بی بی کد Bathroom

.:BehzAd:.

Active Member
سلام

یه کار دیگه که چند وقت پیش زده بودم رو میزارم گالری

از مکس و وری برای رندر .با مقدارکمی هم فتوشاپ برای این کار استفاده کردم ،فوکوس با خوده دوربین بوده.

هیچ کدوم از مدل ها هم فری نیستن

این کارای قدیمی من هست به زودی کارای جدید با سیستم جدیدآپلود میکنم

CameraA.jpg

CameraB.jpg

CameraC.jpg

CameraD.jpg

CameraE.jpg

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
بسیــــــار زیبا و عالی شده ، به شخصه واقعا لذت بردم .
بهزاد جان یک B-Ray تو انجمن GFXDomin مدیر هست ، شما هستی ؟
رندر کار تمیز گرفته شده ... کمی ترکیب رنگ کار هارمونی نداره که خیلی کمه و میشه چشم پوشی کرد ...
از 20 ، 20 میدم :wink::rose:

N.Abedi

Well-Known Member
بهزاد جان خسته نباشی ... کار قشنگ و با کیفیتیه... به نظر من اگه پارچه مبل تک رنگ بود و همنشینی بیشتری با رنگ کاشی ها داشت و همین طور با میزی که گلدون روشه "ست" بود، جالب تر می شد.... به هر حال کارت درسته رفیق... منتظر کارای جدیدت هم هستیما .... :rose:

::reza::

کاربر VIP
بهزاد جان کار خیلی خوب و تمیزی شده. آفرین. از رندری که توش حوله و میز و گلدونه هست خوشم اومد.(Camera B)

آخرین ویرایش:

Active Member
سلام حمید جان

نمیدونم شاید من باشم!

مرسی شما لطف داری

بله ماد مستر جان همش رو خریدم

میز و صندلی مال ول 122 ودوش مال 127 و روشویی مال 3ddd وگلذان مال Design connected هست.البته حوله فری هست.

N.Abedi@

مرسی کاملا نقد شما رو قبول دارم و احترام میزارم

@ رضا

مرسی رضا جان.بلاخر camera B هست دیگه B

آخرین ویرایش:

emad04

Well-Known Member
سلام .

من از اون رندر گل و حوله بیشتر خوشم اومد . چه رنگ قشنگی هم داره .

چی میشه یه روزی ما هم یه همچین دستشویی داشته باشیم :sad:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.چجوری خریدی؟ مگه امکان خرید آنلاین داشتی؟
مدل مشابه اصلا نبود که مجبور بشی پول بدی براش؟
کار در حد حرفه ای شده.خوشحالم جهش شدیدی توی بحث رندر داشتی.ما که در حال درجا زدن هستیم.

madmaster_3d

Well-Known Member
ببینم تو توی ایران زندگی می کنی؟ بعد خود مکس رو هم خریدی؟ ویندوز؟ اگر آره چند و چه جوری خریدی؟ لطفا کامل توضیح بده.
و چطور دانلود نکردی مثل دوستان؟

LinkinForEver

فکر کنم منظور بهزاد جان اینه که پکیج های مدل رو خریدن ، من پکیج اورموشن رو 120 هزار تومان خریدم ،شاید منظورشون همینه که مدل هارو خریدن .... البته شاید ...

amir-designer

New Member
بهزاد جان خسته نباشی عالیه
اما
اگه یکم کاشی هات واضح تر باشند بهتره
توی رنگشون هم تجدید نظر کنی عالیه
اما نور و رندر عالیه:rose:

Active Member
عارف@
اول اینو بگم که ما باید برای همه چیزای که استفاده میکنیم تو کارهامون پول بدیم شاید این حرف رو به یه خارجی بزنی مسخره مون کنند.همه این مدل ها پولی هستن سره بعضی مسائل منتشر میشه فکر نکنید بعد از کمی فروش تو سایت اصلی خوده اون سایت منتشرش میکنه نه؛سره لج و لج بازی و دعوا های چند نفر یا نشت کردن لینکهای محرمانه تو کل نت منتشر میشه و فری میشه نمیخواهم وارد جزئیات این بحث بشم چون خیلی خیلی طولانی هست.خوده من به شخصه خیلی مدل ریلیز کردم!!!

بله امکان خرید انلاین دارم با کارت های مستر کارت یا ویزا و یا کانت پی پال میشه خرید کرد البته من توصیه میکنم اکانت پی پال رو بیخیال بشین سره خیلی مسائل!

راجب کار هم مرسی شما لطف داری البته اینو بگن سعی کنید تو همه مراحل جهش داشته باشید نه فقط رندر!

madmaster_3d@

بله فعلا تو ایران هستم ویندوز نه مکس هم نه ولی کلی پلاگین و مدل خریدم یه چیزی نزدیک 50 هزار یورو با دوستام خرید کردم تو این دو سال!

خیلی چیزها رو لو نداده بودم یکیش رو که حمید گفت!

در آخر حمید جان منظورت رو متوجه نشدم فکر کنم از این پک های که تو بازار میفروشن که همش رو به صورت مجانی از اینترنت دانلود کردن رو میگی اگه دقت بکنی ول های که گفتم هیچ کدوم فری نیستن و هر ول اون 120 یورو قیمتش هست که اگه شما بخوای بخری با 120 تومن فقط 1/4 ولوم رو بخری به یورو 4200 باید 480 تومن پرداخت کنی

amir-designer@

مرسی شما لطف داری،نقدت رو هم کاملا قبول دارم

یه سری کار دیگه هم هست ولی چون برای ایران نبوده و کپی رایت براشون مهم بوده حتی با گذاشتن واتر مارک هم موافق با شیر کردن کار ها نبودن البته حق هم دارن

ایشاالله یه سری کار میزنم با مدل های خیلی خاص

در آخر هم بگم با پیغام خصوصی از یکی از بچه های سایت یه چیزی پرسیدم فقط برای تست بود! نه تو دریافت مشکل دارم نه تو ارسال فقط خواستم ببینم پاسخی میده !بخت درخونه اش رو زد خودش باز نکرد

آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
خوب خیلی خوشحال که مدل ها رو خردیدی. بچه مایه داریا. ولی کاش خود مکس و ویندوز رو هم بخری. من خیلی دوست دارم مکس رو بخرم ولی فعلا با این وضعیت دلار نمیشه. حالا اگر دلار 1000 تومان بود. 4 5 تومان میشد. ولی از اون طرف میشد با معماری یا مدل سازی برای خارجی ها پولش رو در آورد.
و به غیر از علاقه به 3 دی به دلایلی نمی تونم مکس رو کنار بزارم. چون آدم تو این دوره زمونه باید یکجوری سرگرم باشه
بازم میگم با اینکه به من ربطی نداره ولی خوشحالم که مدل ها رو خریدی.انشالا خود مکس ویندوز رو هم بخری.
موفق باشی :mad:

LinkinForEver

سلام
اهان ، نه من از همون دزدی ها خریدم 120 تومان 30 تا دیویدی کل پک های اورموشن بود :green: البته تا الان نگاهشم نکردم !
ایشالله من هم مثل شما درامد داشته باشم ؛ حتمی دریق نمیکنم :rose:
ممنون از پاسخ :rose:

emadmax

Well-Known Member
بهزاد جان سلام

یادمه قبلنا چندتا کار سرویس بهداشتی کار کرده بودی. اما:

..::هر دو سرویس اند و اما این کجاو آن کجا::...

کارت واقعا پیشرفت کرده ........................... تبریــــــــــــــک:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا