می کنم با کرک سالم . :wink:

salehforum

New Member
هزار بار سرچ کردم
یه لینک دیگه هم تو همین سایت هست که مشکل داره
اگه میشه آپ کن خیلی ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا