بی بی کد Bathroom

.:BehzAd:.

Active Member
madmaster_3d@

برای چی مگی مکس و ویندوز رو هم میخریدی،به خاطر کپی رایت؟
ایشا الله بعدا با دوستام ز این چند یوزرها میخریم استفاده میکنیم.

حمید@

من هیچ وقت نگفتم دزدی گفتم فری چون شما که دانلود میکنی گناهی نداری؛ما که درآمدی نداریم بابا!

ایشاالله همه درامد هاشون خوب باشه و راحت زندگی کنند

emadmax@

سلام عماد جان

آره قبلا ه زده بودم ولی اونای کار کاتالوگ بود و بازاری

مرسی عماد جان

وقتی اولین کارای زان کانارو رو دیدم خندم میگرفت اما الان کجا اسمی در کرده و همه سی جی کارهای دنیا اون رو میشناسند بلاخره همه پیشرفت میکنند.

آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
بهزاد جان راستی؟ شما که کریدیت این حرفها داری؟ میدونی قیمت یک ویندوز اورجینال 7 چنده؟ یعنی الان تو این سایت ها که رفتی مدل ها رو خریدی . امکان خرید ویندوز اینها هم داره دیگه ؟ و اگر بخوام بخرم شما می تونی برام بخری؟

madmaster_3d

Well-Known Member
بهزاد جان من یک سایتی پیدا کردم به درد بخور که لیسانس ویندوز 7 رو 104 تومان میفروشه. البته برای یک کامپیوتر هستش. و یک اطلاعیه هم زده که انگار لیسانس ها 1 ساله هستن. حالا من سوال کردم ببینم چی میگن. شما اگر از راه خارجیش ارزون ترش رو سراغ داری به من اطلاع بده همین جا. اگر نسخه retail باشه بهتره. و چند کامپیوتر که دیگه بهتر.

30min

Banned
وااااااااااااااااااای چه دست شویی خوشگلی !!!! :D
بهزاد عالی .. عالی ...
من تو رندرینگ حرفه ای نیستم اما از لحاظ طبیعی بودن و نور رندر اول عالیه ..
شاید تنها گیری که بشه بهش داد اون نوری که اومده داخل در قسمت زیر مبل به نظرم که باید روشنایی بیشتری ایجاد کنه ..
این حالت و با فتوشاپ میتونه به نحو احسن روش اعمال کنی دیگه تو مکس نمیدونم باید چیکار کنی :wink:
موفق باشی

Active Member
webxyz@

من خودمم بدم نمیاد همچین سرویسی داشته باشیم.

madmaster_3d@

اوکی من مشکلی ندارم آمار میگیرم بهت قیمت رو به یورو یا دلار بهت میگگم اگه مشکلی نداشتی معادل ریالی رو پرداخت کن من ویندوز هم برات میخرم.اینم بگم چند یوزره ها گرون تر هست.

30min@

مرسی سیمین خانم شما خودت استادی ما درس پس مییدم.
نقد رو هم کاملا قبول دارم مرسی.
منم برات ارزوی موفقیت میکنم.

madmaster_3d

Well-Known Member
دمت گرم. والا یک سایت دیگه پیدا کردم میگه 75 . حالا سوال کزدم تو فرومشون ببینم که چه جوریه. حالا شما هم وقت کردی یک آماری بگیر. هم سون رو هم 8 رو. مرسی .کارت درسته

Active Member
ببین نمیشه رو هر لینکی که تو هر سایتی گذاشتن کلیک بکنی و مثلا بخریش اینا همشون فیک پیج هستن همزمان با خرید خودت دو دستی اطلاعات اکانت رو هم تقدیم میکنی خیلی هاشون پی پال رو ندارن تو این سایت ها شک نکن که فیک هستن و دام گذاشتن

من تو یه سایت معتبر با این یمت میتونم برات بخرم اگه مشکلی نداری بگو

پیوست ها

• Windows.png
    Windows.png
    60.5 کیلوبایت · بازدیدها: 17

madmaster_3d

Well-Known Member
نه منظورم من سایت ایرانی بود این که خیلی گرونه
این رو ببین
http://mihanlicense.com/category/operating-system/windows-seven/
من از یک خارجیه پرسیدم گفت محدود نیست. ولی تو این سایت ها که میفروشن والا ضده انگا 1 ساله هستش. من نفهمیدم چی به چیه
بعد یک سایت دیگه هست اون میگه 76000 اینا

Active Member
خوب عزیز دل اگه سایت ایرانی هست خودت هم میتونی خرید بکنی!

اینی که من قیمت گذاشتم محدود نیست و از سایت مشهور ebay به فروش میره

خواهشا اگه میخوای چیزی بگی پیغام بفرست اینجوری نظم تاپیک و گالری به هم میخوره!

جدیدترین ارسال ها

بالا